:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
!!!!!!!!!!!!!!!!!!
p£r!k!z!
hallelujah Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herkes birbirini tutuyor... buraya yeni kat?lanlara hi? s?cak davran?lm?yor.. hepiniz ?ocuk ak?ll?s?n?z...

baq karde? ho? geldin be? geldin ama l?tfen seviyeli sayg?l? l?tfen...
buras? tart??ma platformu deil.... ve birine ?o?uk ak?ll? dien as?l ?o?uk ak?ll?s? oland?r..
l?tfen tart?i?ma yaratmayal?m...
Ara
isyanbitmez
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ?mzam? Atar?m.Wink
YER A?ARIM. SI?DIRIRIZ. G?N?LLER DAR OLMASIN.Wink ..............
SizofreN
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herkes birbirini tutuyor... buraya yeni kat?lanlara hi? s?cak davran?lm?yor.. hepiniz ?ocuk ak?ll?s?n?z...
TAMAMEN HAKLISIN. HEP?M?Z B?RB?R?M?Z? TUTUYORUZ. BU G?ZEL B?R ?EY. ZAMAN ?LERLED?K?E SEN DE TUTACAKSIN B?Z?, B?Z DE SEN?. SICAK DAVRANILMASINI BEKLEME SEN SICAK DAVRAN KAR?ILI?INI BULACAKSIN. ?OCUK AKILLI OLANLARIMIZ DA VAR ARAMIZDA. BEN DE ONLARDAN B?R?S? OLMAK ?STER?M. BUNU HAKARET KABUL ETMEM AMA. ?YLE SAF VE H?LEDEN UZAK B?R AKIL HEP?M?ZE ?ART.

hay?r de?il.. herkes ayn? ki?ilerin yaz?lar?n? okuyor.. herkes tan?d?klar?na slm veriyor...?ok sa?mal?k.. do?ruyu s?yleyen dokuz k?yden kovulur tabii.. ay?p g?r?rs?n?z...

HERKES BELL? B?R S?RE?TEN SONRA K???LER?N YAZILARINI HO? BULDU?UNDAN TERC?H EDEB?L?YOR. HAYATTA DA ?YLED?R PEK TANIMADIKLARIMIZA SELAM VERMEY?Z. AMA BUNU ZAMANA BIRAK. DO?RUYU S?YL?YORSUN D?YE K?MSE SEN? KOVMAZ. BEN O KADAR BAD?RE ATLATTIM K? BUNUNLA ?LG?L? MERAK ETME BU KONUYU. HEM YA?ASIN ONUNCU K?Y SE?ENE??NDE HEP YER?NDE DURUYOR. AYIP ETMEYEL?M. SELAM hallelujah.........

?syan?m bitmezim.. Yine b?yle bir a??klama ile g?nl?mden gecenleri aksettirmi?sin buralara.Te?ekk?r ederim arkada??m bitanesin sen.

hallelujah arkada??m yukar?daki ?rnek metinde oldu?u gibi ben isyanbitmez arkada??m?n a??klama niteli?i ta??yan her yaz?s? i?in onu tebrik etme ihtiyac? hissediyorum kendimde.??nk? ?ahsi bir g?r?? olarak gayet mant?kl? geliyor bana.Yaz?lar? i?in te?ekk?r etti?im ba?kalar? yok de?il,tabi ki ?ok var.Bunu sen de yapabilirsin eminim ki.San?r?m yeni gelmi? oldu?undan bahsettin,kendi kendine cevab?n? vermi?sin zaten sen.Sen seviyeni ve ?slubunu bozmad?k?a seni (senin tabirinle)"tutacak" olan arkada?lar?m?z mutlaka olacakt?r.
Seni tan?malar? i?in zaman vermelisin bence Wink

Bu arada bi ara forum kurallar?n? okursan iyi olacak san?r?m "!!!!!!!!!!!!!!!!!!" gibi bi ba?l?kla kar??la??nca y?re?im az?ma geldi ?l?m filan var sand?m Smile
Ara
isyanbitmez
uzun zamand?r yoktun herhalde nerlerdeydin SizofreN ?........
€stapitipiti
yaw hallelujah nazar etme nolur cal?s sen?nde olur Smile Smile Smile Smile Smile
Ara
CariSmaBoY
baksana kardeş sen konu açmışsın buraya bi ton kişi bakmış sence bunun ne alakası var tutmakla... Herkes yeni kişiler tanımayı çok sever.. Çocuk akıllı demişsin bide bence tüm forumdan özür dile.... Böle bi başlık açarak çocukça davranan sensin güzel kardeşim...
Ba?BeLaS?
Ne yani şimdi çocuk akıllı olunca kötü birşey mi oluyor?Herhalde 20 yaşında falan dünyaya geldin....
Ara
MorciveT
Burada birbirinizin kalbini kırmaya yönelik cümleler görüyorum ve bunlar duygusuz ailesine yakışan hal ve davranışlar değil...

herkes birbirini tutuyor... buraya yeni katılanlara hiç sıcak davranılmıyor.. hepiniz çocuk akıllısınız...

Dikkar ettiysen ''herkes'' die hitap etmişsin ve bunun anlamıda duygusuz ailesi birbirini tutuyor anlamında olsa gerek...Ya da ben o anlamda olmasını istiyorumdur...

Bak, şahsın buraya bir yazı yazmış ve bir çok kişi de seni tutmuş, ben dahilim... Bence şanslısın... Görüyor musun, bu ''herkesin'' içinde sen de varsın...!

Bu arada tanıştıgıma memnun oldum...
Ara
w00w
Ya burası hepimizin mekanı. Bu arada ne olursa olsun öyle şeyler düşünmen yanlış. Aramıza Hoş Geldin...
Ara
?aL?Ku?u
a??lan konulara payla??m i?in te?ekk?rler - ?ok g?zel olmu? ellerine sa?l?k can?m dan ba?ka yorum yazamazm?s?n?z

bir s?r? konu a??lm?? ama ya hi? cevap yaz?lmam?? yada sadece te?ekk?r edilmi?

bu nas?l forum yaa...

ha diyeceksinizki zorlam? tutuyoruz seni burda
tabiki hay?r
bekledi?im gibi bir forum de?il buras?
ben kendi forumuma geri d?neyim en iyisi
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 01:49 AM