:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Kurallar?
CariSmaBoY
bakın kızlar bu tür oyunlara gelmeyin bence bu durum benim hiç hoşuma gitmio. Bu ancak kişiliksiz insanların yapacağı bir iş... forumda hiç yazmadan direk olarak öm den irtibata geçilmeye kalkılması çok saçma. bide msn istekleri tabi.. nese yine sinirlendim yaa :S
Firari Fırtına
Bir başlık açın ve bu konuda bazı düşünce özürlü saygısız kişileri uyarın bence ... Bu sorunu ikidir duyuyorum ve kınıyorum .

Sevgi forumları genel kurallarındada bu vardır . Bayan üyelerden ricam msn adreslerinin gizli hale getirilmesidir . Özel mesaj konusuna gelince ilk mesajdan sonra o kişiyi engelleyin .

Sevg ...
kardelen
SaĞol Canim.ama Bİrİ Gİdİyo Bİrİ Gelİyo.ÖnÜne GeÇİlemİyo...
Ara
Firari Fırtına
İstersen önüne geçilir . msn adresni gizli hale getir ve özel mesajları salla gitsin muhatap olmayınız . Siz paylaşımlarınıza ve eğlencenize bakın . Bu gibi kişiler bir gün anlayacaklar , bu ve buna benzer ortamlarda yerlerinin olmayacağını .

Sevg ...
kardelen
Zaten Msn Adrsİm Gİzlİ De İnsanlar Kafalarini DeĞİŞtİrmedİkÇe Neye Yarar....
Ara
Firari Fırtına
Malesef haklısınız ...

Kafaların değişmesi zor ve imkansız gibi , hele Türkiye için hayal bile değil bu . Bu insanlar hep varolacakdır , sizlerde artık idare edecek ve kafaya takmıyacaksınız .

Sevg ...
fobi
Bu konuyu halledecez ben 2 gündür tolgaya ulaşamıyorum özel mesaj sistemini ayarlayacaz hiç merak etmeyim ben kendi forumumda böle bir düzenleme yaptım yeni üyeler 20 mesajı geçemediği takitirde sizle iletişim kuramazlar siz isteklerinizi yazın yeter çözümleriz..

ah benim türk insanım sapık biraz...
Ara
CariSmaBoY
güzel çözüm
Leader
Konu dışı olacak özür dilerim. Tepkimi dile getirmek istedim. Hani ne mutlu türküm diyene idi neden şimdi bundan vaz mı geçtiniz ? Artık türklükten gurur duymuyormusunuz ?
Firari Fırtına
No alaka .... Öyle değil beeee

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  forum ve sohbet MaTRaKiNG 7 736 12-08-2007, Saat: 07:39 PM
Son Yorum: AfrâsyâB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 11:21 AM