:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iskence gb sevdama....(b.b.k)
isyanbitmez
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tam bir sa?mal?k ve sa?malamalar?na bu kadar alet etti?in g?zelliklere yaz?k.
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ki?ileri rencide edici a??klamalardan ka??nal?m...
Tam olarak d???nd???m? yazd?m.Fikrim rencide ediyorsa fikrimi de al?p giderim.Do?al de?il mi?
CariSmaBoY
Düşüncelerini sölemen güzel birşey ama şunu düşün senin saçmalık dediğin şey onun hayatı olabilir.
O yüzden eleştirilerimizi ustuplu bir şekilde dile getirirsek daha ii olur die düşünüyorum..
isyanbitmez
Usturpsuz olmayı çoktan kabullenmişim.Hayatı saçmalık olan insanlar da olabilir. Bunun nesi yanlış.Herkesin aynı olduğu bir hayatın ne tadı olabilir ki?
Leader
E?er haraketlerinizin sizinle ba?da?t???n? d???n?yorsan?z, her?eyi pe?in pe?in kabullenmi?seniz, yapt???n?z?n ve ustrupunuzun size de yap?lmas?ndan ho?nutsan?z devam edin. Ama bunu halka a??k yerlerde yapmaman?z? rica ediyorum. ?zellikle bizim forumlar?m?zda.

Sayg? ve sevgilerimle,

isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Usturpsuz olmay? ?oktan kabullenmi?im.Hayat? sa?mal?k olan insanlar da olabilir. Bunun nesi yanl??.Herkesin ayn? oldu?u bir hayat?n ne tad? olabilir ki?
isyanbitmez
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:E?er haraketlerinizin sizinle ba?da?t???n? d???n?yorsan?z, her?eyi pe?in pe?in kabullenmi?seniz, yapt???n?z?n ve ustrupunuzun size de yap?lmas?ndan ho?nutsan?z devam edin. Ama bunu halka a??k yerlerde yapmaman?z? rica ediyorum. ?zellikle bizim forumlar?m?zda.

Sayg? ve sevgilerimle,
Kendi ile ?eli?en bir ki?iyim.Bu benim i?in o kadar sorun de?il.D???nmeden yer?ekiminin varl???na bile inanmam.Yapt???m ve usturupum her?eyiyle beni olu?turur.Bana yapaca??n?z her yoruma a????m.Diyorsun ki halka a??k yerlende sen sen olma.Ne i?e yarar ki ben ben olmad?ktan sonra.
toxique_lierre&b.b.k
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Usturpsuz olmay? ?oktan kabullenmi?im.Hayat? sa?mal?k olan insanlar da olabilir. Bunun nesi yanl??.Herkesin ayn? oldu?u bir hayat?n ne tad? olabilir ki?
haklisin hayati sacmalik ve fikri karga olup les yiyen senin gb insanin hayatinin da benim icin noldugunu soyluycek kadar dilimi kirletmiycem!!!
bildigin yanildigina yetecek kadar aklin varsa ,bu formda ya da dunyada catamiycagin tek insan olarak beni gor!benim onuruma dokunan adamin fikrini beynine dolar,radyasyon artiklari gb kokan karakter ozrunu,emege tukurme gafletinde bulunacak kadar saygisiz kisiliksiz varligini da ...kendi fikir coplugunde ezme yaparim!
dunya umrunda olmayan yazar,ne yazar?
senin gb ben -ci ligini ve fikrinin bos kalabaligini susleyip satar..bi de ustune emege saygisizligin ne oldugunu bilmiyecek kadar cahil oldugunu yazar!
bana bulasma!!benim fikrimin paylasim gucu evrensel seninki gb kendi kabuguna tikilip,megolomanlik yapacak kadar...haksiz ,kendine calisan bizihniyet degil!
maskeli baloya maskesiz gir,altindaki cirkinlikle oscar kazanirsin emin ol!!!
bu formda benim paylastigim hic bi konuda imzani gormek istemiyorum!
bu senin yoklugumda baslattigin haksizligin getirisidir!eger ki susup cekilirsen ne ala!cvp verirsen ,benden gunah gider!
benim icin 2. mesaj atmaya degmez!benimki sadece sana yanit vermekti!bitmistir benim icin!
