:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?k S?ze Yaki?ir
eRCi
Yaln?zl???m? yazmak istedim bug?n.D??arda g?ne? t?m ihti?am?yla ayd?nl?k,ser?eler c?v?l, c?v?l bir a?a? dal?nda orkestra e?li?inde repeartuvar?ndaki t?m ?ark?lar? t?ketmeye ?al???yorlar.Ben t?m bu olanlara seyirci kal?yorum,y?r?yemiyorum onlara do?ru,ad?mlar?m beni kald?rmayacak kadar yorgun san?r?m.Ben yaln?zl??a al??m??,karanl?klar? yaren tutmu?um,u?urumlardan korkmuyorum art?k,?ylesine y?z, g?z oldumki kendimden bir par?a g?rmeye ba?lad?m bu korkun? dedi?imiz u?urumlar?.
Hayal kurdum olmad?,g?ky?z?n mavili?ine d?? k?pr?lerini kurdum olmad? tenimde bir zerecik olsun bir k?p?rdama,bir dalgalama olmad?.Herkesten gizlerimi, s?rlar?m? ne zamana kadar saklayabilirimki?
Hangi mevsime ''seviyorum'' ad?na yallan s?yleyebilirim? Aylardan gizli ka? g?n ?alabilirim avuntular?? Veya ka? insan?n umutlar?n? ?alarak ge?ici a?k ad?na sevgilinin ?z benli?ini kiral?k al?p kulanabiliriz? ge?ici olarak sevdi?in o insan ya ?l?m?ne seni sevmi?se,ayr?l???na dayanamay?p intihar tepesine ??k?p ismini hayk?r?yorsa...
Bug?n kendimizi sorguya ?ekme zaman?.Ama gelece?i sorgulama imkan?m?z olmaz,tabiki olmaz kim ?nceden ne olaca?? kestirebilmi?? bileniz varm? sanmam,bildiklerim sevda kanunlar?nda ?l?m?ne sevdall?lar hi?te mutlu sonla bitmemi?,yaln?z flimlerden,hikayelerden,?iirlerden ve hayalerimizde sevdalar mutlu sonlarla biter ve ke?kelerimize s??d?rmaya ?al???r?z...
Leyla ile Mecnun,Kerem ile Asl?,Mem ile Zin ?l?m?ne sevdal?lard?,en g?zel a?klar? hikayelerimize,?iirlerimize ,?ark?lar?m?za ilham oldular bizim mutlu son dediklerimiz onlar?n ac? sonlar? oldu.Onlar acaba birer kahramanm?yd? sevdalara? tabiki as?rlard?r a?klar?,sevdalar? dilimizden dola?m?yormu? biz ne kadar onlar gibi d?r?st,?l?m?ne sevda ya?atabilirizki? biz ki daha tercih kavramlar?n? bile s?kemedik! sevgilimizin bize benzemesine o kadar istekliyizki limon gibi s?kar?z,suyunu ??kar?r gibi su kuyular?ndan.
Yok b?yle olmaz,sade,i?ten ?nemseme ve fedakarl?kl? a?klar g?zeldir.parada olmal? elbet en ?ok manevi duygular olmal?,ho?g?r?,nazik ve masraf? olmayan g?l?msemeler her daim olmal?.Evet dostlar A?K S?ZE YAKI?IR,ama benden uzak dursun yeter ??nk?... ??nk?lerde bana kals?n ?imdilik.
MasaL_perisi
Güzel...Okuduğum bir yazı daha önce...Smile
Teşekürler Erci...
Aşk her insana yakışıyor bence...
Peki bana yakışır mı...Smile
Ara
eRCi
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:G?zel...Okudu?um bir yaz? daha ?nce...Smile
Te?ek?rler Erci...
A?k her insana yak???yor bence...
Peki bana yak???r m?...Smile

Senin gibi y?re?i temiz bir insana en g?zeli yak???r.
MasaL_perisi
Teşekürlerrrrr...Smile
Ara
eRCi
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Te?ek?rlerrrrr...Smile

Ben te?ekk?r ederim....Confusedmiley4:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ## BeN MiYiM "SeVDaYa YaKi$MaYaN" ## EndLess 1 352 07-23-2007, Saat: 08:57 PM
Son Yorum: Melek06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi