:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ac?y?da Ya?amay? bilirim ben
scarface
Y?z?n g?ne?e bakard?, g?ne bakanlar k?skan?rd?. Zaten sen bakmasan g?ne? parlamazd?. Ben senin y?z?ne hayranl?kla bakarken, g?zlerin bir sevday? anlat?rd?. Ben o sevdan?n tutkunuydum ve bir sevda ancak b?yle ya?an?rd?. H?zn?n karanl???na teslim gecelere, senin varl???nla direndim. Varl???n beni ?o?alt?rd?. Ne kadar ?o?al?rsam a?k?m o kadar b?y?rd? ve a?k sadece senin ad?nla vard?. Elimdeki birka? umut k?r?nt?s?n? her g?n ama her g?n yeniden besleyip bitmeyen bir a?k senfonisine d?n??t?r?rd?m. Her notas? seni anlat?rd?. Sen duymazd?n ama dinleyen herkes seni anlatt???n? anlard?. G?nler solar, mevsimler de?i?ir, zaman delice akard?. Yaln?zl?k bir k?l?? olup y?re?ime saplan?rd?. Sensizli?e g?nce yaz?p kimsenin bulamayaca?? yerlere saklard?m. Sensiz oldu?um bilinsin istemezdim. ??nk? bu y?rek sadece seninle atard?. A?lard?m, kimse g?rmezdi. G?zya?lar?m i?ime akard?. Seni ?zlemek bir f?rt?nay? and?r?rd?. F?rt?nalar i?imdeki sevda a?a?lar?n? k?k?nden kopart?rcas?na sallard?. Her seferinde bir yolunu bulup a?a?lar?m? kurtar?rd?m. Bu y?zden benim sevdam y?k?lmazd?. A?k?n yar?n? yoktu ama bizim bekledi?imiz hep yar?nd?. Bug?n hi? ya?anmad?. Bu ne sana ne de bana uyard? ama ?aresizlik elimizi kolumuzu ba?lard?. Hayata isyan ederdim, isyan tek arkada??md?. Bu sevday? ya?amak, ayakta tutmak kolay de?ildi, yorard?. Yine de ?ikayet etmezdim ??nk? senin i?in her ?ey g?ze al?n?rd?. Hain de?ildim ben, seni aldatmad?m. Beynim de y?re?im de seninleyken bir ba?kas? bana sadece yabanc?yd?. Ben yabanc?lara teslim etmedim kendimi, kimse de beni teslim alamad?. M?kemmel de?ildim ben, hatalar?m vard?. Ama hatalar?m? fark edip d?zeltmeyi bilirdim. Yapt???m en ufak hata seni biraz incitse beni y?kard?. ?imdi 'gittim' diyorsun ?yle mi? Hi? kalmad?n ki benimle gidesin… Benimle kalan hep yaln?zl?kt?. Olmay???n?n hi?bir ?nemi yok. Bir taraf?nda hep sen olsan da benim a?k?m ba??ms?zd?. Hayatta hep tatl? anlar yoktur ya, nas?l ya?ad?ysam seni, ac?y? da ya?amay? bilirim ben…
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 02:30 AM