Ara
isyanbitmez
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ki?ileri rencide edici a??klamalardan ka??nal?m...
(?u ?stteki yaz?y? oku.)?imdi Admin efendi benim s?yledi?im yan?nda bunlara bir?ey demiyorsan ya g?rmedin, ya da bu ?zel bir forum ve baz?lar?n?n ayr?cal?klar? var.San?r?m g?c? elinde bulunduranlar adaleti sadece h?k?mlerini uygulamak i?in kullan?yorlar.
isyanbitmez
toxiqu£_li£rr£&b.b.k' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haklisin hayati sacmalik ve fikri karga olup les yiyen senin gb insanin hayatinin da benim icin noldugunu soyluycek kadar dilimi kirletmiycem!!!
bildigin yanildigina yetecek kadar aklin varsa ,bu formda ya da dunyada catamiycagin tek insan olarak beni gor!benim onuruma dokunan adamin fikrini beynine dolar,radyasyon artiklari gb kokan karakter ozrunu,emege tukurme gafletinde bulunacak kadar saygisiz kisiliksiz varligini da ...kendi fikir coplugunde ezme yaparim!
dunya umrunda olmayan yazar,ne yazar?
senin gb ben -ci ligini ve fikrinin bos kalabaligini susleyip satar..bi de ustune emege saygisizligin ne oldugunu bilmiyecek kadar cahil oldugunu yazar!
bana bulasma!!benim fikrimin paylasim gucu evrensel seninki gb kendi kabuguna tikilip,megolomanlik yapacak kadar...haksiz ,kendine calisan bizihniyet degil!
maskeli baloya maskesiz gir,altindaki cirkinlikle oscar kazanirsin emin ol!!!
bu formda benim paylastigim hic bi konuda imzani gormek istemiyorum!
bu senin yoklugumda baslattigin haksizligin getirisidir!eger ki susup cekilirsen ne ala!cvp verirsen ,benden gunah gider!
benim icin 2. mesaj atmaya degmez!benimki sadece sana yanit vermekti!bitmistir benim icin!
İlk olarak toxiqu£_li£rr£&b.b.k teşekkür etmek isterim.Bu seni çok iyi anlatan cevabın için.En azından zeka pırıltıları görebiliyorum içinde.Cevap sırası ben de. Başlayalım hayatım bir saçmalık olabilir.Fikrimde karga olabilir.Yalnız kargalar leş yemez.Bu açıdan örnek burada zayıfladı.Ben şöyle düşündüm kargaların ne yediğini elbette toxiqu£_li£rr£&b.b.k da biliyordur ancak burada yazmayı uygun görmemiştir (tabi benim bu düşüncelerim yazdığın cevapla çelişiyor) Sana hiç sen kendini ne sanıyorsun diyen olmamış sanırım. Beni megolomanlıkla suçlarken kendini bir paragraf önce övüyor olman hem de ölçüyü bu forum daha sonra da yetinemeyip dünya olarak belirtecek kadar.
Senin onuruna dokunmadım.Aklımdan bile geçmedi.Eğer saçma hayat sahipliğinden bahsediyorsan; ben senin hayatına da saçma demedim.Sadece sorulan soruda verilen örneğe cevap olaraktı.Tabi sizin gibi dünya çapında yarışılmayacak fikirleri olan biri benim yazdıklarımdan bunu çıkarabilir mi onu bilmiyorum.Malumunuz benim fikrimin paylaşım gücü evden dışarı bile çıkamıyor henüz.
Eğer bunun dışında bir cevabım onuruna dokunuyorsa ................. .
