:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olmas? Gereken Ben ....
Firari Fırtına
Olmas? Gereken Ben ...

Hat?rlarm?s?n?z bilmiyorum ama biraz ge?mi?e y?nelik sizleride alaca??m buralardan , ?ylesine .

Ya?an?lmas? gereken ya?am ad?na ne ya?ad?k bileniniz varm? ? Yok elbette diyenlere bir s?z s?ylememiz m?mk?n de?ildir . Var diyenlerimiz zaten bizlerdendir . Peki ya?an?lan ve ya?an?lmas? gereken neydi ? Asl?nda ?ok basit , hi? demenin o kadar b?y?k bir anlam? varki , olmas? geren neydiki bizler o olal?m .

Dile kolay 8 ay . Eme?e verilen sevginin ad? bile sustu . Hani hep derizya sevgi emek ister , ya emek ne ister . Emek sevginin d?r?st olan?n? , has olan?n? , unutulmayanan? ister desek yalanm? olur . Olmaz elbette ... 8 ay ?ncesi bir melek girdi r?yama , r?ya hayat?m anlam?na gelsin , ?yle bilinsin en az?ndan . O melek bana ben o mele?e a??k oldum . Onsuzluklar? bile kabul edemez , ?zlemlerim ve hasretlerim zaman mant???nda saatlere b?r?nm??d? . Onu 1 saat sonra bile ?zler oluyordum . Kendimce odamda sigaram? yak?p onu d???n?r , onun m?sait olmas?n? beklerdim onu aramam i?in . Sabah? zor bulan saatler bana inat ge?mek bile bilmiyordu . Uykumu , o nedir ? .....

Dolu dolu ya?anan ve ad?n? mele?im koydu?um hayat , beni ?ok mutlu etmi? ve kanatlan?rcas?na u?uyor olmu?dum . Zor olsa gerek ayr?l?k ya , zaman? gelmi?di .....

?kimizde bunu kabullenmek istemiyorduk , bir dolu ya?am burda bitmemeliydi . Bitmemesi i?in iki can vermeye bile raz?yd?k . ??k?r ki ayr?l???m?z sadece 3 ay tatil g?nleriydi . Okullar kapal? ve bizler ayr? .... Enson g?r??memizde mant?kl? olmam?z gerekti?ini birbirimize s?yleyip durduk , kendimizi kand?rd???m?zdan haberdard?k zaten . Umursayan kim .!! Olmas? gereken ben yapaca??m? biliyordum , ondan habersiz ve onu mutlu edercesine ...

Devam? var !!!

Yazar : F?rT?na G?N?L ...
samet.k
Ya zahmet olcak ama ozet?n? c?kar?rm?s?n:p
Ara
Leader
Bu mesaj?ndaki anlam nedir ?

samet.k Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya zahmet olcak ama ozet?n? c?kar?rm?s?n:p
Firari Fırtına
Uzun bir hikayedir .

Hikayeler nitelik taşıyorsa ki uzunda değilse bir anlam ifade etmez . Gerçekci olan yaşanılmışcasına yazılan tüm hikaye formatlarında bunu görebilir , inceleyebilirsiniz . Konu yanlış ise taşıyabilirsiniz ....

Sevg ...
Firari Fırtına
O mesaj hakkında ise fikirlerim çok basittir ...

Ben o mesajı okumadım , okumuycamda ...

Sevg ...
toxique_lierre&b.b.k
firtina gonul...yasamisliktan kacmaya calisanlar onun uzantilarindan da kaciyor...yurek isciliginin getirisi olan emegine saygi duyulmuyorsa bilki zaten saygi ozru kendi basina beladir o kisinin!ben gocanmiyorum sadece kamciliyor boyle seyler..ne de olsa onlarda bir gun bir iki cumleden ibaret oldugunu sandiklari hayatlarinin bitarih oldugunu anlayip kitap yazamasalarda okur gb yasamazlarsa hiclestiklerini anliycaklar!!kazandirmali kirmadan ama ipin ucu kaciyor manali buldugum manasizlasiyor son noktada,emegine saglik ,devamini bekliyoruzWink
Ara
Firari Fırtına
Teşekkürler ....
Tam1_MaynaK
Shoq güselmiş arkaaşım emeğine sağlık !!! Wink Dewamını n zmn yascaksın ..? Smile
Ara
Firari Fırtına
Zaman ve sabır eş değerlere bakılırsa , memnuniyetsizlikler de aşılırsa en yakın zamanda inşallah ...

Sevg ...
Tam1_MaynaK
inş. beklycem dewamını Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 02:34 AM