:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G?zlerim sen sen bak?yor bu ara
>As!_M€L€q<
G?zlerim sen sen bak?yor bu ara. Her g?rd???m ?ey sensin asl?nda. Ne garip ?yle de?il mi, b?ylesine kapt?r?r m? insan kendini a?ka? D???nsene mele?im, kendini kapt?rmazsan a?k, a?k m?d?r? Frenlememeli insan kendisini, bir an sonras?n? bile d???nmemeli. A?k? ancak o zaman taa derinde, en derinde hissedebilir insan.
A?k varken en mutlu, en g?ler y?zl?, en keyifli, en deli oluyorum ben. A?k varken her ?eyi en tepede, zirvede ya?amak istiyorum ??nk?. A?k?n co?kusuyla dolup ta??yorum ve hi?bir ?ekilde”dur” demiyorum kendime. Hesab?m yok. Ve mele?im, asl?nda benim hayat?mdaki her ?eyin”en”i sensin. En g?zel sensin, en tatl? sensin, en anlay??l? sensin, en harika sensin... Asl?nda a?k sensin ve bu y?zden b?t?n “en”leri hak ediyorsun.
A?k? b?yle doludizgin ya?arken bir duvara ?ak?lmak da var elbette. Nas?l tutkuyu ve mutlulu?u dorukta ya??yorsam, ?ak?l?rsam bir g?n h?zn? de en dipte ya?ayaca??m? biliyorum. Ama bunu g?ze almazsa insan a?kta b?ylesine zirveye ula?abilir mi? B?yle derin hissedebilir mi a?k??
D???n?yorum da, a?k konusunda riske girmekten ka??nan ve ?z?lmekten korkup, y?reklerini bir sevgilinin ince dokunu?lar?na kapayan insanlar ya?ad?klar?n? m? san?yorlar acaba? Ya?am?n ger?ek tad?n? alabilmek ancak a?kla m?mk?n. A?ka y?re?ini ko?ulsuz a?makla m?mk?n. ?yle ucundan k?y?s?ndan ya?amakla olmaz bu i?. Ya tam verceksin a?ka kendini ya hi? bula?amayacaks?n. Ba?ka ihtimali yoktur bunun.
Sen mele?im, y?re?imde bir tahtta oturuyorsun. A?ka dair ne varsa hepsini ayaklar?n?n alt?na sermek istiyorum. Bana ya?att???n mutlulu?un kar??l???n? verebilir miyim bilmiyorum; ama ?al??aca??m. Seni bu d?nyan?n en mutlu insan? yapmak i?in u?ra?aca??m. Ya?ad???m son g?ne kadar sana bakacak g?zlerim, seni g?recek her g?rd???m hep sen olacaks?n, s?z veriyorum. Senden ?nce ya?ad?klar?m? karanl?k bir odaya kald?r?p kilitliyorum kap?s?n?. Evet, sana ula?mak i?in onlar?n hepsini ya?amam gerekiyordu. Ya?ad?m ve bitti. ?imdi seni, sadece seni ya?amak, seninle ya?amak istiyorum.
ROSE
Nas?l tutkuyu ve mutlulu?u dorukta ya??yorsam, ?ak?l?rsam bir g?n h?zn? de en dipte ya?ayaca??m? biliyorum.

TE?EKK?RLER CANIM BEN BUNU OKUMU?TUM ?OK G?ZEL BU..Y?RE??NE SA?LIK..?OK G?ZEL S?ZLER? VAR ???NDE VE DE ANLAMLI..
Ara
>As!_M€L€q<
rija ederimmm aplammmmmm beğendiğine sefindim..
eRCi
Eme?ine y?r?ine sa?l?k megaloman te?ekk?rler........
>As!_M€L€q<
rija ederimmmm arkadaşım...
*TATLI BELA*
tşklr canım ellerine sağlık....
>As!_M€L€q<
rija ederimmm kusennn ne demk..
MasaL_perisi
Güzel yazı okumuştum daha önce...Smile
Paylaşan yüreğine mutluluk sultancım...Smile
Ara
>As!_M€L€q<
saol canım sennde yüreğinde mutluluk eksik olmasın....
MasaL_perisi
Teşekürler...Herkesin...ve AMİN...Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Anlatir Sana Sevgimi Bu S?zlerim ! ROSE 7 547 04-07-2022, Saat: 11:33 AM
Son Yorum: wildfang
  G?zlerim hep ellerini ar?yor.. eRCi 9 609 04-05-2022, Saat: 06:42 AM
  Eller mi, diller mi, s?zlerim mi engel_? eRCi 5 512 04-03-2022, Saat: 09:37 PM
  Sustu Ve Ak?am? Bekledi G?zlerim eRCi 1 345 04-02-2022, Saat: 07:43 AM
  Unut Gôzlerim .. Samsun55 1 330 12-30-2009, Saat: 09:40 PM
Son Yorum: rapunzel

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 05:20 AM