:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wep cam a?an bir bayanm?? bu .....
YARGIÇ
Ama aip oluyo beaBig GrinBig Grin bana özelden adresinide söle bari ekliiimBig GrinBig GrinBig GrinHehe güzeldi sağolasınBig Grin
Ara
Firari Fırtına
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AZMI? HAKKAT BEN NE YAP?M BE A ......... 91 DEN SONRA AZANI........ SEN ?Y? ANLAN B?LR ?ELERDEN.....ZUHAHAHA.........Smile

Kim anlar yahuuu SmileSmileSmileSmileSmile Ben nerden anl?yormu?um yaaaa sinir .... SmileSmileSmile,,
Firari Fırtına
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ama aip oluyo beaBig GrinBig Grin bana ?zelden adresinide s?le bari ekliiimBig GrinBig GrinBig GrinHehe g?zeldi sa?olas?nBig Grin

Yarg?? Efendiiii ,

He? yak??mad? haaa , ne ?zeli ne eklemesi yahuuu ..SmileSmileSmileSmile Dezemee kar??may?n SmileSmile

Sevg ...
YARGIÇ
Yaaa Fırtına ne demek rahat bıraktın deyzemem seranat yapcam ver adresiBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
speedy_girl
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kim anlar yahuuu SmileSmileSmileSmileSmile Ben nerden anl?yormu?um yaaaa sinir .... SmileSmileSmile,,
SENS?N O S?N?R ?EY ..... YARDIM ETSEN NOLUR HE NOLUR ....... ETMESSEN EDEN BULUNUR ....... ALLA ALLA NE BA?IRIYON K?NE ?D?M YARALDI.........EHEHEH...........Smile
Ara
MasaL_perisi
Durun ya acele etmeyin...Smile önce iyicene bi araştırın...Smile sonra bi de teyzem sizi hacklemisin...SmileSmileSmile
Ara
Firari Fırtına
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yaaa F?rt?na ne demek rahat b?rakt?n deyzemem seranat yapcam ver adresiBig GrinBig GrinBig Grin

G?r?yorsunuz dimi millet .. Yarg?? efendi de dezem gibiymi? zujhajha SmileSmileSmile Serenad ohh beeee helal ne diyim ...

Sevg .....

deyzem@hotmail.com SmileSmileSmileSmileSmile olmas?n
blue_belial
yuru beeee allah?na kurban Smile
Firari Fırtına
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SENS?N O S?N?R ?EY ..... YARDIM ETSEN NOLUR HE NOLUR ....... ETMESSEN EDEN BULUNUR ....... ALLA ALLA NE BA?IRIYON K?NE ?D?M YARALDI.........EHEHEH...........Smile

Bi?ey demiyom art?k ...Deyzeme seni s?l?cem , ha bu arada sinir de?idi?im i?in ?z?r dilerim . Sen sinir olamass?n olsa olsa dezemin k?z? olursun SmileSmileSmileSmileSmile
Firari Fırtına
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Durun ya acele etmeyin...Smile ?nce iyicene bi ara?t?r?n...Smile sonra bi de teyzem sizi hacklemisin...SmileSmileSmile

Hecker ANA SmileSmileSmileSmileSmile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 03:24 PM