Saygısızsınız! Diyelim ki hata yaptım.Siz hata yapana bu şekilde mi davranırsınız.Ne oldu sizin "ne olursan ol yine gel" terennümlerinize.Yoksa yalan mıydı?
Hayatım boyunca asla doğru bir insan olmadım,olmayacağımda;radyasyon atıkları gibi kokan bir karakter özrüm olabilir.Saygısız kişiliksiz bir varlığımda,(cümlenin ön kısmını kabul etmediğim için yazmadım)bir fikir çöplüğüm de olabilir(fikirlerimin değeri sizin gözünüzde).Siz insanların özrünü yüzüne mi vuruyorsunuz.Bu sizi o insandan çok mu farklı kılar.
Dünya umurumda değil.Ve o kadar çok yazabilirim ki,sen de bilirsin muhakkak birilieri içinde bir ben bulabilir.Dünyaya asla bağlanmayacağım.Benim sorum şu.
Dünya umurunda olan yazar ne yazar?(ip ucu:iktisat,işletme,tarih,coğrafya)
Fikrimin boş kalabalığını süsleyip satıyormuşum.Fazla olmadı dahil olalı bu foruma.Aldığım 7 "thanked post" varya 3'ü kimden bilmek ister misin?Evet senden.Fikri boş süslenmiş yazılara pek değer vermezsin evet tahmin edebiliyorum.Bu sanırım yeni arkadaşları ısındırmak için bulduğun bir aldatmaca. Ama böyle olamaz yazdıklarımın değerini siz tanımladınız.Bir aldatmaca işinde olamayacağınıza göre yine benim fikrimin alamayacağı bir durum var sanırım.{Bu arada yazdıklarımı beğenen insanlar toxiqu£_li£rr£&b.b.k'nın söyledikleri için bir şey beklemeyeceklerdir umarım.}
Odunu kesmek emek gerektirir, ondan bir heykel yapmak da.Hangisine nasıl saygı göstereceğimi iyi bilirim.(hep bir cahil olarak kalacağım)Senin öğrendiklerini öğrenmek bana fayda sağlayacak gibi gelmedi.
Kendi kabuğuma tıkıldığım doğrudur ancak megaloman(kelimenin doğrusu bu,gözünden kaçmış olmalıWinkdeğilim.Hatta bilmiyorum ki sadece kendi
yazdıklarını paylaşan var mı?Bu iddia asılsız ve mesnetsizdir!
Maskeli balo kısmına hiç girmiycem güzeldi komik güldük eğlendik.
Birşey soracağım forumun kurallarını siz mi koyuyorsunuz.Ben bu kadar cılız getiriler beklemiyordum.Komik buna da güldüm sana yapacağımız yorumları sadece sen varken yapabileceğiz.
Haksızlığa boyun eğecek bir "nick" seçtiğimi sanmıyorum ama.Bu bir yorgunluk belirtisi sanırım.
En büyük yanlışı en sona saklamışsın 2. bir mesaj atmaya değer bulmamak bir insanı.Bunu açıklamak bile imkansız.Oysa her insan özeldirler vardı.Sırf insan olduğu için değerlidirler.Benim için bitmemiştir ve asla bitmez çünkü isyandır.(DİL BÖYLE KİRLETİLMEZ.YAPTIĞIN GİBİ DEĞİL)
toxique_lierre&b.b.k
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?lk olarak toxiqu?_li?rr?&b.b.k te?ekk?r etmek isterim.Bu seni ?ok iyi anlatan cevab?n i?in.En az?ndan zeka p?r?lt?lar? g?rebiliyorum i?inde.Cevap s?ras? ben de. Ba?layal?m hayat?m bir sa?mal?k olabilir.Fikrimde karga olabilir.Yaln?z kargalar le? yemez.Bu a??dan ?rnek burada zay?flad?.Ben ??yle d???nd?m kargalar?n ne yedi?ini elbette toxiqu?_li?rr?&b.b.k da biliyordur ancak burada yazmay? uygun g?rmemi?tir (tabi benim bu d???ncelerim yazd???n cevapla ?eli?iyor) Sana hi? sen kendini ne san?yorsun diyen olmam?? san?r?m. Beni megolomanl?kla su?larken kendini bir paragraf ?nce ?v?yor olman hem de ?l??y? bu forum daha sonra da yetinemeyip d?nya olarak belirtecek kadar.
