:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sensizlik yanl?zl?k birtanem
ESARET

??? ♥♥♥♥ Bitanem ♥♥♥♥ ???
Sensizlikmi? Yaln?zl?kBu sevdaya d??meden ?nce, bilmezdim nas?l da bir ba??na kal?n?r o koskocakalabal?klarda. Onca insan?n ortas?nda olup da, onca y?rekte yer bulup da, nas?lkimsesiz kal?n?r bilmezdim, g?lerdim kahkahayla. Kulak arkas? etti?im sevgiler,ilgiler ve ?i?eklerinden ?nce yapraklar?n?, dallar?n? g?remedi?im a?a?lar, ya dag?ne?, hep g?n bat?m? denk geldi?im, bu derttendir belki de.Yaln?zl?km?? sensizlik, bilemedim... Bilmezdim nas?l da k?rd???m olursun kimsesizli?inle, bu sevdaya d??meden ?nce.Ko?up ko?up da koparm?? gibi ipini, bilmezdim nas?l da varamazs?n kendine, d??ekalka, yara bere dizlerin dirseklerin. Kan ?ana?? g?zlerin, a?layamazs?n. Heryeni g?nle beraber s?zmak i?in pencerenden odana, bekliyorum geceyle g?nd?z?nsessiz bulu?mas?n?, g?z kapaklar?m hasret birbirine, bu derttendir belki de.Yaln?zl?km?? sensizlik, anl?yorum... Bu sevdaya d??meden ?nce, nas?l da yetmezmi? g?? k?rmaya zincirlerini bilmezdim,bundanm?? ka?amay???m kendime. Ellerime, kollar?ma yap??an bir ?eyler var, ayakbileklerime kenetlenen eller, bir silkini?le geride b?rakt???m kimseler var, birde y?re?imde yer edenler. Bilmezdim sorumlu d?nlerin sorunsuz bir yar?n hediyeedece?ini bana. Benim yar?nlar?m onlar?n d?nlerine benzemesin diye bekliyorumhen?z, ???yaca??m elbet, alacakaranl?k vaktidir ?imdilik, bu derttendir belkide.Sensizlik yaln?zl?km??, biliyorum... Nas?l da sabahlar g?z bebeklerimde biri bilmezdim, bu sevdaya d??meden ?nce.Bilmezdim bir ad?ml?k bak?? kadar yak?nken bana, nas?l da uzak kal?rs?n. Ah bumesafe ge?er sevdam? da. Ufac?k kareler var hayat?mdan al?nma; kiminde birka?amak bak???n, g?l?mseyen y?z?n ya da, ??yle uzaktan y?r?y?p gidi?inkimindeyse. ?yle b?y?t?r?m ki g?z?mde, hep g?z?mde, bu derttendir belki de.Sensizlikmi? yaln?zl?k, bilmezdim... G?zlerimi bir k?rp???mla yanaklar?m? ?slatan sanma ki ya?murdur. Onda da birpar?a sen var, bir par?a d?? ve gelecek bir par?a. Anlayaca??n, ?? nokta (...).sa?lar?mdan tel tel s?z?lendir ya?mur. Nas?l da ?slakm?? ya?amak bilmezdim, busevdaya d??meden ?nce. Bu sevdaya d??meden ?nce, bilmezdim.Sensizlikmi? yaln?zl?k...
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
y?re?ine sa?l?k Smile ?ok g?zELdi ?ok be?endim
Ara
bebem01
arkadaslar s?persiniz valla cok g?zel bi?ey buSmile
Ara
ESARET
tşkkkkkkkkkkkkkkkkk arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrr
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yalnızlıklarda Sensizlik Var €BeRimSin 7 599 04-14-2022, Saat: 02:04 AM
Son Yorum: wildfang
  Sensizlik çok Aci roket55 1 293 04-13-2022, Saat: 10:05 PM
  Sensizlik Ve ölüm pusat41 4 394 04-13-2022, Saat: 11:58 AM
  Sen Şİİrsİn.........bİrtanem......senİ Sevİyorum.... DarkLady 1 455 04-13-2022, Saat: 08:01 AM
  Birtanem.....:(s&s) >As!_M€L€q< 13 539 04-12-2022, Saat: 12:14 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:12 AM