:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben ???mdek? Sen? Sevd?m
yaln?z
seni cok sevdim..sen bunu hi? anlamasan bilee.. sen?nle konustu?umogunler? okadar cok ozluyorumkii.sen ben?m i?imdeki bir parcams?n ..belk?de k?mse bana ?nanmad? sen? gormeden sen? h?ssetmeden nas?l sevd?m d?yeee...internettek? asklar belk?de onlara gore yalan sana gorede boylem?yd? acaba...ben sen?n tan?d???m iyi y?re?ini sevdim..herzaman sen ii ol diye hersey? yapmay? cal?st?m acaba burdam? yanl?s yapt?m..sevmek sucmu ASKERIM ne olur soyle bana..bana yak?n oldu?un ask?m d?ye h?tab ett???n gunler? okadar ozluyorumk? hat?rlarm?s?n hayaller?m?z vard?.yeterk? hep biz olal?m ?sterd?k..ya s?md? sorumyarum sana nerde o sozler?n hepsi yalanm?yd?..sende ben? ozluyormusun acaba
yaln?zken ben sen?n i?in de?erliydim ya simdi?
sen? okadar ?zl?yorumk? bunu sana anlatamam ben? sevece?ini bilsem hersey? yapard?m.butun fedakarl?klar? cunku asker?m ben? sen? y?relten sevd?m..sen? gormesemde ses?n? duymasamda sen hep kalb?mde yasad?n..sen? her ?zled?imide ded???n o ?k? kel?me akl?ma gel?yorve kahroluyorum..ya ne olur cvp ver bana ben ne yapt?mk? o laf? hakket?m..tek sucum sevmek ve yak?n davranmakt? ama bunu sende ?sted?n..ben?m gururumu cok k?rd?n..b?l?yormusn sen? her ozled???mde buyunzden k?rg?nl???m ?k? kat art?yor ben e yapt?m d?yorum ve aylard?er bunun cevab?n? bulamad?m
ama ne olursa olsun ben i?imdeki sen? sevd?m b?tanem sen?n bir tek g?zyas?na k?yamam..ben y?re?imle hep yan?nday?m .Ne kadar k?rg?n olsamda b?rgun ca??r ben? yeter hemen gel?r?m
sen ca??rd?nda ben gelmed?mm?????
hi?birseyden pi?man de?ilim sevmektende..cunku asker?m ben sen? de?il ii?imdeki sen? sevd?m..pi?man olmas? gereken ki?i sens?n tek dile?im sen? gormek b?r kere ve o guzel gozler?ne b?r kez olsun bakmak ..sevip gorememek ne kadar ac? sen b?lemezs?n

seni sevdi?im i?in ?z?r diler?mmm
hat?rlam?s?n bu s?z?n? sen ben?m hayat?ma hi? girmed?nk?!!!
sen isteseyd?n suan yan?nda ben olurdummm
sevg?m? hi? haketmed?n ama olsun ......sen b?rkere g?l yeter umar?m k?ymet?n? b?lece?in ve gercek seven b?r?nsanla mutlu olursun...ben?m yasad???m uzuntuyu yasamazs?n

AYRILIK R?ZGARLARI SEVDA DEN?ZLER?NDE
L?MANSIZ BIRAKSALARDA BEN?
???MDEN KOPARAMAZLAR SANA OLAN ?L?MS?Z SEVG?M?Confusedmiley28:
Ara
Firari Fırtına
Yüreğine sağlık beeee , harika olmuş valla ..

Teşekkürler ....

Sevg ...
>As!_M€L€q<
sÜperrrr BİŞeyyy...yafff Bu....saol ArkadaŞimm....
ManyaX_GirL
yası çok güsel arkadaşım..
ama sen takma yaa..
iiinsanın hayatının bası noktalarında böle kişiliksiz insanlar çıkıo karşısına..
sen onlara aldırmadan geçip gideceksin..
gideceksin kii hayattan güç alasınn..
üsülmee..
bu da gelirr bu da geçerr..
ağlama..
ağlama ki gösyaşların da ağladıın kişi kadar adi olmasınn..
nese yüreine sağlıkk..
paylaşım için tşkkrlrr
Ara
yaln?z
tsk eder?m ..cok sa?olun i?te hayat b?yle insanlarlada dolu ve ben bu tarz ?nsan? sev?yorum malesefSad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sen En ?ok G?tmey? Sevd?n...... >As!_M€L€q< 0 598 11-24-2006, Saat: 01:19 PM
Son Yorum: >As!_M€L€q<

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:15 PM