:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?ok ?ddia!
ѕqρα кJмя
[url="http://www.antu.com/images2007/upload/upload/2007haber/cesitli/telegol_kucuk%20%5B2MNmxbMa%5D.jpg?0.8121505"]8087_B_cihanoskay001.jpg
[/url]

ATV'de ?nceki gece yay?nlanan Fatih Altayl?'n?n sundu?u Teke Tek program?na kat?lan Cihan Oskay, z?rhl? bir ara?la st?dyoya getirildi. Oskay, yay?n bitimi yine ayn? y?ntemle geri ***?r?ld?. Buraya kadar her ?ey normal. ??nk? Oskay can g?venli?i istemi?ti. Ancak Cihan Oskay'?n uzun bir s?redir Acarkent'te Futbol Federasyonu Y?netim Kurulu ?yesi Tahir K?ran'?n evinde misafir oldu?u belirtildi. Bu durumun anla??lmamas? i?in ?nce Dedeman Oteli'ne getirildi, daha sonra da ayn? yol izlenerek Acarkent'e geri ***?r?ld?.

Oskay'?n 7 yalan?

Daha ?nce Telegol program?nda ortaya koydu?u iddialar?n aksine bu kez daha de?i?ik s?ylemlerde bulunan eski restoranc?n?n bir?ok konuda do?ruyu s?ylemedi?i ortaya ??kt?. Gecenin bombas? ise Cihan Oskay'?n G?r??medim" dedi?i Ahmet ?akar'la bir araya geldi?ini kabul etmesiydi.

1 TELEGOL'DE NE DED??
Ahmet ?akar'la hayat?mda bir kere, bundan 10 ay ?nce g?r??t?m. O da hasta kar?m i?in. ?akar yalan s?yl?yor.
TEKE TEK'TE NE DED??
?akar'la g?r??t???m? unutmu?um. A?ustos ay?n?n sonunda bir 10 dakika g?r??t?k. Ancak bu konular hi? ge?medi.
... VE GER?EK
?akar, Oskay, Ersin D?zen ve Ayg?n ?zipek, gazetenin yan?ndaki k?ftecide bulu?up, 1 saat iddilar? g?r??t?ler.

2 TELEGOL'DE NE DED??
G?rcan Bilgi?'i tan?r?m. Ancak onun ad?na hi? kimseden para almad?m. Bu konuda s?ylenenler ger?ek d???.
TEKE TEK'TE NE DED??
G?rcan Bilgi? ad?na para almad?m. Sadece 2 ayl?k maa??m olan ?creti ald?m. Bunlar?n dekontlar? da elimde.
... VE GER?EK
Telefonla ba?lanan TSYD Lokali i?letmecisi Engin G?le?, G?rcan Bilgi? ad?na Oskay'a 4 milyar verildi?ini a??klad?.

3 TELEGOL'DE NE DED??
Samsun-Fener ma??n? ba?lamak i?in sal? g?n? arabayla Samsun'a, sonra hemen geri d?n?p ?stanbul'da Trabzon kamp?na gittim.
TEKE TEK'TE NE DED??
Ayn? iddialar? tekrarlad?. Hatta Samsun'da sal? g?n? eski Orduspor Ba?kan? Mustafa ?ebi'yle g?r??t???n? s?yledi.
... VE GER?EK
Samsun-?stanbul 850 km. Bu hesaba g?re Oskay'?n bir g?n i?erisinde 1700 km yol yapmas? gerekiyor. Bu da imkans?z.

4 TELEGOL'DE NE DED??
Aziz Y?ld?r?m, Y?cel Uyar ma? ?ncesi kadroyu kurarken, "Ertu?rul'u oynats?n. Souza ba??m?za i? a?ar" dedi.
TEKE TEK'TE NE DED??
Ertu?rul'un o g?nk? durumunu bilemem. Ben sadece Aziz Y?ld?r?m'?n talimat?n? Samsun'un hocas? Uyar'a ilettim.
... VE GER?EK
Ertu?rul, 2000-2001 sezonunda Fenerbah?e ma??na kadar olan son 5 haftada tak?m?n?n formas?n? s?rekli olarak giydi.

5 TELEGOL'DE NE DED??
Sab?kam yok. Kimse taraf?ndan aranm?yorum. Benimle ilgili t?m su?lamalar tamamen isim benzerli?inden ibaret.
TEKE TEK'TE NE DED??
Bak?n pasaportumu yan?mda getirdim. Yurtd???na ??k?? yasa??m yok. Bu konuda s?ylenenlerin hepsi yalan.
... VE GER?EK
Fatih Altayl?, program s?ras?nda Oskay'?n 3 ayr? sab?ka dosyas?n? ?n?ne koydu ve kay?p ilan?n? da g?sterdi.

6 TELEGOL'DE NE DED??
Telefonla mesaj bile ?ekemem. Bant kay?tlar?n? telefonumla yapt?m. Hi? kimseden bu konuda bir yard?m almad?m.
TEKE TEK'TE NE DED??
Ses kay?tlar? i?in k?z?m ve o?lum yard?mc? oldu. Ben kayd? yaparken, k?z?m el kameras?yla sesleri kaydetti.
... VE GER?EK
Bantlardaki sesler, son derece temiz ve profesyonel i?i. Bu da kay?tlar?n herhangi bir st?dyoda yap?ld???n? g?steriyor.

7 TELEGOL'DE NE DED??

Aziz Y?ld?r?m'la yak?n zamana kadar birlikteydik. ?e?itli a??l??lara gittik. Benimle her t?rl? olay? payla??rd?.
TEKE TEK'TE NE DED??
Basketbol Federasyonu Ba?kanl??? se?iminde Y?ld?r?m'la birlikte ayn? oteldeydik. S?rekli g?r??t?k ve lobi faaliyeti yapt?k.
... VE GER?EK
Dedeman Otel'inde Y?ld?r?m ve Oskay ayn? karedeler. Ancak aralar?nda en az 5 metre var ve hi? yanyana gelmiyorlar.
Ara
aKMeL
ya bende fenerliyim ama malesef böyle şeyler oluyor ve de inanıyorum böle bi şikenin olduğuna büyük paraların döndüğü yrde herşey olur malesef
ѕqρα кJмя
Sen bu adama inanıyosan ne diyim ki ben sana ??!!

Ya sen FenerbahçeLi deiLsin ya da Laf oLsun die FenerLiyim diosun!..

Tebrik ederim ne diim..
Ara
aKMeL
kardeşim ben fenerbahçeliyim ancak sadece fenerde olmuyo böyle şeyler her kulüpte oluyo mesela geçen sene son hafta erciyes ankara maçında erciyes maçı satarak ankarayı küme düşmekten kurtardı iki sene önce diyarbakırı küme düşmekten kurtuldu bu yöntemle kusura bakma fenerbahçenin malesef tek değil bi antep maçı vardı 3-0 dan 4-3 e gelen maç yani bunlar oluyor ama yüzeye ıspatlanamıyor sadece lafla kalıyor
ѕqρα кJмя
Ben yoktur demedim..

Ama bu adamın anlattıkları yalan!..

Var $ike tabikide her üLkede oLduu gibi!..

Örnein daa bi geçen yıLki Ejk-6s maçı!!..

4-3`maçta $ike olduuna inanmıorm ben..

O maçı hakkımızLa aLdık..

Özellikle dewre arasından sonra taraftar choq etki yaptı..

Mesela Apdullah fLnda sahay çıkarken acayip hırsLıydıLar..

Biliyosun Rapaiç adama azıcık dokun atıyodu hemen kendini yere..

Ama o maçta son goLde adama yapmadkLarı kaLmadı çektiler vurdular..

Ama gitti düşmedi süper bi goL attı..

Yani ben o maçta $ike olduuna inanmıorm!..

Biz 6syide 3-0 dan 4-3 Yendik o maçtada 6syimi satın aLdık ???

Ara
YARGIÇ
Tartışmaya gerek yok arkadaşlar.En azından tartışmayın ancak şunu belirteyim bir Galatasaraylıyım ancak ne olduğunu kim olduğunu bilmediğim bir adam laf söyledi diye bunu kabul edip inanmak bana göre değil.Fenerbahçe,Beşiktaş,Galatasaray bunların hepsi saygın takımlarımız elbette bu ekonomiye bir şekilde bir takım çelmeler takılacak boşverin bunlar için kavga etmeye gerek yok.Ne olursa olsun yaratılmak istenen bir kaos var ve bizde her kaosun peşinden gitmeye alıştığımız için kim olduğunu bilmeden çıktı bişey söyledi diye bu adama nasıl inanalım.Kaldıki geçen bir konuşmasında şu camiada olsun başka yerde olsun gerçekten çok sevilen ve hayranlık duyduğum bir kişi olan sayın Ali Şen'i dinledim çok güzel şeyler söyledi o yüzden bu adam kimdir neyin nesidir hangi vicdandır bu bunca zaman sonra ortaya çıkıyor anlamış değilim sadece saçmalık futbol gibi bir piyasaya darbe olur başkada birşey olmaz he ne kadar olur orasıda tartışılır....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delgado ile ilgili ?ok ?ddia! Ñ•qρα кJмя 0 325 10-14-2006, Saat: 11:41 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:29 PM