:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kizma Kalb?m Bana...?ht?yaci Vardi Buna.............
eRCi
Bak yine ge?iyor g?rd?n m??Yine k?r?k yine parampar?a olmu?,yine masum g?zlerle,beklentileri ile,kanlar i?inde yok olmu? olarak,yine ge?iyor belki tutar elimden,b?rakmaz beni diye........
Y?re?im kimsesiz bir sahile at?ld?,liman? bo?,gemisiz bir denize,sensiz gecelerde isyankar olmu?tum.?syan eder dururdum yaln?zl??a,y?re?im gittikten sonra anlad?m yanl?? oldu?unu isyanlar?m?n,sensizli?e,yaln?zl??a yapt???m isyanlar?m?n...
Bak yine ge?iyor g?rd?n m??Gezgin oldu,dola?t? b?t?n ?ehirleri,oradan oraya kelebek misali kondu..bazen ?ok ac? ?ekti azap dolu,bazense ?ok mutluydu her?eyden habersizcesine,?l?rcesine.G?ne? do?unca izler b?rak?rd? ya batarken sonsuz okyanusa,senin de yapt?klar?n,bana ?ektirdiklerin kopard? onu,beni sana b?rakt?,can?m? ise yaln?zl?klara.........
G?l bah?esinde diken dolu y?re?im.Hep insanlar?n eline batt?,kanatt?,canlar?n? ac?tt?.Ya benim can?m,hi? ac?mad? m????Kanamad? m? san?yorsun???Gittik?e ta?la?an k?relen bu y?rek senin yapt?klar?n?n eseri de?il miydi sanki???Hi? g?rmedin ki....Seviyorum dedin ama bu bir c?mleden ba?ka bir ?ey de?ildi.Ne duygu vard? i?inde ne de sevgi......Ne anlam? kald? kiii
Bak bak yine ge?iyor g?z? ya?l?...Ahhh garibim!!!Ne oldu sana b?yle???Halbuki ne kadar da mutluydun t?pk? do?an bir g?ne?,geceyi bekleyen deniz gibi....Bendeyken nas?l da ?arpard?n onu g?r?nce.Benim de dilim tutulurdu adeta.Bakamazd?m g?zlerine....

ASLINDA SEN BEN? UYARDIN Y?RE??M."SUS"L?TFEN SUS" DED?M SANA HER SEFER?NDE."BEN NE OLURSA OLSUN SEVECE??M"DED?M....EZD?M GE?T?M SEN?.NE OLUR BAKMA BANA ?YLE.ALDIN YA ?NT?KAMINI...BAK YA?AMIYORUM SONUNDA.SEN YOKSUN ???MDE.NEREDE M?S?N??NASIL S?YLER?M SANA EY NAZLI VE YALNIZ Y?RE??M?G?D?YOR MUSUN?DUR G?TME...S?YLEYECE??M.................SEN ONUN KALB?S?N ARTIK.BEN?M DE??L.SEN? NEDEN BIRAKTIM G?TT?M PEK? B?L?YOR MUSUN???O BEN? SEVMEYEN,SEVD???N? S?YLEYEN AMA BEN?M ?LES?YE SEVD???M ?NSANIN YA?AMASI ???N...EVET O ?L?YORDU KALB?M.DEM??T?M YA ?L?RCES?NE.. ??TE BEN DE ONUN ???N ?LD?M.BAK SEN DE MUTLU OLDUN.OLSUN BEN? SEVMESE DE DE?ERD? SEVD???M ???N.O BU KALB? BEN?M BA?I?LADI?IMI B?LMESE DE.BO?VER KALB?M SEN ?Z?LME...BU G?N?L NELER G?RD?...BUNA DA ALI?IR ELBET.BUNA DA ALI?IR ELBET.......

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 836 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,930 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 409 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 450 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  **Martılarla Randevum Vardı** MasaL_perisi 22 1,041 04-13-2022, Saat: 02:32 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 03:54 PM