:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cole i?in zor saatler..
ѕqρα кJмя
Ashley_Cole_chelsea.jpg

Chelsea'yle Arsenal aras?nda Premier Lig'de oynanacak Londra derbisi ?ncesi, Arsenal'den Chelsea'ye transfer olan Ashley Cole farkl? duygular i?erisinde oldu?unu a??klad?.
?ngiltere'de yay?n yapan Daily Mirror Gazetesi'ne derbi ?ncesinde konu?an Ashley Cole, Pazar g?nk? ma??n kendisi a??s?nda zor ge?ece?ini belirterek, "Chelsa'yi para i?in tercih etmedim. Yazd???m kitaptan dolay?, tak?mla aramda sorunlar olu?tu. Arsenal'de huzursuz oldum ve transfer d?neminin son g?n?nde de Chelsea'ye transfer oldum" dedi.

Transferinden sonra eski tak?m? hakk?nda ?ok a??r s?zleri sarf etti?ini itiraf eden Ashley Cole, "?imdi, ge?mi?te s?yledi?im baz? ?eylerden dolay? pi?manl?k duyuyorum. Ancak bu pi?manl???n Chelsea'ye geldi?im i?in de?il. Chelsea'nin bu ma?? kazanmas? gerekiyor. Aksi halde Manchester'la aram?zdaki puan fark? 9'a ??kar ve bu da bizi b?y?k bir bask? alt?nda b?rak?r" diye konu?tu.

Tak?m arkada?? Ukraynal? y?ld?z Andriy Shevchenko'nun tak?mda ya?ad??a sorunlara da de?inen Cole, "Shevchenko, Chelsea'ye hala al??amad?. Ge?en hafta gol?n? att? ve inan?yorum ki, Arsenal ma??nda da skora katk? sa?layacakt?r" derken, Arsenal'li taraftarlar?n kendisine k?zg?n olduklar?n? da bildi?ini de vurgulayarak, "Her ?ey d??ar?da g?r?nd??? gibi de?il. Kalbim, hala Arsenal'de. Biliyorum ki, taraftarlar da bir g?n beni anlayacaklard?r" ?eklinde s?zlerini ifade etti.
Ara
emperor_uA
gercekten de cole icin bu macin önemi cok büyük,biz onu arsenalle okadar baglastirmistikki hala onun chelseada oynamasini ben sahsen kabullenemiyorum.dünyanin en iyi sol beklerinden biri olan colenin bu macta neler yapabilecegini önceden kestirmek cok zor.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:06 PM