Senin onuruna dokunmad?m.Akl?mdan bile ge?medi.E?er sa?ma hayat sahipli?inden bahsediyorsan; ben senin hayat?na da sa?ma demedim.Sadece sorulan soruda verilen ?rne?e cevap olarakt?.Tabi sizin gibi d?nya ?ap?nda yar???lmayacak fikirleri olan biri benim yazd?klar?mdan bunu ??karabilir mi onu bilmiyorum.Malumunuz benim fikrimin payla??m g?c? evden d??ar? bile ??kam?yor hen?z.
E?er bunun d???nda bir cevab?m onuruna dokunuyorsa ................. .
Sayg?s?zs?n?z! Diyelim ki hata yapt?m.Siz hata yapana bu ?ekilde mi davran?rs?n?z.Ne oldu sizin "ne olursan ol yine gel" terenn?mlerinize.Yoksa yalan m?yd??
Hayat?m boyunca asla do?ru bir insan olmad?m,olmayaca??mda;radyasyon at?klar? gibi kokan bir karakter ?zr?m olabilir.Sayg?s?z ki?iliksiz bir varl???mda,(c?mlenin ?n k?sm?n? kabul etmedi?im i?in yazmad?m)bir fikir ??pl???m de olabilir(fikirlerimin de?eri sizin g?z?n?zde).Siz insanlar?n ?zr?n? y?z?ne mi vuruyorsunuz.Bu sizi o insandan ?ok mu farkl? k?lar.
D?nya umurumda de?il.Ve o kadar ?ok yazabilirim ki,sen de bilirsin muhakkak birilieri i?inde bir ben bulabilir.D?nyaya asla ba?lanmayaca??m.Benim sorum ?u.
D?nya umurunda olan yazar ne yazar?(ip ucu:iktisat,i?letme,tarih,co?rafya)
Fikrimin bo? kalabal???n? s?sleyip sat?yormu?um.Fazla olmad? dahil olal? bu foruma.Ald???m 7 "thanked post" varya 4'? kimden bilmek ister misin?Evet senden.Fikri bo? s?slenmi? yaz?lara pek de?er vermezsin evet tahmin edebiliyorum.Bu san?r?m yeni arkada?lar? ?s?nd?rmak i?in buldu?un bir aldatmaca. Ama b?yle olamaz yazd?klar?m?n de?erini siz tan?mlad?n?z.Bir aldatmaca i?inde olamayaca??n?za g?re yine benim fikrimin alamayaca?? bir durum var san?r?m.{Bu arada yazd?klar?m? be?enen insanlar toxiqu?_li?rr?&b.b.k'n?n s?yledikleri i?in bir ?ey beklemeyeceklerdir umar?m.}
Odunu kesmek emek gerektirir, ondan bir heykel yapmak da.Hangisine nas?l sayg? g?sterece?imi iyi bilirim.(hep bir cahil olarak kalaca??m)Senin ??rendiklerini ??renmek bana fayda sa?layacak gibi gelmedi.
Kendi kabu?uma t?k?ld???m do?rudur ancak megaloman(kelimenin do?rusu bu,g?z?nden ka?m?? olmal?)de?ilim.Hatta bilmiyorum ki sadece kendi
yazd?klar?n? payla?an var m??Bu iddia as?ls?z ve mesnetsizdir!
Maskeli balo k?sm?na hi? girmiycem g?zeldi komik g?ld?k e?lendik.
