:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S?yled???m Tek Yalan....
>As!_M€L€q<
Bilmiyorum ne kadar do?ru d???n?yor ve inan?yorum ama,bir?eyleri beni ?zmemek i?in yapt???na inanmak bile can?m? ?ok ac?t?yor.Yan?mda de?ilsin de olmaya ?al???yorsun gibi... Sana kar?? ne hissetti?imi biliyorsun, tek bilmedi?in ne kadar hissetti?im, neresinde oldu?um sensizli?in... ?nan, o kadar istiyorum ki uzakla?may? senden; tabi bunu bir de yapmak, yapabilmek var. Senin i?in yapabileceklerimi sorguluyorum da, yan?mda olman, kalman, kalabilmen ya da bir saniye fazla g?rmek i?in seni; bunlar i?in feda edebileceklerimi. Ke?ke i?imdeki kar??l???n? s?zc?klerde bulabilseydim.

Ger?ekten ?ok ?ansl?... Seni buldu?u ve yapt??? her?eye ra?men kaybedemedi?i i?in, onu bu kadar sevebildi?in i?in. Yalan s?ylemeyece?im, ho?, s?yledikerimi de isteyerek s?ylemedim ama neyse. Evet, do?ru, benimle olman?, benden ho?lanman?, a??k olman?, sevmeni, bana besleyebilece?in t?m duygular? bir anl?k bile olsa hissetmeni istiyordum ama, sana yemin ederim bir an bile ge?irmedim akl?mdan, aran?za girmeyi. Dedim ya, e?er biri, di?erine kar?? bir?eyler hissediyorsa, onun i?in en iyi olan? ister, istemek de zorunda. Di?er t?rl?; kendini d???nmekten,bencillikten fark? ne...

Hayat?mda bir kez,senden bana kar?? d?r?st olman? istesem, ?zmemek i?in yalan s?ylememeni... Tek bilmek istedi?im, yanl?? olan tek ?ey zaman m?yd?, yani onun hayat?nda olmas? m?yd?, yoksa o olmasa da... Nerede yanl?? yapt???m asl?nda. ??nk? e?er yanl?? olan tek ?ey zamansa; ba?ka bir zamanda seni bulmak o kadar da zor olmayacakt?. Ama eksiklik, sende bir?eylerin esrikli?ini, kal?nt?lar?n? biraz olsun b?rakamamam, seni biraz olsun etkileyemememse... ?nsan?n i?inde s?rekli bir umut kal?yor ya... Asl?nda, yan?mda olmandan ba?ka bir?ey istemiyordum, k???k bir?eymi?, hatta hi?bir?eymi? gibi s?yl?yorum ama, senden isteyebilece?im en b?y?k ?ey bu belki de.

Yazmak, s?ylemekten ne kadar da kolay de?il mi? Ama dile getirmek gibisi de yok. Hep dile getirmeyi istedim sana ama. ??te b?yle bo?ulmak yoruyor beni. Hayat?mda hi?bir zaman yorulmad?m kendimi ifade ederken, ama diyorum ya; sen farkl?s?n. S?zc?klere s??d?ramazs?n ya bazen ya?ad???n anlar?; her kar??ma ??k???n, duru?un, bak???n, g?l???n, susu?un, konu?u?un, k?sacas?, yan?mdayken ya da de?il, yapt???n? hissetti?im her?ey d???ml?yor sensizli?imi dilimde.

Sensiz olmuyordu. Belki de sana s?yledi?im en b?y?k yalan buydu. S?yledi?im tek yalan...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat Kadar Yalan, Ölüm Kadar Gerçektik volki 1 367 04-15-2022, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: wildfang
  Yalan Dünyam....... ÇiLeK 4 466 04-09-2022, Saat: 06:03 PM
  Geceleri Yalan Soyluyorum.. MasaL_perisi 6 300 03-31-2022, Saat: 07:05 PM
  Geceleri Yalan Söylüyorum.. acemhe 2 432 06-01-2011, Saat: 01:57 AM
Son Yorum: acemhe
  aşkın yalan olduğunu söylemediler bana ZencefiL 2 448 03-25-2011, Saat: 06:29 PM
Son Yorum: ZencefiL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 10:58 AM