:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilmem ki nas?l anlatmal? seni...
scarface
Bilmem ki nas?l anlatmal? seni..Bakt?k?a derinliklerinde kayboldu?um o g?zlerinden mi ba?lasam yoksa r?zgarlarda dalga dalga savrulan sa?lar?ndan m?. G?ne?in bat???nda bir ak?am gibisin. Bazen samanyolu, bazen denizlerin yakamozu gibisin. Mehtapl? gecelerde bahars?n, bu?ulu g?zlerinle nisanda bahar dal?, saks?larda menek?e, d??lerde ebruli, taze a?m?? leylak gibisin. Bir bilsen nas?l seviyorum bu hallerini, i?im seninle ?s?n?yor...

Bilmem ki nas?l anlatmal? seni.. S?? sularda beyaz ku?u gibisin, incecik, zarif.. Bazen g?ne?sin yakars?n, rengini de?i?tirirsin insan?n. Bazen beyaz, bazen pembe bir serap gibisin, her zaman g?zlerimde bir d?? gibisin. Ya?mur sonras? g?kku?a??s?n, mevsimler gibisin rengarenk. Her mevsimde bir ba?kas?n, sanki bahars?n ye?il, sar?, mor, badem ?i?ekleri gibisin pembe, beyaz. Bu?ulu g?zlerine bakmak ?yle g?zel ki...

Bilmem ki nas?l anlatmal? seni.. Y?r?d???n sokaklar?n ard?ndan f?rt?nalar ba?l?yor. ?yle i?ten ?yle doyumsuz oluyorsun ki susuzluklara susuzluk ekliyorsun. Bir ?eyler tamamlan?yor seninle. Haziranda ya?mur, temmuzda s?cak. K???n kars?n, kardelensin, sonbaharda r?zgar gibisin, baharda papatya, a?ustosta gelincik. ?yle g?zel, ?yle tatl?s?n ki...

Bilmem ki nas?l anlatmal? seni.. Enginlere dald?r?yor insan?, bir d?? ba?lat?yor kahve g?zlerin. ?lkbaharda sis gibisin, okyanusta yelkenli, al?p al?p g?t?r?yorsun bilmedi?im diyarlara. ?nsan? kendinden ge?iriyorsun, e?in yok evrende, bir tek sen vars?n, hayal gibi masal gibi bir ?eysin...

Bilmem ki nas?l anlatmal? seni.. G?zlerinde kayboluyorum sanki. G?l yapraklar?nda damlas?n, ?eftali ?i?ekleri gibisin. ?yle uzaklardas?n ki r?ya gibisin, g?ky?z?n? boydan boya kaplayan mavi gibisin. ?yle zor ki seni anlatmak, i?im seninle ?s?n?yor, her an i?imdesin. Seni ?zlemek ?yle g?zel ki, ama olmad???n zaman da ya?am ?yle tats?z ki...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Unuttum Seni.. ZeNiTH 3 434 04-14-2022, Saat: 10:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Gör ki Nasıl Sevmişim Seni! blue_belial 10 796 04-13-2022, Saat: 04:00 PM
  Ben senı sevınce blue_belial 5 341 04-10-2022, Saat: 03:35 PM
  Seni Seviyorum PrinceSs 5 578 04-10-2022, Saat: 12:15 AM
  .:seni Düşünüyorum:. >>>> Sultan>>>> >As!_M€L€q< 13 577 04-09-2022, Saat: 03:23 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 12:53 AM