:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iskence gb sevdama....(b.b.k)
Kemanci
Ahmet Kaya'nın bu şarkısını şimdi dahada hüzünlü çalacağımdan emin olabilirsin
Ara
toxique_lierre&b.b.k
canim benim,sen herzaman benim icin ozelsinWinkher gelisinde bir istek sarkima ses oluyorsun,kemanini da kestirmeden onceki saclarina tutunan yildizimi da ozledimSmiletsk ederim
Ara
Kemanci
böyle düşündüğünü bilseydim asla kestirmezdim Smile bundan sonraki ilk konser kaydını yollicam sana Smile bazen kendimi keman çalarken daha iyi ifade ediyorum . kader bir gün seninle oturup çay içmeme razı olur umarım Smile sevgilerimle
Ara
toxique_lierre&b.b.k
soz sana istanbula dustugum gun cay sevmez olarak kahveni icermisimWinkbogaza karsi olsun dermisim kemanini unutma amaSad kelcikSmile
Ara
Kemanci
birincisi ben kel değilim Smile ikincisi her zaman seninle istanbulun boğazı gören herhangi bir sahilinde oturup keman çalabilirim. kahve sevmeyip çay içen biri olarak Smile
Ara
toxique_lierre&b.b.k
benim icin farksiz,bak ben de kestircem sana inat!!ama annem seviyo diye bakyomus gb yapiyom sacimi oda kanip uzuyo isteSmilekucugum,bu sarki da fonda..buarada o sozu nerden yuruttugun anlasildi sarki super,tskWink kahvem nerde kaldiSmile
Ara
Kemanci
kahve için ist a gelmelisin Smile ayrıca annen çok haklı sakın kestirme saçlarını Big Grin
Ara
toxique_lierre&b.b.k
uyusssss..him her sabah sen kalkmiyonda o saclada ondanSmilehem cirkinligime cirkinlik katiyoSad
Ara
Kemanci
çirkinlikmi???? Smile))) bunu en son senin söylemen gerek bu dünyada Big Grin
Ara
toxique_lierre&b.b.k
gorunce kacan bendim yaSmiledermisim
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 03:45 AM