:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?k?n?z? Canl? Tutman?n Yollar?
€BeRimSin
A?k?n?z? Canl? Tutman?n Yollar?
dagarcik10026-kirmizikalp.gif
* "Ah" dese ne oldu?unu sorun, ?srar edin... Cevap vermezse k?s?n.

* K???c?k hatalar?n? b?y?t?n, 3 g?n kadar konu, sadece o hata olsun, onu arkada?lar?n?za ?ikayet edin. Sonra da h??k?ra h??k?ra a?lay?n.

* Her tart??mada 10 y?l ya da gidebildi?iniz kadar geriye gidip, eski hatalar?n? yeni ba?tan konu edin. Hatas?n? hat?rlayamazsan?z kendisine sorun. Aman a?lamay? ihmal etmeyin.

* Bakt?n?z ki tart??mada hakl? ??kmak ?zere, teredd?ts?z d???n bay?l?n ve ay?lmadan ?nce de titreme krizi ge?irin.

* Siz bay?ld???n?zda sizden uzak bir yere gidip oturduysa, ay?l?nca, neden sizinle ilgilenmedi?ini sorun. K?z?n, onu su?lay?n. Hatta tekrar bay?l?n.

* Es kaza HAKLI ise... Hemen eski haks?z oldu?u olaylar? ona hat?rlat?n ki, hakl? oldu?u olay? unutsun.

* E?er evliyseniz eve geldi?inde onu geceli?inizle kar??lay?n.

* D?r d?r ?ok ?nemli... Yapmay? ihmal etmeyin.

* Her ak?am cep telefonunun adres defterini kontrol edin. Defalarca ayn? numaralar? sorun, ama a??klamalar?yla yetinmeyin bir de numaray? aray?n. Kar??n?za ??kan ki?iye kim oldu?unu ve partnerinizi nereden tan?d???n? sorun. Patronu olsa bile.

* ?? yerine s?k s?k gidin ve oradaki insanlara onu ?ikayet edin. Ama ne olursa olsun hastayken, yukar?dakileri yapmaya ara verin ve onunla ilgilenin.

* K?skan?l?k yap?n ama bundan ho?lan?rsa asla k?skanmay?n.

* B?t?n bunlara ra?men sizi sevmeye devam ediyorsa, ne yap?p edip hemen onunla evlenin.
*TATLI BELA*
tşklr canımcım...
PaPaTYa_PReNSeS
thank's Wink
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler...
Soylemek ve tavsiye etmek kolay...Smile
Uygulamak biraz zorlaşır...Smile
Ara
speedy_girl
CNM BURDA YAZILDIĞI GİBİ OLMUYOOOOO MALESEF .. PAYLAŞIMIN İÇİN TŞKLER ..Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Biliyorum Sana Giden Yollar Kapalı acemhe 0 406 01-09-2010, Saat: 03:10 AM
Son Yorum: acemhe
  Kelimelerden Yollar Yaptım :K:E:N:D:İ:M:E: acemhe 1 343 11-29-2009, Saat: 07:28 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  BiLiyorum Sana Giden YoLLar KapaLı . . . aMyLee 2 628 06-14-2009, Saat: 10:52 PM
Son Yorum: asi_ve_mai
  Tek Yöne Sectigim Tüm Yollar €BeRimSin 7 611 05-22-2009, Saat: 12:46 AM
Son Yorum: €BeRimSin
  Kelimelerden yollar yaptım, hayat koydum köprünün adını da... Yorgun Yürek 1 352 04-01-2009, Saat: 06:28 PM
Son Yorum: kı@ymı@k=)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:01 PM