:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leyla'nin Verd??? Cevap
speedy_girl
Padi?ah?n biri Mecnun ??k?ndan deli divane olup ??llere d??t??? Leyla'y? merak etmi?ti. Leyla'n?n bulunup huzuruna getirilmesini emretti. Leyla'y? bulup getirdiler Padi?ah Leyla'y? g?r?nce hayretler i?inde kal?p sordu:
"Mecnun'un a?k?ndan deli divane olup da?lara ??ller d??t??? Leyla sen misin? Senin ?yle fevkal?de bir g?zel ligin olmad??? gibi, s?radan bir kad?ndan hi? fark?n yoi Hal b?yle iken nas?l olur da Mecnun senin i?in deli divan' olur."
Leyla hi? teredd?t etmeden cevap verdi:
"Padi?ah?m susunuz! ??nk? sen Mecnun de?ilsin Bendeki g?zelli?i g?rebilmen i?in sen de Mecnun'un g?zlerinin olmas? ve bana Mecnun'un g?zleriyle bakma?n gerekir."
Padi?ah bu s?zler kar??s?nda s?yleyecek bir ?e bulamad?
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
güzel bi cevap paylaşımın için teşekkürler arkadaşım
Ara
speedy_girl
YANE DEMEMİŞLER BOŞU BOŞUNA........ GÖNÜL KİMİ SEWERSE GÜZEL ODUR ... CNM GÜZELLİK GÖRECELİ YA HANE SENİN DÜŞÜNCELERİN NELER TAM YERİ VALLA........ YANİ DIŞ GÜZELLİK Mİ YOG SA MİZAC MI ÖNEMLİ ARKADAŞIM CVP VERENLER ?? Smile
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
bence iç güzelliği önemli banada mecnun olarak bu soru sorulsa bende aynı cevabı verebilecek bı arkadaşımın olmasını isterim içi güzel olsun kalbi temiz olsun yeter benim için
Ara
speedy_girl
VAY BE A HERKES BÖLE DÜŞÜNMÜYOR ARKADAŞIM ......... ÖNCE GÖRSELLİĞİ BENİMSEYENLAR VAG BUNU DA MENFAATLERİ UĞRUNA KULLANIYOLAR.......HARBİDEN LEYLA YA MECNUNUN GÖZÜ İLE BAKMAK LAJIM... Smile
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
ama ben herkes değilim işte herkesten farkımda bu hiç bir zaman dış güzelliğe önem vermem yeterki kalbi temiz olsun dedim ya
Ara
speedy_girl
ÇOĞU ÖLE ARKADAŞIM SEN İSTİSNALAR İÇİNDESİN BENCE SELEN SEWİLİR ........ BEN GÜZELE GÜZEL DEMEM GÜZEL BENİM OLMAYINCA Smile
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
güzellerin senin olabilmesi için çaba göstermen lazım
dış güzelliğe önem veriyorsan bu geçerli
iç güzelliği için ise sadece gözlerine bakman yeterli
Ara
speedy_girl
GÖZLER KALBİN AYNASIDIR....... Smile DÜŞÜN Kİ SÜPER GÜZELLİK TE BİRİ AMA; KÖTÜRÜM OLMUŞ ÖMÜR BOYU BUNU SEÇMEKTE....... YA ALLAH İNSANA KALP GÜZELLİĞİ VERSİN DIŞ GÖRSELLİK BOŞ OLUNCA Bİ İŞE YARAMIOR JNM BENCE İÇTEN GELEN ŞEFFAFLIK DIŞA YANSIR JATEN Smile
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
valla öle gözler kalbin aynısıdr neyse okuldan gelince daha deteylı konuşuruz
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 02:33 AM