Bir?ey soraca??m forumun kurallar?n? siz mi koyuyorsunuz.Ben bu kadar c?l?z getiriler beklemiyordum.Komik buna da g?ld?m sana yapaca??m?z yorumlar? sadece sen varken yapabilece?iz.
Haks?zl??a boyun e?ecek bir "nick" se?ti?imi sanm?yorum ama.Bu bir yorgunluk belirtisi san?r?m.
En b?y?k yanl??? en sona saklam??s?n 2. bir mesaj atmaya de?er bulmamak bir insan?.Bunu a??klamak bile imkans?z.Oysa her insan ?zeldirler vard?.S?rf insan oldu?u i?in de?erlidirler.Benim i?in bitmemi?tir ve asla bitmez ??nk? isyand?r.(D?L B?YLE K?RLET?LMEZ.YAPTI?IN G?B? DE??L)
bu saygisizligi yorumuyla baslatan sahis sensin!!!bu zamana kadar takiplediysen ....ben kimseyi yazdiklariyla yargilamadim..neden cunku kendi fikrine ya da alinti yaptigi kendinden bisey buldugu paylasimina saygimdan!!
oncelikle tum varlik ozelliklerini kendiyle bagdastirip,karsidan etki alinca tepkileyen kendini savuncak kadar fikir sahibi olan insanlara ..her zaman saygim vardir!
sen gelipte ozgur dusunce adina,benim ozgur dusuncemin sinirini sebepsiz anlamsiz ve degersiz bisekilde taciz ya da tecavuz edersen bende usulunce ya da uslupsuz cevabini veririm!
kendisiyle barisiksiz,ters ve axi .dunyaya kafa tutarken kendini dar bir cercevede elestiren yapina da saygim var!!cunku en cok insani degisime ve gelistirmeye iten kendi beynidir ve kendiyle savasidir !ama sunu bilmelisin ki bunu bana yapma hakkin yok!cunku baskasina en basit bile gelen sey bende anlamlasabilir ....bende anlamlasan seyinde yorumu sana dusmez!
benim yazdigim seye ben sacmalik derim en guzelimi onunla sarmalarim,sanane..bikere benim ozel kimligime saldiri demek beni kamcilaman demek!senin benim paylasimlarimda yapabilecek elestirin ;yazim hatasi cumle ve anlam dusuklugu ya da yapici yonde elestiri olabilir eger bana saygisi olan ve gercekten maskesiz dostsan!yipratici ve yikima ve karalayici bitepki dogurursan bende dogurdugunu ellerimle parcalarim!
senin kendinle kavgan var...ozel msj atip birseyler paylasalim..ben surda eksiklik gordum deseydin dost ve degerli olurdun!eger ki bunu bu cirkinlikte sunuyorsan,art niyet ve kendine prim yaptigini dusunurum!cunku kavganinda,oynasmanin ileri safasininda tenhada ve birebir yapilmasi taraflisi biriyimdir!
ben bu yasima kadar haksizliga boyun egmedim ,benim onur anlayisimda fikrim ya da benim kendime yedirdigim tum inceliklerdir..ve bu senin kadar dusuk ve luzumsuz bi yorumla kirletilmiycek kadar ozeldir!
daha yirtici ve hircin degil basit cumlelerle anlatmaya calistim!
her zaman soyluyorum,senin basit ve sacma bulup yaraladigin sey benim dunya uzerindeki en guzel ve gurur duydugum YARIM olabilir!kimle ne paylasirsam,en kucuk bi detaya bile karisma hakkini vermiyorum sana!
eger ki,prim pesinde degil ya da soyledigin kadar fikirlerinin arkasindaysan ve paylasim yanlisiysan bu konuyu kapatirsin!
ve cvp vermezsin!
duygusuzda arkadassak ve paylasim luzumu duycak kadar fikir adamiysan,yikiciliga paydos de yapici yorumlara evet!
ok?
Ara
Leader
Bu forum kişilerin kavga etmesi için yapılmamıştır.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 01:55 PM