:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elveda Sevenler Elveda....
senem albayrak

ELVEDA SEVENLER ELVEDA…
D?n ak?am eve geldi?imde saat ak?am be? gibiydi ayakta durmakta zor duran bu bendenim evin
kap?s?n? a?ar a?maz yerde duran mektubunu g?rmemle sanki yeniden canland?. Ellerim titriyordu zaten a?makta
?ok zorland?m. Ba? ucumdan ayak parmaklar?ma kadar kan ter i?inde olan bu bedenim ve a?k?m hak etmedi senin bu yazd?klar?n? e be can?m sevgilim….Mektubunun daha ilk sat?r?nda bitti art?k arama sorma demi?sin bunlar? yazarken seni ne kadar sevdi?imi bile d???nmemi?sin. fark ettim saklama benden bo?una erkekte olsan g?z ya?lar?n d??m?? o mektuba hemde damla damla… Ellerin titremi? yaz?ndan belli darmada??n etmi?sin yaz?y? ayn? beni ve hayat?m? etti?in gibi. Defalarca unutal?m bitsin art?k ya?ananlar? her ?eyi silip at?lal?m, yakal?m b?t?n an?lar? ve a?k?m?z? son noktay? beraber koyal?m ba?ka bir r?zgar?n havas?na b?rakal?m hayat?m?z? demi?sin…..

Benim can?m sevgilim ben seni bu kadar severken sen bunlar? nas?l demi?sin. Daha da uzaklara gidiyor mu?sun ard?na bile bakmadan seninle olan son resmimizde istemi?sin utanmadan s?k?lmadan unutma ki sevgilim;
Bir yol var aram?za bir ucunda sen bir ucunda ben, bir hasret t?rk?s? dudaklar?mda s?yleyen ben s?yleten sen,
Bir ate? yan?yor ba?r?mda ate?i sen k?l? ben ?imdi inana masamda sen beni b?rak?p ?oktan gitmi?sin…

Biliyorum ya da ?le zannediyorum sen bunlar? seni unutmam ve hi? aramam i?in yazm??s?n ben de
sana s?z veriyorum ve yemin ediyorum aram?ycam sorm?ycam seni a?k?n? kalbime g?m?yorum sen gidoyormu?sun daha daha uzaklara bak ben de gidiyorum ?ok ?ok uzaklara nas?l olsa orda g?r???r bulu?uruz zaten sevenler bulu?amaz ki bu d?nyada sen de elbet bir g?n geleceksin oraya……elveda hasret kokan sevgilim elveda ya?anmam?? a?klara, karanl?k yar?nlara, kan kustu?umu son bir ay?ma elveda….elveda sevenler elveda yalan, kahpe ve zalim d?nya……elveda………

SEN? ?OK SEVEN YALNIZ A?KIN …
Ara
Firari Fırtına
Oooo çok güzel gerçekden ...Teşekkürler ...

Sevg ...
MasaL_perisi
SENEM YİNE SUPERSİN ARKADAŞIM...Smile
Ama ben ağırsızlık yapıp sende daha çoklarını isteyecem...Smile
Bu istek için kızmasın di mi senem...
Şimdiden teşekürler.
Güzel yüreğine ilham dolu günler ve güzelikler dileğimle
Ara
senem albayrak
olurmu tabi memnuniyetle g?nderirim ama iste?im hepsini s?ras?yla g?ndernek yok sa ?ok bay?c? olur yazd?klar?m hi? bir anlam? kalmaz.....be?endi?iniz i?in ?ok t?kler...
Ara
Stinq
mükemmeldi yüregine saglık arkdasım cok tesekkurler
Ara
Firari Fırtına
Ve ayrıcaaaaa

Doğum günün kutlu olsun senem .... Smile Nice mutlu yıllara diyelim ..

Sevg ...
MasaL_perisi
senem albayrak Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olurmu tabi memnuniyetle g?nderirim ama iste?im hepsini s?ras?yla g?ndernek yok sa ?ok bay?c? olur yazd?klar?m hi? bir anlam? kalmaz.....be?endi?iniz i?in ?ok t?kler...

?lk yaz?n da ?ok g?zeldi bu yaz? da g?zel art?k gelecek olanlar? sab?rs?zl?kla bekleyece?im arkada??m...
Te?ek?rler...Smile
Ara
Firari Fırtına
Bu ne şiddet ne celal ...

Masal perisi acelen ne yahuu , az bekle senem zamanla yazacakdır dimi Smile Hem sen de yaz bu arada . Senin güzelim paylaşımlarınıda özledik ...

Sevg ...
MasaL_perisi
Do?um g?n?n kutlu olsun Arkada??m
Nice mutlu senelere g?zel arkada??m
e0e07d99a6.gif
Ara
MasaL_perisi
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu ne ?iddet ne celal ...

Masal perisi acelen ne yahuu , az bekle senem zamanla yazacakd?r dimi Smile Hem sen de yaz bu arada . Senin g?zelim payla??mlar?n?da ?zledik ...

Sevg ...

Te?ek?rler F?rt?na farketin demekki payla??mlar?m azald?n?Smile
Forum biraz sakinle?sin herkes hele bir payla??mlar?n? a?s?n da eksikleri ben tamamlar?m sonra...Smile
Konular 5 er 5 er ayn? ?iirden olu?unca pek ??k durmuyor...Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Elveda Birtanem!!! by_babaiban 1 723 06-12-2008, Saat: 10:48 AM
Son Yorum: GitmekaL
  Elveda deli_sevdam 5 955 02-17-2008, Saat: 12:00 PM
Son Yorum: hatred_hanife
  elveda sevenler elveda mehmetkılıc 0 557 03-16-2007, Saat: 06:41 PM
Son Yorum: mehmetkılıc
  Aşkıma elveda mehmetkılıc 1 622 03-10-2007, Saat: 11:49 PM
Son Yorum: ezoo20