:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soyleyin bakal?m...
MorciveT
Yalan?n b?y??? yada k????? olur mu? Bunlar karde?ler midir? Anne ve babalar? bir midir acaba? Smile

Neyse ben sunu soray?m en iyisi Smile

Hayat?n?z boyunca soyledi?iniz en b?y?k yalan hangisidir? ( tabi yalan?n b?y?? varsa Smile ) Unutamad???n?z, sizi baya baya bi etkileyen yalan?n?z hangisi ?
Ara
karamelek
peki senhiç yalan söyledinmi?
Ara
samet.k
Yalan solemeyen b?r?n? gostersene:confused:
Ara
MorciveT
Evet söyledim....Çok defa hemde...Okulu asmalarımda evdekilere okulmcok yogundu ayagına yatıodumBig Grin

yorgun oldugumda yada konusmak istemedigim birisi oluncada işim var felan diyordumBig Grin
Ara
Firari Fırtına
Yalan hayatın bir parçası olmuş .
fatosh_
ben cokk asık oldum
Ara
karamelek
neguselll Smile keşkem bende olabilsem
Ara
karamelek
i?in oldugunda derken normaldemi yoksa msnede falan m??
sende harb? yalanc?ym??s?n insan okulu asarm?!!!!!Rolleyes

MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet s?yledim....?ok defa hemde...Okulu asmalar?mda evdekilere okulmcok yogundu ayag?na yat?odumBig Grin

yorgun oldugumda yada konusmak istemedigim birisi oluncada i?im var felan diyordumBig Grin
Ara
MorciveT
Geyik muhabbettlerinde yada çok önemli olmayan konuşmalarda yalan soylemem işim var vs gibi...Canımı sıkan birisi olursa boş boş otururken bile işşim var derim o da onun kalbini kırmamak içinBig Grin genelde de zaten cok işim oluyorSmile
Ara
cadım_
yalan telafısı olmayan bısey belkıde...yalan yalan doguruyor cunku battıkca batıosun yanee...

tabı yalan soluyoruz ama cıddı olmamasında yarar var...
hayatımı etkıleyecek yalan solemedımm ama bazen evden ızın almak zor oluyo yaf Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 06:32 PM