:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hayat Dersimi Ald?m....
ZeNiTH
?NEML? B?R HAYAT DERS? BEN?M ???N…

Y?re?imdeki sevgiden nefret ettim t?m iyi duygular?mdan feragat ettirildim sayenizde

B?yle olaca??n? bilseydim yada ya?att?r?lan her ?eyin beni bu kadar benden uzakla?t?rabilece?ini tahmin etseydim…
Ke?ke demeden ba?arabilseydim
ke?ke…..

Hatalar yap?yorum bundan sonrada bir s?r?de hata yap?cam beklide
Benim hayat?m ba?tan sona hata olsa kime ne?
Bundan sizene….

Herkez yapt?klar?na bakmadan kar??dakileri yarg?lamay? hak say?yor kendine…
?nce bir kendine bakacak bakmaya y?z? olanlar tabii..

Ben d???n?yorum da ??yle bi gecen zaman? hayat?m yalandan insanc?klarla doluymu?
?nsan oldu?undan bile ??phe duyulabilecek iki cift laf edilmeye de?meyecek y?z?ne bakl?m?cak gereksiz ki?ilerle
Ben bunlar? ?yle yerlere koymu?um ki hayat?m da
Mevkileri makamlar? y?re?imde en ?st nokta olmu?
?yle sahiplenmi?im benimsemi?im bazen arkada??m demi?im bazs?na dostum baz?s?na sevgilim baz?s?na kuzenim can?mdan can bi par?aya tutunmu? sevmi?im.
Sevginin kelime manas?n? bile ??zemeyenleri sevmi?im?nsanlar?n insanl?klar?n? yitirdi?i ?u devirde ben ger?ek sanm???m t?m s?zleri.t?m o bak??lar?
Arkamdan ne dolaplar d?nm??,ne laflar?m edilmi?,ne ?ok g?l?nm??
Ne ac? yan?lm?? olmak hele de ?ocuk ya?ta de?il de ?u yeti?kin ?a??mda
Safl?k m? belki de belki de ihtimal veremedim konduramad?m kimseye ..
Ama ya?ad?m ya?ayabileceklerin en ac?lar?n? ya?ad?m k?sa zamanda akl?m? kafam? vura vura y?re?im s?k?le s?k?le dayanarak dayanamayarak ya?ad?m ne varsa bir bir yeri geldi yuttum yeri geldi sustum yeri geldi avaz?mca ba??rd?m ?imdide yaz?yorum i?te....
Anla??lmay? ?mid etti?imden de?il hakl? oldu?umu bilmekten de de?il o hakl?l?k bu d?nyada anla??lmaz nas?lsa bu d?nyada insanlar ?amur misali at?yor laflar?
ben hakk?m? di?er tarafta Rabbimin huzurun da alaca??m…Ama ben anlad?m i?te ge?de g??de olsa anlad?m ve

Kabul ettim….

beni ben oldu?um i?in seven ne kadar az insan varm??
yeri geldi a?lad?m yeri geldi isyan ettim yeri geldi bin bir ah ??kt? dilimden yeri geldi vazge?tim ?imdi yeri geldi herkesi affettim
affettim ama hayat?mdan da sal?verdim...
?yle b?yle de?il ?u hayata ?yle de?erli ki?ileri dahil ettim ki bu yoklukta ne oldu?unu anlaya anlaya
k?t? g?nde ?il yavrusu gibi da??lmayan karanl??a ???k gibi do?an az ama ?z insan
di?erlerini bin bir zamana b?rakt?m gitti
bi daha beni bulamaz kimse,beni arayamazlarda ASLA...

ben s?n?f? ge?tim hayat?n ?z?ne indim insanlar?n ger?ek y?zlerini g?rd?m
gereksizleri ay?rd?m kendime geldim ?eki d?zen verdim….
Allah?n selameti herkesin ?st?n de olsun
Ama benim b?yle can?m? yakanlar Allaha yak?n bana uzak olsun k?yamete dek….

S?zlerin b?y?k y?re?in k???k,yanl??lar?n ?ok do?rular?n yok kendine g?re ?ansl?s?n bana g?re zavall?s?n
Bundan sonra Allaha yak?n bana uzak olas?n….
MasaL_perisi
Te?ek?rler arkada??m...Smile
Bencede seni ?zenler senden uzak olsunlar...Smile
Ara
ZeNiTH
Birisi Uzak Dursa Baska Birisi Yaklaşıp Üzüyor Arkadaşım Kaçış Yok Hep Üzülüyoz Hayatta...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ey Hayat (alintidir) pusat41 5 598 04-14-2022, Saat: 02:44 AM
Son Yorum: wildfang
  ...Hayat Yine Bana Yalan Söyledi... *yaKaMoZ* 8 787 04-13-2022, Saat: 12:23 PM
  Hayat bize mutlu olma şansı vermedi!!.. d€n!z kısı 5 592 04-11-2022, Saat: 11:39 PM
  Acı Bir Hayat shaq 2 345 04-11-2022, Saat: 01:03 PM
  ÖLüm, İnsan, Sevgi, Hayat, Zaman, ŞiiR, YaLnızLık, Gece, Güzel, Sigara.... €BeRimSin 7 648 04-11-2022, Saat: 08:05 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:02 AM