:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dehşet verici..kalbi olanlar bakmasınn..
ROSE
diyecek laf bulamadım yaniii paylaşımına teşekkür ederim
Ara
w00w
allaha şirk koşmak yerine şüqür etmesini bilelim...

Şüqür Mevlama... Aç değilim açıkta değilim, Muhtaç deilim, sağlık problemim yoq ciddi, Vermişsin bize o kadar nimeti biz şüqür etmeyi unutuyoruz bazen... Allahıma bin şüqür...
Ara
toxique_lierre&b.b.k
gormustum ama suan acliktan ve bu goruntu karsisinda basim dondu Sad
Ara
RomantiK_Genç
Kitabıma Laf Eden BöyLe oLur ALeMe ibRet oLsun!
isyanbitmez
Benİm Fİkrİm Şudur: Tam BÖyle Bİr Anda Yanİ Kurani Okurken GerÇekleŞen Bu Olay KarŞisinda Kizin Durumu Nedİr. Neden Kizdan HİÇ Bahsedİlmİyor. Sanirim BÖyle Bİr Durumda Kizimiz En BÜyÜk İbretİ Alacak KİŞİdİr. Pekİ Neden Bu Şekİlde Bİr TehŞİr Edİlmekte Ve Kendİsİ Buna Katlanmakta. Bu Sorularin Mantikli Cevaplari Olabİlİr Ama Yİne De Benİm Bİr DÜŞÜncem Daha Var Olayla İlgİlİ. Bence Allah Kendİnİ Bu Kadar AÇik Bİr Şekİlde GÖstermeyecektİr. EĞer Bu Şekİlde GÖsterseydİ Ona İnanmayan Kalmazdi. Yabanci Basinla Da Pek İlİŞkİlendİremİyorum.............
CADII
Daha ?nce G?rm?t?m Bende Ama Yer Verd?g?n ???n Saol ?bret Ver?c? B? Olay Ger?ekten
Ara
AdAmIn1i
Bu Olay Bas?nda Yer Almad? Diye Biliyorum. ?bretlik Bir Olay.
Ara
tutubii
biz bunu cesurun 18 ya??ndan k???kler bakmas?n msj? alt?ndada g?rm??d?k Big Grin
Ara
kankiler
ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Ara
kankiler
ya ınanmıyom ya uf çok kotu
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  100 BİNDE BİR Kalbi dışarıda doğan bebek şaşırttı BiRiciGim 0 494 12-09-2007, Saat: 06:17 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  hayret verici bişey oldu?u kesin...!!! MaTRaKiNG 14 1,180 03-08-2007, Saat: 07:33 PM
Son Yorum: bir...gül
  Mezari Acilan Kadinin Ibret Verici Görüntüsü 0 196 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 11:57 PM