:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hedefim SonsuzLuga YoL ALmaktir ..
Stinq
girlpurpleishcolorblowingkisse.gif

Senin i?in bir y?ld?z tuttum g?ky?z?nden. Tam da kaybolacaklar?na yak?n... Biliyor musun ben de kayboluyorum bazen g?zlerinin derinliklerinde, s?? sular?nda, yak?p yak?p s?nd?r?yorum kan?mdaki ate?leri. ??nk? ben alevlerden ?rkerim, senden ?rkt???m kadar.s?n?rs?zd?r asl?nda i? d?nyam. G?rd???n gibi sert de?il duygular?m. Ben de herkes gibi ?ocuk oldum, ben de ?zg?rl???m?n son demine kadar harcad?m ?ocuklu?umu. Son kuru?una kadar. ??imden ?ocuklu?uma geri d?nmek geliyor. G?nleri y?llar? harcamak geliyor, kayg?s?zca ve tutumsuzca.
Senin i?in m?sra bile yazmaya ba?lad?m. Bunun ne demek oldu?unu bir bilsen... Bir bilsen m?sralar?n bendeki anlamlar?n?. Ve ne kadar de?erli olduklar?n? bir bilsen. Anlard?n ?o?u ?eyi...
G?z?m dal?yor ?u anda. Yine, yine ?ok uzaklara, bin bir d???nce aras?nda neden seni d???nd?m birden. Belki de bir ???kla yakla?t?n bana. Belki de sadece ben fark ettim o ?????, bir gece yar?s?, okyanusun tam ortas?ndaki, karanl?k girdaplar?n aras?ndan y?kselen o ufac?k ????? ben, kendim fark ettim.
Do?a ne demek bilir misin? Bende do?a demek nefes almak demek, hazinelerin de ?zerinde bir cevher demek, bazen de en yak?n s?rda??m demek. ?nsanlarda bulamad?klar?m? onda buluyorum, ??nk? anl?yor musun? Ona yazar?m ?o?u zaman m?sralar?m, i?imi ona d?kerim ve sadece en sevdi?im varl?klara m?sra yazar?m d???ncelerimden gelen derin bir ses ile ruhumun emriyle yazar?m...
??te k??lar, baharlar, ya?murlar, y?ld?zlar dostumdur benim bilesin... En bar???k ya?ad???m varl?klar, o g?rmekte zorland???m?z hatta fark edemediklerimizdir. Sanma ki onlar ?nemsiz.
Bir d?? kurar?m, ge?mi?ten, gelecekten ve ?u andan ilgisiz, zaman? belli olmayan bir d??, i?inde neler bar?n?r neler, bir bilsen. Bir bilsen zaman? ya?amak istemezdin, tak?l?r giderdin o d???n pe?inden, ilerlerdin hayat?n banal ak???na hi? ald?rmadan... Korkun?luk yoktur hayat?mda, korkun?luk kendinle darg?n olmakt?r kurallar?mda. Ve bu duyguyu yok etmektir ger?ek amac?m, ya?ama sebebim. Karamsarl??a da yer edindirmedim ruhumda ?o?u zaman, ona asla taviz vermedim. Ruhunda bo? yere ac? bar?nd?rmad?m, insan olmay? bir hak edi? olarak alg?lad?m her zaman. Ve bunun de?erini bilerek att?m ad?mlar?m?. Hedefim sonsuzlu?a yol almakt?r...
Ara
*TATLI BELA*
tşklr arkadaşım...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Göze almaktır aşk. acemhe 1 375 08-17-2010, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: eRCi
  Sevmek Herşeyi Göze Almaktır Sevdigim... givdan 6 794 12-07-2009, Saat: 12:55 AM
Son Yorum: Hayat_Bu
  Kendimi sonsuzluğa bırakıyorum Hasretiim 0 327 06-25-2009, Saat: 11:06 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Bırak Aksın Gözyaşlarım Sonsuzluğa.. ÇiLeK 15 1,107 02-08-2009, Saat: 04:21 PM
Son Yorum: TutkuM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 10:06 AM