:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fadimeden E-Posta
€BeRimSin
?ubat ay?n?n so?uk g?nlerinde, ikisi de Amerika'n?n de?i?ik b?lgelerinde, ayr? ayr? i? gezilerinde olan Dursun'la kar?s?, Florida'da bulu?up yaz s?caklar?n?n ya?and??? bu b?lgede, bir ka? g?n ge?irmeye karar verirler.
E?i, Dursun'dan ?nce gider Florida'ya ve ertesi g?n i?in Dursun'a da yer ay?rtt?ktan sonra, ona bir e-posta g?nderir. Fakat mesaj, adreste bir harfi yanl?? yazd??? i?in, Dursun yerine, bir g?n ?nce kar?s? ?len Temel'e gider. Ya?? da epeyce ilerlemi? bulunan Temel, bilgisayar ekran?nda mesaj? okuyunca, korkun? bir ???l?k atar ve d???p bay?l?r. Zaten ?ok ?zg?n olan Temel'in bu ???l??? ?zerine ev halk? odaya dolar ve herkes yerde yatan Temel'e yard?m i?in ko?u?turmaya ba?lar.
Temel, bir s?re sonra kendine gelir ve ni?in ???l?k att???n? soranlara, bilgisayar ekran?n? g?sterir:
"Sevgili Kocac???m,
Bug?n, buraya ula??r ula?maz, ?nce yar?n senin geli?inle ilgili t?m i?lemleri tamamlad?m, sonra da bana ayr?lan yerime yerle?tim. Buras? ger?ekten de dedikleri gibi ?ok s?cak... Seni d?rt g?zle bekliyorum..." (Kar?n) Confusedmiley36: Confusedmiley36: Confusedmiley36:
d€n!z kısı
:yikildim::yikildim: :yikildim::yikildim:
Carizmatic
Smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) eLLErine sağLık

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 02:02 AM