:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kavu?man?n Alfabesi
MasaL_perisi
854b2ed915.gif
?ylesine bir g?nd?, yeni de?il de sanki ge?mi? g?nlerden biriydi, ?yle gibiydi...
Ka? gece beklemi?tim seni. Ka? gece koynuma hasretini al?p uyumu?tum. Ka? gece yaln?zl?k sanc?s?yla k?vran?p durmu?tum. ?yle ac?mas?zd? ki geceler, g?kteki y?ld?zlar y?re?ime at?lan birer ta? gibi gelmi?ti bana. Yine de her ?eye de?erdi bekleyi?im.
B?t?n yollar sana ??k?yordu ama ben as?l senin yolunun benimkiyle kesi?mesini bekliyordum.
Aylar ge?mi?ti hep vard?n ama bir tek o an yan?mdayd?n. Biraz yabanc?yd?n bana, biraz da tan?d?k. ?a?k?nd?k, ?a?k?nl???m?z ?ok fazla yans?yordu y?z?m?ze. G?z g?ze gelmek hi? bu kadar zor olmam??t?. Bir bak??tan bin anlam ??karmak buna denirdi i?te. Y?z?m?zde birbirimize ait izler ar?yorduk bakarken.
Ne ?ok duymu?tum sesini ama sanki sen ilk kez konu?uyordun. ?lk kez s?yledi?in c?mleler sahibiyle b?t?nle?iyordu.
D??t?k?e g?l???n y?z?ne, sessiz olan her ?ey konu?mu?tu i?imde. Yine de s?zler bir t?rl? ??km?yordu a?z?mdan. Oysa boynuna sar?l?p "Sen aylard?r beklenen, sen y?llard?r ?zlenensin" demek istiyordum. Hava serin de?ildi ama ben titriyordum.
Kelimeler hi? bu kadar zor olmam??t? bana. Ne zaman bir ?ey s?ylemeye kalksam, her seferinde bir ?ey oluyordu, s?zc?kler a?z?mda donuyordu.
S?cakt?n, dokunmasan da yans?t?yordun. Biraz ?nce titreyen ben art?k terliyordum. A?kt? bu biliyordum ama bunu kendime bile itiraf edemiyordum.
Fark?nda de?ildin belki, belki ben belli etmiyordum ama y?llard?r korudu?um, y?llard?r kimseye a?mad???m topraklar?m? ?oktan teslim alm??t?n bile. S?n?rlar?mdan i?eri girmi?tin bir kere. Y?re?imin en gizli, en kuytu k??elerinde sen vard?n art?k.
?tirazs?zd?m, belli ki mutluydum. Belli ki beni ?a??rtan mutlulu?un ta kendisiydi. Harfleri t?kenmez bir kavu?man?n alfabesindeydim. Ve ben okumay? sanki yeniden ??reniyordum.
?imdi bu sevday? bana ya?att???n i?in kendimi ?ansl? hissediyorum. "Ya sen olmasayd?n" diye d???nm?yorum ??nk? sen vars?n. ??nk? sen i?imdesin. ??nk? sen benim hayat kayna??ms?n.
Biliyor musun, ??lde bulabildi?im bir avu? su olsan, bitmeyesin diye i?mem seni. Nerede olursan ol benimle kal. Ben, bu y?rek att??? s?rece seninleyim.

al?nt?
792a0099e8.gif
Ara
*TATLI BELA*
Şimdi bu sevdayı bana yaşattığın için kendimi şanslı hissediyorum. "Ya sen olmasaydın" diye düşünmüyorum çünkü sen varsın. Çünkü sen içimdesin. Çünkü sen benim hayat kaynağımsın.
Biliyor musun, çölde bulabildiğim bir avuç su olsan, bitmeyesin diye içmem seni. Nerede olursan ol benimle kal. Ben, bu yürek attığı sürece seninleyim.

çok güzel arkadaşım....
ellerine sağlık tşklr.....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kavuşmanın alfabesi esracim 1 390 07-02-2007, Saat: 10:20 PM
Son Yorum: *fahriye*
  Kavu?mak R?yalarda Bile ?mkans?zsa... ROSE 3 381 11-23-2006, Saat: 08:55 PM
Son Yorum: ROSE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 10:04 AM