:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KaRaNL?K
in_love_girl
Sevgili ............

Ya?murlu ge?en g?nlerde, penceremden soka?? izlerken kendimi zor tutard?m ?slanmamak, sokakta, ya?mur alt?nda durmamak i?in. D??ar? ??kmay? iple ?ekerdim. Pencereyi a?t???mda toprak kokusu dolard? odama ve o koku beni benden ederdi. ?imdi d??ar?day?m ama ya?murlar dindi ve g?ne?i kucaklad?m. ??te o pencerenin ?n?nde hissediyorum ?imdi yine kendimi. Pencere kapal? ve toprak kokusunu alam?yorum. Oysa ne g?zeldir onun kokusu. Onunla olamasan bile onun kokusunu duyabilmenin g?zelli?i ve o kokunun seninle oldu?unu bilme hissi ve ne kadar ac? ona ula?amamak. Ben d??ar?day?m ?imdi ama ka??rd?m onun g?zelli?ini. Dinmi? ya?murlar ve ge? kalm??l???n, kaybetmi? olman?n h?zn? i?indeyim. Biryerlerde toprak kokusu var ama o koku benden ?ok uzaklarda...

Okudu?um kitab?n ay?rac?na Ya sen gel... Yada gel de! yaz?s?n? yazd?m... Bu s?z? ne ?ok kulland?m ve ne ?ok duydum, ama son duyu?um galiba beni en ?ok yaralayan oldu. Sana yalvar?r?m dost, bu c?mleyi kimseye kullanma, ac? veriyor. peki neden yazd?n? ma?dem ac? veriyorsa yazmasayd?n?diyeceksin ama ac? bazen iyidir ya da ben yine kendimi kand?r?yorum.

?imdilik benden bu kadar. Hayat yaz?yla anlat?lamayacak ve s?zc?klere d?k?lemeyecek kadar g?zel. Ya?murlar?n hep ?zerimde ve kokun burnumda olsun... ?slat beni...?slah et beni!

Sevgimle...
Ara
tatlı_cadı
güzelmiş jnm..
Ara
ahmet
güzelmiş arkadaşım..paylaşımın için sağol
Ara
sinemis
arkadaşım çoh güzel olmuşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
Ara
Tam1_MaynaK
güsel arkaaşım özellikle ya sen gel ... Ya da gel de ... sözü shoq hoşuma gitti ellrine sağlık Wink
Ara
kalpsizprens
sul kardas tesekk?rler
Ara
kalpsizprens
soul can?m tsk
Ara
Firari Fırtına
03.06.2005 de felsefede yayınlandığında ilk orda okumuşdum . Duygular ve dile gelen sözler bir harika . Hatırlattığınız için tşk.ler ...

Sevg ...
in_love_girl
beyendiinize sewndm jnmjm
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kes ???l?klar?n? y?re?im, karanl?klar seni duyamaz Stinq 1 387 04-07-2022, Saat: 12:17 AM
Son Yorum: wildfang
  ....:::Karanl?k Denizde ??rp?nan Yakamoz....::: eRCi 1 400 04-06-2022, Saat: 03:11 PM
  Damla damla birikti karanl?klar,bitimsiz oldu sonra... eRCi 5 463 04-04-2022, Saat: 08:49 PM
  Bir Avu? G?zya??nla Gelsen Karanl?klar?ma Stinq 1 459 04-03-2022, Saat: 11:59 PM
  Karanl?k gece/Dermans?zl?k/Susu?lar... eRCi 3 384 04-03-2022, Saat: 12:48 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 05:47 PM