:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bug?n g?zlerin kadar ???yorum
kardelen
Bu g?n bir ba?ka h?z?n y?kl? g?zlerimde, bir ba?ka bak?yorum d?nyaya, bir umut desen yok, g?zlerinin sanki ????? s?nm??, ?s?tm?yor eskisi gibi y?re?imi, sorun ben miyim yoksa, yoksa s?k?ld?n m? a?k?mdan, sendemi vazge?eceksin daha ba?lamadan…

Kilitli kap?lar arkas?ndan ??kard?m bende g?zel kalan ne varsa; senin i?in, ya?mur olup ya?mak istedim p?ht?la?m?? hayallere, ezberimde t?kenmi? sevdalar?n unutulmu? an?lar?yla… Bir sana y?kledim yeniden kirli y?reklerin el s?remedi?i temiz a?k?m?, ad?n kadar, y?re?in kadar temiz olan a?k?m?…

Bu i?lenme bana m?, bu keder, bu h?z?n, bilmiyor musun tek heceden de olsa kurdu?un c?mlelere yoksun oldu?umu, ?i?e?in suya ?zlemi kadar yaln?z?m bug?n, g?zlerimin g?zlerine zaaf? kadar yaln?z?m. Bilmiyorum bu sensiz d?nyan?n bir sonu var m?, bu nefes gibi soludu?um hicran ak?amlar?n?n bir sabah? var m? senli. Bir g?n kap? ?al?nacak m?, ?al?nsa da a??nca sen ??kacak m?s?n kar??ma, titrek bir sesle “ben geldim.” diyecek misin? Ho? geldin diyebilecek miyim bir g?n…

Belki de olabilme ihtimaline s???nd???m bir a?k?n sabah?na hasretim, belki de teti?ini ?ekemedi?im bir sevdan?n arpac???nday?m bug?n, oysa kalbim ?oktan vuruldu, kan kaybeden y?re?imin yas?nday?m.

Ne olur bir kerecik g?l?mse, g?zlerin bir kerecik ?s?ts?n y?re?imi, savur sa?lar?n? kalbimin samyelinde, Bu g?n en az h?zn?n kadar yan?yorum, Bu g?n en az g?zlerin kadar ???yorum…

al?nt?
Ara
toxique_lierre&b.b.k
bugun en az gozlerin kadar usuyorummm..(aynen)
Ara
Firari Fırtına
Aynen bende katılıyorum ....

Sevg ...
Tam1_MaynaK
shoq güsel ellrine sağlk Wink
Ara
kardelen
SaĞol Canim
Ara
in_love_girl

Kilitli kapılar arkasından çıkardım bende güzel kalan ne varsa; senin için, yağmur olup yağmak istedim pıhtılaşmış hayallere, ezberimde tükenmiş sevdaların unutulmuş anılarıyla… Bir sana yükledim yeniden kirli yüreklerin el süremediği temiz aşkımı, adın kadar, yüreğin kadar temiz olan aşkımı…
Bu gün en az gözlerin kadar üşüyorum…

eLine sağLık cnm çok güseL bi yasıı..
Ara
kardelen
sağol cnm yazarının eline sağlıkBig Grin
Ara
Firari Fırtına
Kardelen bir harikasın gerçekden ...
kardelen
sağol cnm.....
Ara
>As!_M€L€q<
ÇOKK GÜZEL ELLERİNE SAĞLIIIIIIKKKKKKK...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SEN? SEV?YORUM C?NK? ? --- EN G?ZEL SEBEB? SEN S?YLE hadi crazy_carsma 27 2,062 04-11-2022, Saat: 10:58 PM
Son Yorum: wildfang
  arkada?lar sebg?l?n?ze sen? sev?yorum demen?n en gercek yolu nedir CaRL_CoX 1 413 04-09-2022, Saat: 03:33 PM
  ba??r?yorum bilgeis 1 409 04-07-2022, Saat: 07:15 AM
  #SeNi CaN?MDaN ?ok sEv?yOrUm# >As!_M€L€q< 20 1,435 04-06-2022, Saat: 10:24 PM
  Sen? Sev?yorum........... ozgur_yasarim 1 516 04-06-2022, Saat: 09:56 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 03:26 PM