:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YokSun Bi Tanem
€BeRimSin
sengidinceyoksunds8.jpg
Yoksun i?te, ?l?m?ne ?zlemini ?ekiyorum ?imdi. Gittin, hayat?mdan d??lerimi, an?lar?m? sarsarak ve tekmeleyerek kalbimin kap?lar?n? ard?na kadar... Ya?an ya?murlara, esen r?zgarlara, a?an g?ne?e de ald?rm?yorum art?k. G?nlerin tad? yok, sular da akm?yor.

G???p gitti uzak diyarlara sevgi ku?lar?... Ya?murla da konu?muyorum art?k, nehirlere de anlatm?yorum derdimi. Ayr?l?k denizine d??m??, tersine k?rek ?eken ?a?k?n bir denizci gibi kalakalm???m yorgun dalgalar aras?nda... R?zgar da esmiyor, kahretsin...
Yoklu?un ?l?m gibi, yoklu?un i?kence. Sensiz ellerim, bedenim, ayaklar?m ???yor, buza d?n?yor hayat?m … U?up gidiyor k?rlang??lar, uzaklara giden hayallerimin pe?inden. Turnalar da gidiyor, bir ben kal?yorum bir ben, b?yle ?aresiz, b?yle kimsesiz. Kahretsin...

Omuzlar? d??m?? basamaklardan inerek hi? bir mutluluk k?tas?na var?lam?yaca??n? anlad?m. Anlad?m ki, herkes kendi yaras?n? kanat?r i?inde ve her ac? bir ba?ka ac?ya a??lan kap?d?r asl?nda...

Bir zamanlar sa?lar?n g?n?l bah?emin ?i?ekleriydi; ok?ad?k?a, dokunduk?a kokulu g?ller a?ard? y?z?nde. Bakmaya, dokunmaya k?yamazd?m... Ellerini her tuttu?umda sonsuz bir sevin? kaplard? yery?z?n?, g?ky?z?n?n b?t?n y?ld?zlar?n? tutup ba??na ta? yapmak ge?erdi i?imden, yetmezdi g?c?m...

Bir zamanlar sevdas? vard? bu da?lar?n, y?re?imi ?s?tan, ac?lar?m? yumu?atan, d?nyay? mutlu g?steren bana, her y?z?ne bakt?k?a dinlendiren beni, ?s?tan buza kesmis ellerimi, g?zlerimi ufuktan do?an g?ne?e ba?layan. Bir sevdas? vard? bir zamanlar bu da?lar?n, unutamayaca??m, gen?li?imi paylast???m, sevincini ya?ad???m... Gittin, hepsi terkedip gitti beni...

Yoksun i?te, yitirdim i?imde g?len o sevdal? ?ocuk g?zlerini. Anlad?m ki, i?inden kay?p bir adam?n dalg?n bakan g?zleridir h?zn?n di?er bir ad?, bu karanl?k so?uk gecelerde.

Hani s?zc?klerin bile yetersiz kald??? zamanlar vard?r ya, orday?m i?te. Anlad?m ki, b?t?n y?ld?zlar?n karard??? gece sevin?lerin t?kendi?i yerdir.
?? ?ekmenin ba?ka bir anlam? var m? ba?ka dillerde? Ben susuyorum, ?p?lmemi? zaman girdaplar? kemiriyor dudaklar?m?. Anlad?m ki, b?t?n i??eki?ler sevgililerine kavu?mayan sevdal?lar?n h?z?nl? g?zlerine benziyor, ya?am?n k?y?s?nda k?r?lm?? tomurcuklara...

Yoksun i?te, uzand???m?z her nehirde bir mutsuz ya?am?n tortusu seyrediyor ?imdi. Sen ki, benim yaz ya?murumdun, g?z g?ne?imdin. ?imdi eski a?k yaralar? d?k?l?yor ?mr?m?n k?y?lar?na, terkedilmi?li?in h?zn? vuruyor sulara... Anlad?m ki, her gidi? bir d?n??? anlatm?yor... Her a?k bir mutlulu?u...

G?zlerime bakan herkes anl?yor ac? ?ekti?imi. S?r tutam?yorum art?k y?z?m?n h?zn? ele veriyor i?imdeki f?rt?nay?. Yaln?zl??? vurup s?rt?ma karda ???yerek, d??e kalka yollarda gidiyorum i?te bilmedi?im, tan?mad???m d?n??? olmayan bir yere... ?stedim ki beklemesin, bilmesin beni hi? bir hat?ra...
Beg?m
çok güzel yazmışsın paylaşımın için teşk...
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım...
Onun Yokluğunu göztermesin sana kader...
Paylaşan yüreğine mutluluk...Smile
Ara
€BeRimSin
Onun Yokluğunu göztermesin sana kader..

Kader Bana Çoktaaann Gösterdi Onun Yokluğunu Sad
minnosum
çok güzel ya insanın sevdiğinden ayrı kalması çok zor yaaSad
Ara
*TATLI BELA*
tşklr hasan...
speedy_girl
Yokluğun ölüm gibi, yokluğun işkence. Sensiz ellerim, bedenim, ayaklarım üşüyor, buza dönüyor hayatım … Uçup gidiyor kırlangıçlar, uzaklara giden hayallerimin peşinden. Turnalar da gidiyor, bir ben kalıyorum bir ben, böyle çaresiz, böyle kimsesiz. Kahretsin...

SEWDİĞİN HEP SENİNLE OLSUN JNM.... PAYLAŞIMIN İÇİN TŞKLER ..... YÜREĞİNE SAĞLIK ....
Ara
SesSiZ_R?ZGaRr
tek kelimeyle harikaaaaa Smile emegine saglik arkadasim..
Ara
d€n!z kısı
hasan çok güsel yaa paylaşımın için tşkler
eRCi
Zordur Bazen Kabullenmek.
G?ne??n Bati?ini Sevg?n?n B?t???n? B?r Dostun G?d???n? Ve Ya?lanmanin Erken Gel???n?...
Te?ekk?rler....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ŞiMdİ SeN YoKsUn Ya . . . DarkLady 4 412 04-14-2022, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: wildfang
  Yoksun... €stapitipiti 11 908 04-13-2022, Saat: 04:28 AM
  Kar Yağıyor bu Şehire!.. Ve Sen Yoksun.. ROSE 11 791 04-12-2022, Saat: 02:55 AM
  (Yine YokSun) €BeRimSin 3 372 04-09-2022, Saat: 06:58 PM
  Kar Yağiyor Bu şehre Ve Sen Yoksun...... ÇiLeK 4 472 04-09-2022, Saat: 12:25 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 08:35 PM