:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?ok Yorgunum Baba.
ZeNiTH
Art?k yorgunum Baba!
S?k?ld?m bahaneler ?retti?in i?ki ?i?elerinden..Bilsen ac?m?, anlasan az biraz, g?merdin ?i?eleri mazine belkide..Ama ac?m anlayamayaca??n kadar derinimde..S?zlat?yor her zerremi benli?imde..

Art?k yorgunum Baba!
Hep anlamaya ?al??t?m seni..Hep dedim ki " O da ?zg?n, oda ?aresiz, oda yitik kendince" Ama art?k yok bu i?in anla??lacak bi taraf?..Hani ?aban olsa az biraz, sesindeki kifayetsizli?in ?tesini bile duyard?m..Lakin sen devam ettikce gaflete, anlams?z sana at?lan her ad?m?m, ?arezili?ime i?aret dokunamad???m varl???n..

Art?k yorgunum Baba!
Ya? de?il kan d?k?l?yor g?z?mden her an?ma..Eksi?im Baba derken, ?okca k?rg?nl?k bir yana dursun..G?venim bile bo?a ??k?yor, sana dairli?imi t?keten her ??rp?n???mda..

Art?k yorgunum Baba!
Gidiyorum.. "Babam" dedikce ac?s?n? bu evin her duvar?ndan y?re?ime d?nd?r?p, ?arpmas?na izin vermektense, gidiyorum i?te bilinmezlere..
Yorgunum Baba, ?ok yorgunum! Babams?n atamam satamam ya..Ama art?k ?tesinide bekleme benden ne olur! Gidiyorum art?k bu ac? nefesimi kesmeden gitmem en do?rusu olur...

Art?k yorgunum Baba!
"Sabaha kar?? geldim,uyankm?yd?n? Bir terbiyesizlik yapt?m m??" diye sordu?unda utanmadan.."??ki ?i?elerinden medet umarak zavall?y? oynaman evlad?na kar?? en b?y?k terbiyesizli?in zaten! ?tesini yapsan ne olur?" dedi?imde att???n tokad? bana de?il ?ocuklu?uma, gen?li?ime, yeti?kinli?ime att?n Baba! Art?k ne senli ge?mi?i yad ederim nede senli gelecek d??lerim! Bitmez i?imde elbet sevgin lakin hep bir yara durur sol yan?mda biri "Baba" dedikce kanar yaram, t?kenir her bir zerrem, ezilir i?im!

Art?k yorgunum Baba!
O kadar yorgunum ki, Annemi bile d???nmeden gidiyorum ba?ka imtihanlara..Bu bir isyan de?il asla! Ama...
Art?k yorgunum, ?ok yorgunum Baba!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YoRguNuM . . . DarkLady 2 384 04-13-2022, Saat: 07:57 AM
Son Yorum: wildfang
  üzgünüm baba d€n!z kısı 5 496 04-08-2022, Saat: 10:52 AM
  ?ok Yoruldum Baba ciciKIS 4 333 04-01-2022, Saat: 04:25 AM
  ..Akşamlar gibi yorgunum.. Yorgun Yürek 3 491 05-28-2009, Saat: 03:05 AM
Son Yorum: bidely
  Yine Sözümü Tutamadım Baba kanatsı@z_meleq 0 432 03-30-2009, Saat: 03:18 PM