:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 sar???n
d€n!z kısı
?? sar???n detektif olmak ?zere polis te?kilat?na m?racaat etmi?ler.
Yap?lmas? icap eden bir s?r? imtihandan birini idare etmek de Komiser K?z?m'a d??m??. Komiser K?zim birinci k?za be? saniye m?ddetle bir dosyadan ??kartt??? bir resmi g?stermis ve "S?yle k?z?m" demi? "Bu bir su?lunun resmi, bu adam?n bariz ne ?zelli?i var? Bunu ileride nas?l tan?rs?n?"
K?z s?yle bir durmu? ve "?ok kolay" demi? "Adam tek g?zl?" Komiser K?zim resime bakmi? ve "K?z?m bu resim profilden, yani yandan ?ekilmi?. Tabi tek g?z g?receksin..." demi? ve ayn? resimi ikinci k?za g?sterip ayn? suali sormu? ve "Bana bak" diye ilave etmi? "Do?ru d?r?st bir cevap ver"
Ikinci k?z "Bu adam? tan?mak ?ok kolay" demi? "??nk? adam?n tek kula?i var" Komiser K?z?m "K?z?m" diye ba??rm?? "Bu resim profilden dedik yaa!...Adam?n suratinin ?b?r yan?n? g?remiyoruz. Onun i?in ka? g?z?, ka? kula?? oldu?unu bilemeyiz..."
K?z?m ???nc? k?za "K?z?m l?tfen ak?ll? bir cevap vermeye ?ali?. Beni ??ld?rtma. Bu adam?n bariz ?zelli?i nedir, bu adam? ileride nas?l tan?rs?n?" diye sormu? K?z "Bu adam lens tak?yor" diye cevap vermi?.
Komiser K?z?m ?a?k?n, ?a?k?n resime bakm?? ama adam?n lens tak?
p takmad???n? bir t?rl? anlayamami?. Merak etmi? adam?n dosyas?n? a??p okumu?, dosyadaki bilgiye g?re hakikaten adam lens tak?yormu?.
Komiser K?zim ???nc? k?za hayranl?k i?inde "Aferin be k?z?m" demi? "Do?ru bilmi?in. ?imdi s?yle bakal?m bu adam?
n lens takt???n? resimden nas?l anlayabildin?" K?z "?ok kolay" diye cevap vermi?:
"Tek g?zl?, tek kulakl? bir adam?n g?zl?k takacak hali yok ya !!":yikildim: :yikildim: :yikildim:
€BeRimSin
Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:
d€n!z kısı
sarışın işte nolcakBig GrinBig Grin
d€n!z kısı
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:
Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 02:36 AM