:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevdan?n ate?iiii
ESARET
Sevdan?n Ate?iyle Yan?yor Y?re?imiz, Kor Olana Dek De Yanacak. Niye mi? ??nk? Ben G?zlerini ?zledim. Y?re?imin Korlar?n? G?zlerinin Renginden Oldu?u ??in Sevece?im Sadece... Ne ?ok G?z G?rd?m Ve G?rd?k Senin G?zlerine Benzemeye ?al??an. Hi? Biri Ba?aramam?? ??nk? Masum Bak??lar?n Olmadan Bir Hi? Di?er Karag?zler… G?zlerindeki Ve Y?z?ndeki O Masum Bak??lar? Sevdim Ben Ve Tabi Sevimli G?l???n? Arada Bir Yapt???n Haylazli?ini. ?imdi G?remiyorum... ?zl?yorum Seni Ve
Her ?eyini...

Gecelerden Tan?d???m Karanl??? Hep H?z?n Verir Sanm??t?m. Me?erse Ba?ka Karanl?klarda Varm?? Ama Bunlar Heyecan Ve Mutluluk Verirlermi?. Hi? Akl?maa Gelmezdi Bir Karanl??? Bu Kadar G?rmek ?steyece?im Senin G?zlerindeki Karanl??? G?rene Dek Senin G?zlerindeki ?mkans?l??? Bilene Dek..

Yanmaya Devam Ediyor Y?re?im. Kimse G?rm?yor Bilmiyor. Anlatamam ??nk? Anlat?lamaz... Ben De Anlamaya ?al??m?yorum. Sadece S?nece?i G?n? Bekliyorum. Sevdam?n S?rd??? Zamanlarda Yan?mda Olmayacaks?n Biliyorum Ve Ben Hi?bir Zaman Biz Diyemeyece?im ?kimiz olmamal?? a?k?m....
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
--------------------------------------------------------------------------------

Sevdan?n Ate?iyle Yan?yor Y?re?imiz, Kor Olana Dek De Yanacak. Niye mi? ??nk? Ben G?zlerini ?zledim. Y?re?imin Korlar?n? G?zlerinin Renginden Oldu?u ??in Sevece?im Sadece... Ne ?ok G?z G?rd?m Ve G?rd?k Senin G?zlerine Benzemeye ?al??an. Hi? Biri Ba?aramam?? ??nk? Masum Bak??lar?n Olmadan Bir Hi? Di?er Karag?zler? G?zlerindeki Ve Y?z?ndeki O Masum Bak??lar? Sevdim Ben Ve Tabi Sevimli G?l???n? Arada Bir Yapt???n Haylazli?ini. ?imdi G?remiyorum... ?zl?yorum Seni Ve
Her ?eyini...
offfffffff Sad ne g?zEL dile getirmi?sin yaaa te?ekk?rler Sad
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
seninglnsevdimzk9.jpg
Ara
ESARET
rica ederimmmmm sorun diilll
Ara
€BeRimSin
Tşk'ler Paylaşımın İçin Çok GüzeLdi...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşkın bir hoş sevdan bir hoş :) PaPaTYa_PReNSeS 3 457 04-10-2022, Saat: 07:41 AM
Son Yorum: wildfang
  sevdan?n ad? yok MaTRaKiNG 4 425 04-05-2022, Saat: 07:51 PM
Son Yorum: wildfang
  Sevdan Düştü Yüreğime göк тαηєѕι 5 616 05-28-2009, Saat: 01:59 PM
Son Yorum: ѕαкℓı@мѕı@η
  **Senin için....Sevdan için...** deryalım 12 909 08-10-2007, Saat: 01:05 PM
Son Yorum: deryalım
  Bu Sevdan Bitmedi tatlı_cadı 5 453 10-09-2006, Saat: 08:42 PM
Son Yorum: ROSE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:32 PM