:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duygusal Mesajlar Veren Nickler
scarface
♥ Herzaman duyamadigimiz o toprak kokusu bu zamanda aranan ger?ek sevgiler gibi yagmur arkasinda sakli olan toprak kokusu gibi ortaya ?iksa keske...

♥ ?zledigim ne sensin ne de bir baskasi... ?zledigim ger?ekten hissetmeden bana "seni seviyorum" demeyecek biri..

♥ Hani insan aglamak ister* G?zlerinden yas gelmez ! Hani g?lmek ister*y?rekten g?lmez! Hani birini bekler o hi? gelmez! Iste o zaman ?lmek isterde ECEL gelmez!

♥ G?zlerimi kapattigim an g?z?m?n ?n?nde konusmaya basladigimda ismin agzimda sanki benim g?lgem gibisin peki ya ben senin i?in neyim s?ylermisin ?

♥ ?zlem bence ne bir seye duyulan hasret nede ulu bir arzulayis. O bence i?ten i?e aglayis yada senden ayri yasayis...

♥ Yasamak ?zlemsiz* ?zlem sevgisiz* sevgide sensiz olmaz... Unutma sevmek daima beraber olmak degildir. Sen yokken bile seni y?rekte yasatabilmektir...

♥ Ilik bir r?zgar esti buradan* nereden estigini bilemedim nereye gidiyorsun dedim ?zlenen heryere dedi aklima sen geldin c?nki ?zlenen sendin. birtanem Ya onu kaybedersin* ya da kendini mahvedersin.

♥ Baliklarin sevgisini bilirmisin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep y?reklerinde hissederler bende simdi sana dokunamiyorum ??nk? sen hep y?regimdesin.

♥ Bir g?n bir sevda ?alar kapinizi... Sasirirsiniz* beklemiyorsunuzdur... Bu g?ne kadar gelen sevgilere hep misafir olarak bakmissinizdir... Ancak* bu sevgi asktan ?te olarak yerini alir g?zlerinizden kalbinize !

♥ Biraz buruk bir duygu y?klenirse y?regine g?zlerin zaman zaman takilirsa uzaklara kulaklarin ansizin ?inlarsa bilki bir yerlerde delice ?zleniyorsun.
* Keske Yanlizligim Kadar Yanimda Olsaydin Keske Onunla Paylastiklarimi Seninle Paylassaydim Keske Senin Adin Yanliz Olsaydi Ve Ben Hep Yanliz Kalsaydim...
* Simdi Baskasinin Olsanda*boynu Bukuk Yalniz Kalsamda*elimi Tutup Sacimi Oksamasanda Biliyorum Yinede Benimsin...
* Yine Gunesin Batma Saati *kiminin Umutlari * Kiminin Sevdalariyla Beraber. Yine Yalnizliga Selam Saati*kaybolmus Sevgiler Caresiz Huzunlerle Beraber...
* Sensiz Gecelerde Yildizlar Dost Yalnizligima*aldatiyorlar Beni Ilk Gun Isiginda...
* Yine Kumsal Sakin Yine Deniz Durgun Yine Gunes Batiyor Ve Ben Yine Yalnizim...!
* Seni Aradim* Tum Bir Hayat. Simdi Bulmusken* Gitme Ne Olur. Terk Etme Beni* Birakma Beni Yalnizligimla. Sen De Kal Bizimle...
* Bir Marangoz Ustasiyim Adeta*bir Ayagi Mutlaka Kisa Masa Yapan.bir Elimde Cekic Bir Elimde Civi*kendimi Bir Resim Gibi Cakacagim Insani Ariyorum Yillardir...
* Nekadar Guzeldi Senle Beraber Olmak Simdi Yanlizim Ellerim Basimin Arasinda Seni Dusunuyorum...
* Dudaklarimdan Dusurmedigim Bir Sigara Gibisin.ustelik*oyle Bir Illetsin Ki Bir Sara Gibi Her Daim Uykularimda Beni Nobet Nobet Yoklarsin...oyle Uslanmaz Oyle Utanmaz Nobetlerine Alisamadim.her Aciyi Tasidim Da Yuregimde Bir Sensizligi Tasiyamadim...
* Sen Hic Geceleri Sabahlara Kadar Agladinmi Yanlizlik Nedir Bilirmisin Sorarim Sana....
* Suru Kalabaligindan* Bir Kartalin Yalnizligidir Benimkisi.yagmur Sonrasi Gozyasi Gibi Cig Tanesinin Yalnizligidir * Ask Icin Solan Yalnizligidir.
* Birgun Hayatin Butun Guzelliklerinden Vazgecip*olume Sessiz Sedasiz Gitmek Istersen*yanima Gelki Sana Sensiz Yasamanin*sensiz Olmanin Olum Oldugunu Gostereyim...
* Bu Yanlizlik Olumden Beter* Acilarin Sonu Degilmidir Dertler* Olum Gelmis Kapima* Can Bu Sozler Neyler...!
* Yalnizlik Paylasilmaz* Paylasilsa Yalnizlik Olmaz...
* Bilirim*yalnizliga Bir Sen Dayanirsin* Kendine Sirdas Kendine Arkadassin* Nasil Basardin Bilmem Tabi Basariysa Eger Yalnizlik!
* Sen Masmavi Gokyuzune Benzetiyorum Erilmezi Son Bulmayan* Erisilemeyen Yapayalniz Bulutlar Olsa Gunes Olsa Ay Olsa Dunya Senin Olsa Bile* Yalniz.
* Bakarken Uzaklara Bir Don Ardina Kimbilir ... Kimin Ufkundasin ....
* Attigin Adimlar Kisalir* Dusunceler Kisirlasir* Hayaller Ufalip* Zaman Darlasir* Uykularin Bolunur Bir Ciglikla* Dayanmak Zor Olur Baskalarina* Sadece O Vardir* Yalnizliginda.
* Yalnizligima Kostum Dizlerimse Pesinden Agladi Sevgide Ne Varsa Araladim Sevilmekten Habersizim Ben...
* Sakin Uzmesin Seni Karsiliksiz Sevgiler*bagrina Tas Basarsin Acilar Bir Gun Diner*giden Gitsin Aldirma Yanginlarda Soner.sakin Bakma Ardina Krallar Onde Gider...

Al?nt?d?r...

554pi.gif
Ara
agirdelikanli
Eywallah paylasımın ıcın...
in love
t?kk?rler arkada??m
Ara
ÐŽeşaren
Gercekten hepsi cok hosWink
Ara
carpediem
g?zelmi? sa?ol
aspava
emege saygı eyvallah güsel olmus
ask para saglık ASPAVA
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  DEişik karısıq nickler/sözler öle bşyler işte:) SempatikKız 11 2,458 04-09-2022, Saat: 05:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ?ekilli Mesajlar [?ok Be?eneceksiniz] Son Noktam 4 665 04-05-2022, Saat: 09:46 AM
Son Yorum: wildfang
  Şekilli Nickler &efsane& 1 440 09-01-2007, Saat: 02:08 PM
Son Yorum: PCKoPaT
  MsN ' de Renkli NiCK Yapma Ve ?ekilli NiCKLer 0 264 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-18-2024, 01:06 PM