:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bizi o caddede kur?unlad?lar sevgili...!
eRCi
Biz a?ka tutunmak i?in ak?am? beklerdik... ?hanetse o caddede beklerdi. Bir mutlu bir mutsuz, bir zengin bir fakir, bir kederli bir umars?z yapard? bizi o sokak. ??imize hep de?i?ik bir hal katar, ?yle al?rd? i?ine bizi o cadde... S?ra caddeye, s?ra caddenin bize ihanet a??lamas?na gelirdi sonra... Benim i?im kanard?, sense kanard?n o caddeye, kanard?n sana y?klemek istedi?i defetme duygusuna, a?a??lard?n beni, bir ba?kas?na d?nerdi duygular?n... ?hanet hep o cadde bulurdu bizi...
Bizi hep o caddede sordular sonra...

A?ka tutunmak i?in ak?am? beklerdim. Bu kent, bo?lu?a sar?lan a??klarla doluydu... Ama bir bo?lu?a benzemiyordu senin yoklu?un... ?zerime biniyordu bu derin a?l?k hali... Seni soruyorlard?... Bir tek haritadan biliyordum yak?n?mda oldu?unu... Buralarda, diye s?ylenip y?r?yordum h?zla... Bu kentte kim h?zla y?r?rse, o a?k besledi?i birine gidiyordur...Oysa ben h?zla y?r?d?k?e, a?ktan ka??yordum asl?nda... A?k beni bulur, yok sayar, ??r?t?r diye korkuyordum... Bizi o caddede sordular hep... Yan?t? haritadand?, yak?nd?n...
O caddede al??t?lar yaln?zl???m?za...

Kimse dokunamad? yaralar?ma... Kimseye anlatmad?m, kimseyle konu?mad?m aylarca. ?nsan konu?madan da ya?arm?? me?er... Sevgili sana dokunamadan da ya?arm??... Hayat dedi?in g?zlerini o caddeye dikip, ta boynunda bir ?slakl?k hissetmekse e?er... Al??t?lar yaln?zl???ma... Bu kentte yaln?zlar yarg?lan?r hep... Beni o caddede yaln?zken yarg?lad?lar...

Bir g?n o caddede bulamad?lar bizi...

Hayat, i?inden ??k?lmaz bir hal al?yordu git gide... Beni ipe ?ekenler incinmesin diye, seni de saklay?p i?ime, gidiyordum bu kentten... ??nk? bu kent durmadan alevler i?inde k?vran?yordu. Ba?ka bir kenti yakmal?yd?m art?k. Yaln?zl???m?, yaralar?m? kimsenin bilmedi?i bir kasabaya do?ru yola ??kt?m. Nereye gidersem gideyim, hep o caddeyi ta??m???m i?imde... Nerede olursam olay?m, asl?nda beni a?a??lay?p, bir ba?ka adam?n yan?na gitti?in duvar?n ?zerinde oturmu?um... Zaman neyi i?aret ederse etsin, asl?nda o ak?am?st?nde durmu? hayat...

D?n o caddede hat?rlad?k birbirimizi...

Y?llar ge?ti aradan... ?zerini toprakla doldurdu?um sanc?lar?m diniyordu g?nden g?ne... A?k? bir k?y?ya at?p, herkesin kayg?s?nda bulu?tum... ??imi, evimi, insanl???, kainat? d??l?yordum art?k... Onlar i?in ya??yordum, u?ra??yordum. Beynime a?ka yer b?rakmayacak kadar yabanc? doldurdum. Kimdiler, neden benimleydiler, ne istediler hat?rlam?yorum. ??imdeki alevi t?kettim...

Tam da o an kar??ma ??kt?n, yine o caddede...

Ben de?il, s?nmeye yak?n yaralar?m, bitmeye haz?r ac?lar?m sana dokunuyorlard?... Ne kadar ?zlemi?im... Ne kadar istemi?im... Nas?l dayanm???m bu yang?na... D?nm??s?n i?te... Hem de bana... Hem de bu kentin en yaln?z adam?na... En ?ok yarg?lanan adam?na...

Bizi o caddede kur?unlad?lar sevgili...

Bu kent beni yaln?z tan?d? hep... Bana d?nmeni, beni bu nefessizlikten kurtarman? hazmedemediler. Bizi beklediler, namluyu a?ka uzatt?lar bu kez... Namluyu ate?lediler. Bizi o caddede kur?unlad?lar sevgili...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gece ve sevgili yalnızlığım... €BeRimSin 10 477 04-12-2022, Saat: 11:50 AM
Son Yorum: wildfang
  HaYaliNİZDeKi AŞk SeVgİli İDeaLiNİz ? experiance 21 1,407 04-11-2022, Saat: 03:41 AM
  G?c?m yok... Ey sevgili t?kendim art?k! ?ek ipimi ?leyim... PaPaTYa_PReNSeS 3 322 04-07-2022, Saat: 12:14 PM
  Bu SeNiN SoN Gidi?iN OLsuN SevGiLi €BeRimSin 3 489 04-04-2022, Saat: 12:29 AM
  Affet Bizi A?k Stinq 3 336 04-03-2022, Saat: 07:50 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 11:09 AM