:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bir cevap yazın yakışıklımıyım ...
ZeNiTH
Bak Efendi Ol Böyle Smile Heerkes Güzeldir Kendine Göre...
qarisma_ghost
way osmanıma bak ya şu güzelliğe bak şu gülüşe şu endama
SmileSmileSmile yeter osman çok şişti patlayabilir DANGER OSMAN
neyse haketten arkadan aynadan yansıyan kız kim?
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ciciKIS
bence çok şekersin canım hoşgeldin duygusuzaWink
Ara
blue_belial
adam resmını koymus foruma, sız arka plandakı kıza takmıssınız!
adamın ablası yada kardesıdır! benım aılem hakkında boyle alay edıcı konusanın vay halıne!
eger bı gun bu duruma dusersem. aklına gelıcek en son sey bıle aılem hakkında yorum yapmak olmasın.
bı anda degerınızı dusurdunuz, ıkı satır yazıyla.
kımsede yazım hakkında yorum yapmasın. cvp vermeyecegım.
herkes kendınce haklıdır
PaPaTYa_PReNSeS
gokhankgk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadan camdan yans?yan k??s g?sele benziyo ablan heralde hehehBig Grin

hehehehBig Grin hi? g?lesim yoktu allah iyili?ini versin emi Big Grin

senide allah sevdiklerine ailene ba???las?n Wink
Ara
merve
coooooooooooooook
kalbimi fethettin inanSmile
Ara
gokhan199
o$m@n Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saolunarkadasklar
arkadak? k?s ben?m kucuk kardes?m 9 yas?nda ?steyen evlens?n merakl? varza
Ara
qarisma_ghost
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:adam resm?n? koymus foruma, s?z arka plandak? k?za takm?ss?n?z!
adam?n ablas? yada kardes?d?r! ben?m a?lem hakk?nda boyle alay ed?c? konusan?n vay hal?ne!
eger b? gun bu duruma dusersem. akl?na gel?cek en son sey b?le a?lem hakk?nda yorum yapmak olmas?n.
b? anda deger?n?z? dusurdunuz, ?k? sat?r yaz?yla.
k?msede yaz?m hakk?nda yorum yapmas?n. cvp vermeyeceg?m.
herkes kend?nce hakl?d?r

i?in esprisiydi bizim muhabbetlerim kalk?pta laf s?lemedik dimi sadece kim diye sorduk oda muhabbet olsun diye ayr?ca kimse ailesine laf s?lettirmez muhabbet olsun diye s?ledik kimse yanl?? anlamas?n
burda herkez karde? gibi delikanl? adama yak??maz b?le ?eyler....
Ara
qarisma_ghost
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:adam resm?n? koymus foruma, s?z arka plandak? k?za takm?ss?n?z!
adam?n ablas? yada kardes?d?r! ben?m a?lem hakk?nda boyle alay ed?c? konusan?n vay hal?ne!
eger b? gun bu duruma dusersem. akl?na gel?cek en son sey b?le a?lem hakk?nda yorum yapmak olmas?n.
b? anda deger?n?z? dusurdunuz, ?k? sat?r yaz?yla.
k?msede yaz?m hakk?nda yorum yapmas?n. cvp vermeyeceg?m.
herkes kend?nce hakl?d?r

i?in esprisiydi bizim muhabbetlerim kalk?pta laf s?lemedik dimi sadece kim diye sorduk oda muhabbet olsun diye ayr?ca kimse ailesine laf s?lettirmez muhabbet olsun diye s?ledik kimse yanl?? anlamas?n
burda herkez karde? gibi delikanl? adama yak??maz b?le ?eyler....ayr?ca senin ka? ya??nda oldu?unu merak ediyorum de?erimizi d???rm???z b?rak?n bu i?leri ya kimin ne kadar de?eri var d???cek...
Ara
qarisma_ghost
gokhan199 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadak? k?s ben?m kucuk kardes?m 9 yas?nda ?steyen evlens?n merakl? varza
s?zlerine bak bakal?m ne anl?caks?n yapt???n muhabbet do?rumu yanl?? m? nas?l konu?uyosun sen ya arkdaki k?z benim karde?im isteyen varsa evlensin yaz?k harbiden yaz?k....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 05:43 PM