:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gitme...
SesSiZ_R?ZGaRr
Gitme...

Gitme kal bu sehirde benimle paylas yasami, birazdan toplanacak ??plerin i?ine atalim yalnizligimi eksik olan yarilarimizi tamamlayalim. Yeniden sekillendirelim bu sehrin arka sokaklarini iyiligini ve temizligini bulastiralim onlara. Sen den uzakta bu gece y?regim binlerce par?aya b?l?n?yor ve her bir par?a milyon kere par?alaniyor gecenin karanliginda tam ortasinda. Ne olursa simdi olacak gerisi ?tesi yok artik.
Saatler gece yarisini ?oktan ge?ti birazdan sabah ezanlari haykiracak ulu ?inarlar gibi y?kselen minarelerden ve sensiz bir benin oldugu sehrin ?st?nde.
Gecenin tam ortasinda bir y?rek haykiriyorsa susmali evren hi?bir ses bir y?rekten daha anlamli ve derin konusamaz bu saatlerde.
Gitme kal bu sehirde ne olur, neler olacak bir bilsen gidisinle konusturtmazsin beni b?yle uzun uzun.

Kavgalar olmayacak artik bu sehirde, insan onuru ayaklar altina d?smeyecek, a?liktan ?lmeyecek hi?bir ?ocuk, bombalar patlamayacak ansizin g?n ortasinda artik, gitme kal g?zellikler seninle varolacak bu sehirde.
?itirtilarini dinle yitirilmekte olan bahar aksamlarinin. Bir kadinin ?igligi y?kselecek birazdan beyoglunun arka sokaklarindan, bir gen? kizin umutlari bes paraya satilacak karanlik pis odalarda, bir erkek olabildigince rezillesecek gecenin yarisinda, bir ana ?aresizlikten sokak lambalarinin aydinliklarinda mendil a?acak, gitme kal bak neler olacak sensiz yasadigim bu sehirde.
Katlanabilirim saniyordum gidisine zaten yoktun ki yanimda ve elinde olsa kalacagini bildigim i?in izin vermistim istemeyerek ama pismanim,yanilmisim, geri d?n sensiz yasanmiyor bu sehirde.
Simdi uzaklarda bensiz bir yerlerde baska g?n?llerdesin ama ben h?k?m s?rmekteyim senin g?n?l sarayinda biliyorum.
Gece b?t?n verdigim s?zlerden geri d?nd?recek kadar deli akmakta y?regime, reddediyorum sensiz bir hayati ve hesap soruyorum seni benden ayiran kaderimden. Bana birileri bir seyler s?ylemek zorunda gecenin g?z? kara, damarlarimda deli bir kizin kani dolanmakta ve her t?rl? felakete m?saitim bu gece. En dipsiz kuyulardayim bu gece sensiz, en deli hayaller d?slerimde, ve korkuyorum bu gece ilk defa sokaktaki serseriden gecedeki bilinmezden degil bu gece kendimden korkuyorum.
Erciyes geri istiyorum sevdigimi senden duyuyormusun. Istersen buzlu tepelerinde yatarim g?nler geceler boyu ama geri ver sevdigimi bana. Erir buzun kalmaz h?km?n aglatma beni geri ver sevdigimi bana.
Dinle sevdicegim sen dinle beni. Y?reginin kapilarini arala biz seninle konusmadan anlasirdik sadece beni hisset bu gece.
Baska elleri tutmasin ellerin, baska g?zlere dalmasin bal rengi g?zlerin, ve daim olsun saltanatim y?reginde dinle beni yalnizca beni dinle, bu gece senin olan y?regim par?alaniyor yoklugunda duyuyormusun ..?
Ara
speedy_girl
TŞKLER PAYLAŞIMIN İÇİN JNM..Smile
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
güzel olmuş teşekkür ederim arkadaş
Ara
SesSiZ_R?ZGaRr
ben tesekkur ederim hepinize.. buarada carsi emrah bi sakincasi yoksa nereli oldugunu sorabilirmiyim? cunku fotoyu bizim burda arkadaslar cok kullaniyoda Smile eminimki sende onlardansin Smile
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım
Paylaşan yüreğine sağlık
Ara
ManyaX_GirL
Simdi uzaklarda bensiz bir yerlerde baska gönüllerdesin ama ben hüküm sürmekteyim senin gönül sarayinda biliyorum.

ben de biliormm ama bilmemeslikten geliorumm..
sen de öle yap!!!
bu arada yası çok güsell olmuşş..
paylaşan yüreine sağlıkk...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şimdi Gitme Zamanı... ZeNiTH 1 378 04-14-2022, Saat: 03:19 AM
Son Yorum: wildfang
  Gitme düşüyorum... eRCi 5 560 04-14-2022, Saat: 02:28 AM
  Artık gitme demiycem zaten iyce hazırsın bu sefer ZeNiTH 1 661 04-13-2022, Saat: 07:56 PM
  Aşk Sende Gitme benden.... PaPaTYa_PReNSeS 7 326 04-12-2022, Saat: 09:17 PM
  GiTMe KaL DeSeM? (özel ... ) PaPaTYa_PReNSeS 9 861 04-12-2022, Saat: 01:37 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 10:21 AM