:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben Hi? Sensiz Olmayaca??m..
ROSE
Sana sand???ndan daha yak?n?m ben, bakma b?yle uzak kal???m?za.. imkans?z de?il a?k?m?z, yeterki y?re?inin bir k??esinde herzaman yer ver bana. seni; a?klar?n bir ciklet gibi ?i?nenip ?ekeri bittikten sonra at?ld??? d?nyada, mucizelerden umudumu kesmi?ken buldum ben! ?imdi nas?l kaybederim? Nas?l vazge?erim bu a?ktan? Bana ihtiyac?n oldu?unda, uzun uzun g?zlerinin i?ine bak???m? hat?rla.. G?zlerine bakarken; sana dokunman?n bende yaratt??? etkiyi biliyormusun? D?nyay? unutuyorum, ba?ka bir ben oluyorum. Sadece o an?n i?inde kayboluyorum, sonraya dair her?ey anlam?n? yitiriyor.. Vars?n olmas?n yar?nlar ne ??kar!.. ?ylece kalmak istiyorum sonsuza dek....
Ne b?y?k mutluluktur o.. Dokunsam sana yan?ba??mdas?nd?r, bunu d???nmek bile ?yle g?zelki!... Teninin ate?i yakmal? beni, her dokunu? bir ayine d?n??meli.. Y?re?imden ku?lar havalanmal?, mideme sanc?lar girmeli, b?y?k ve hi? bitmeyecek bir tutkunun esiri olmal?y?m!...
Sana bende yaratt???n o tarfsiz heyecan? anlatmakta zorlan?yorum. Suskunlu?um bundand?r belkide.. S?zc?kleri se?erken" BU DE??L" diyorum, Bu s?zc?k yetmez a?k?m? anlatmaya, tarif edemez i?imdeki heyecan?... Hayat? senin varl???nla ya?amak, seninde beni sevdi?ini bilmek, bana Tanr?'n?n verebilece?i en b?y?k ?d?l.. O ?d?le sahip ??kaca??m ??nk? b?yle bir a?k? bir daha bulabilmemin kolay olmayaca??n? biliyorum. Ben seninle var olmak, seni sevmeye devam etmek, yoklu?unda bile seni yan?mda bilmek istiyorum. Sevdam; senide benide bug?nden ?ok ?telere ta??yacak..Olurda birg?n; bu a?k?n a??r geldi?ini d???n?p, bir ba?ka yola yolcu olmaya karar verirsen, bilece?imki; kendin i?in en iyi olan? se?tin!...

Evet; sensiz olmak bana ?ok koyacak, ?z?lece?im, delirece?im ama katlanaca??m.. Senli an?lara s???n?p bak??lar?n?, dokunu?lar?n? hat?rlayaca??m.. ?yle yada b?yle a?k?m, BEN H?? SENS?Z OLMAYACA?IM!!!!..........
Ara
Stinq
ellerine yüregine saglık muthiş bir yazıydı.hep yüregimin bir yerinde var olacak ve yasayacaksın der gibi.tesekkurler arkdasım
Ara
ÇiLeK
O GÜzel YÜregİne Saglik Rose Yİne Çok GÜzel Bİ PaylaŞim..
Ara
gurbetci
sevgi dolu yüregine saglik rose cok güzel Smile
Ara
ROSE
BEN TE?EKK?R EDER?M ARKADA?LAR.....
Ara
eRCi
Ne Diye Bilirimki Yine S?persin Te?ekk?rler rose
SesSiZ_R?ZGaRr
o kadar guzelki dicek tek bi kelime bile bulamiyorum.. Yuregine saglik arkadasim..
Ara
ROSE
TE?EKK?RLER ARKADA?IM SA?OLASIN..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yürüyorum Sensiz..! ÇiLeK 6 437 04-13-2022, Saat: 09:57 PM
Son Yorum: wildfang
  Birgün Daha Geçti Sensiz... eRCi 4 322 04-11-2022, Saat: 05:08 AM
  Sensiz GünLerimde...GözLeRim Kan AğLaR... €BeRimSin 10 1,053 04-09-2022, Saat: 08:04 PM
  SEN beni SENSİZ sansanda roket55 1 769 04-09-2022, Saat: 02:02 PM
  Sensiz Yar?m?m .. ROSE 7 580 04-06-2022, Saat: 03:49 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 02:46 AM