:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
o simdi asker!!devrim guzel dostum,senden habersiz isler anarchy!
toxique_lierre&b.b.k

[SIZE=2]Nasilda boynu b?k?k duruyorsun, geceyi b?len sokaklar basinin altinda. cektigin acinin hepsi boynuma asiliyor, diger agirliklarin yanina. Yillardir bekledigim an, zamansizca cikmis olabilir miydi karsimiza? Olanlarin arkasindan ne s?ylene bilir ki?
Yavasca fisildadigim dogrularima kiriliyorsun yalanci hayatta... Y?z?n?n h?zn?n? saydamlastiran parlak damlalar s?z?l?rken, aglayan g?g?n doldurdugu sokaklara, bin defa parcalaniyorum.
Uzatamadigim ellerim biliyor, reddedilme korkularinin gercek beni nasil engelledigiini, sen bilemiyorsun.
S?ylenmisligine inanmasan da, devrim seni seviyor g?zel kiz!
Kendine hesap soran o g?zlerinin karsisinda kelimeler bogazima sikisirken ve dogrularini aramanin nafileliginde b?l?nd?g?m her parcayi hissettim y?regimde.
Sana ne diyebilirimki g?zel kiz!!
icindeki sevgi endiseleriyle harcadigin masum cabalarin sana dogrularimi getirdi.
Ben hissettiklerimin gercekligindeyim, sense acilarinda... Bir adimlik hayatimin uzun zamanindan beri farkinda olduklarima endiseleniyorsun. Ve gelip gecici diyorsun duygularima. Kim bana kimi sevecegimi ?gretebilir ki? inanmak istediklerini bir kenara birak g?zel kiz! Ne olur bak g?zlerime?
Zannettigin gibi secilecek en kolay yol degil bu. Dikenlerin cevirdigi, kacisi olmayan uzun bir yol. Patikalara kacsam da geri d?nemem. c?nk? y?r?yen ben gercek bana varmaya cabaliyor.
cevremizi kusatanlara neden bu kadar yakinsin g?zel kiz? Neden bana degil de onlara?
Hicbir seyini s?nd?r?p almam senden...
Kalbimden dilime varan tek dilek Ne'olur yanimda kal. devrim yalnizliga dayanabilir ama kardelenin uzak g?zlerine asla...
Sessizce, kaldirip basini olanlari hak etmek icin ne yaptigini soruyorsun Tanriya. Gerceklerini kendi bulmus bir cocuga sahip olmak bir bedel degil g?zel kiz! simdi farkinda olmadigin ve belki de uzunca bir s?re olamayacagin g?zellikleri barindiriyor benim sevgim. Ne senin kalbini ne de inandiklarimi savusturmayi istiyorum. Sevgilerimin altinda ezeceksin kalbini...
Burnumun dikine giderken -sen hep ?yle dersin- arkama bakmadigimi sanma. Korkularimla kactigim tek duygu seninkiydi ve kacamak bakislarla izledigim.
Geldim, g?rd?m ve yendim hayati. Ne olur paylasin benimle zaferimin sarhos eden tadini?... Yanimda ol g?zel kiz !
Veremeyecegim hesabim yok. inanarak yasadim ??nk? her seyi.
Agirliklarini kaldiramadiklarina tercih ediyorsun ?lm?s olmayi. Sancilarla actigim gecmis g?nlere d?nd?rme beni. "Acaba?..."lar coktan silindi beynimin icinden.
Hicte korkusuzca bakamiyorum d?nyaya. Beni bekleyenleri toz pembelikten uzak az cok g?rebiliyorum. Ama yasananlardan da hep bir seyler ?greniyorum.
?zerine y?r?d?g?m korkular bir g?n benden korkacak, inandigim savasimin karsiliklari o zaman gececek elime O g?ne kadar karsima cikacak zorluklara senin yoklugunda eklenmesin g?zel kiz! Kandan kandan baska seyler bagliyor olsun seni bana.
Becerilerim ve eksikliklerimle nasil "benimsin" dediysen bana simdi de ayni sevgiyle bak g?zlerime. c?nk? degistirmiyor beni farkli darbeler, cikarsiz cocuksu oyunlarimlada. Bir yandan b?y?rken bir yandan cocuk kaldim.
icimdeki k?c?k cocuk hirpalandi g?zelkiz! beni k?t?den koruyan ellerin, simdi nerelerde ? Neden bir anda siyahlara b?r?nd? g?zel olan hersey ?
Yalanlarimi mi tercih ederdin, dogrularimin yerine? D?r?stl?g? vurgulardin hep iliskimizde ve hesap sordun. S?yleyiverince yikildin kaldin altinda.
istedigin dogru, istemedigin yalan yer degistiriverdi birden. Ortadakilerde yarattiklarinin celiskisinde kaldin.
Suclu aramamali g?zel kiz! c?nk? ne ben ne sen ortak degiliz hicbir suca. Olanlar g?nahlarimiza bedel degil.
Ne olur bak bana g?zel kiz! Ellerine al. Her ne kadar yalnizliklara ve hayata karsi koyacak kadar g?cl? olsam da, g?zlerinin uzakligi agir gelir ruhuma!
depresif n?betleri...
[/SIZE]
Ara
toxique_lierre&b.b.k
pardon duygusuzlarim,bu halde kim anliyosa parmak kaldirsinWinkevet anliyan arkadas,anlamiyanlara anlativer.duzeltcemde pcim kuduruyor ne duzeltebilirim busaatte nede yeniden basliyabilirim..tekrar doncem!evet karanfil yurekli dostlarimizi askerde ve kotu gunlerinde vs yaninda oldugumuzu hissettirelim benimki bu cabaydi..gume gitti ama vazgecmedimWinkdeniycemSmileaslinda bisitede yaziyoda o siteyi reclam etmektense bu halini yeglermisimWink
Ara
Firari Fırtına
Duygularını güzel anlatıyorsun ama noktalama ve bazı harflerin değişik olması şaşırtıyor bizleri .

Paylaşımınız ve kendi yazılarınız için sie tşk. ederim ...

Sevg ...
toxique_lierre&b.b.k
bana ait degilki firtina gonulSad biarkadasimin yazisiydi copie yapinca bu hale geldi.......bastan yazip yollamakda suan benim icin yorucu...silmek istedim oyle bi sik aradim rastlayamadim...sen gordun muWinktsk
Ara
sinemis
ya bune karde?im hayat?n?m? yazd?n sen heralde ?ok derdin var anlatmak istermisin:o
Ara
samet.k
Wallah yalan sol?yem?cem okadaar sey? k?m ok?cat ozet?n? c?karsan daha ?? olmazm?Big Grin
Ara
toxique_lierre&b.b.k
ben yazmadim diyom dinleyen kimSad vurun vurun oldurun beniWink
Ara
toxique_lierre&b.b.k
siz kasindiniz,bir alinti daha geliyor...umarim anlasilir olurSmile
Ara
toxique_lierre&b.b.k
1. Büyük asklar ve büyük kazanimlarin büyük risk tasidigini
hesaba katin.
2. Kaybettiginizde, aldiginiz dersi de kaybetmeyin.
3. Üç ‘S’yi hep uygulayin: Saygi; kendiniz için saygi,
baskalari için saygi
ve sorumluluk, tüm davranislariniz için.
4. Istediginizi alamamanizin bazen ne kadar büyük bir sans
oldugunu hatirlayin.
5. Kurallari iyi ögrenin ki, onlari düzgün sekilde ihlal
etmeyi bilesiniz.
6. Küçük bir aksakligin, büyük bir arkadasligi yaralamasina
izin vermeyin.
7. Hata yaptiginizi anladiginiz zaman, düzeltmek için derhal
gerekli adimlari atin.
8. Biraz yalniz zaman harcayin.
9. Kollarinizi degisime açin, ama
degerlerinizin kaybolup
gitmesine izin vermeyin.
10. Sessizligin bazen en iyi yanit oldugunu hatirlayin.
11. Iyi ve serefli bir hayat yasayin. Yaslandiginizda ve dönüp
geçmisinize baktiginizda, ikinci kez keyif alin.
12. Sevgi dolu bir ev, hayatinizin temelidir. Sakin, düzenli
bir ev yaratmak için elinizden gelen her seyi yapin.
13. Sevdiklerinizle anlasmazliga düstügünüzde, sadece mevcut
durumla ilgilenin. Geçmisi getirmeyin.
14. Bilginizi paylasin. Bu ölümsüzlüge giden yoldur.
15. Dünyaya karsi nazik olun.
16. Yilda bir kez, daha önce hiç gitmediginiz bir yere gidin.
17. En iyi iliskinin, birbirinize karsi duydugunuz askin,
birbirinize olan ihtiyaçtan daha fazlalastigi zaman oldugunu
hatirlayin.
18. Basarinizi, ona ulasmak için nelerden vazgeçtiginizle
yargilayin.
19. Aska ve yemek pisirmeye, sonuçlarini hiç düsünmeden
girisin.
Ara
sinemis
walla yine nalamadım kardeş türkçe konuş
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Aşk Bu Kadarmı Güzel Anlatılır... ZeNiTH 8 781 04-14-2022, Saat: 07:36 AM
Son Yorum: wildfang
  Bir kadın için en güzel cümle. Hasretiim 9 1,231 09-04-2012, Saat: 09:41 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Hayata Hep Güzel Bakmak MaSaL 1 594 09-09-2010, Saat: 05:08 AM
Son Yorum: CaNaT
  süper güzel bi aşk hikayesi mutlaka okuyun tavsiye ederim _G@MSeeMM_ 1 593 07-19-2009, Saat: 10:39 PM
Son Yorum: sarı@seker_vbulletin3_import14569
  şimdi nerdesin be insafsızz.... chatlaq mamaqlı@ 0 600 01-30-2009, Saat: 10:55 AM
Son Yorum: chatlaq mamaqlı@

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 12:14 PM