:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
g?zel s?zlerrrrrrrrrrr
milena
  • SANA OLAN SEVGIM ISTANBUL KADAR BUYUK ANKARA KADAR ANLAMLI ANTALYA KADAR EGZOTIK BURSA KADAR CEKICI DIYARBAKIR KADAR KABADAYI BATMAN KADAR CEKİCİDİR
  • SözLerim seni rahatsız ediyorsa susarım konuşmak bir daha.VarLıgım seni rahatsız ediyorsa öLürüm giderim buraLardan.Ama seni rahatsız eden sevgimse işte ßuna engeL oLamam.SENİ SEVENİ SENDE SEV...
  • sensizlik haram bana hasret zindanlarında sen yanımdayken sevgilim zindanlar saray bana seni seviyorum
  • SEN BENIM DILIMDE SARKIM BASIMDA TACIMSIN, SEN BENIM BEDENDE CANIM TEK ÇAREM ILACIMSIN, SEN TUTACAGIM DALIMSIN SEN BENIM ALINYAZIMSIN, ILK VE SON ASKIMSIN...
  • Dostluk ağlamaksa,yüreğindeki acıyı paylaşmaksa,ağladığında sıcacık bir kucaksa ve dostun için ateşe atılmaksa eğer dünya durana bu ruh ölene dek dostunum...
  • >BIRTANEMSIN.!
    Sadece arkadasim degil, ablam, kardesim, dertortagim, herseyimsin. Nezaman bir sorunum, derdim olsa ilk bilen sensin, nedenini sorarsan; cunkü sen BIRTANESIN.
    Farklisin herkesten; dinlersin, söylersin, kizarsin, yaparsin, edersin; cunkü sen BIRTANESIN. Yardim edersin edebildigin kadar, seversin sevebildigin kadar, herseryi yaparsin elinden geldigi kadar; cunkü sen BIRTANESIN. Ne zaman düssem elimden tuttup kaldiran sensin, dogrulari gösterip yanlislari silersin, bana hayati ögretirsin; cunkü sen BIRTANESIN.

• Dostuklara mesken bu yürek, aska degil; sevgilinin gözlerine degil; dostun sözlerine, Dostuklara mesken bu yürek, aska degil; sevgilinin gozlerine degil;dostun sozlerine ,selamina,merhabasina muhtaç bu yürek. Merhaba dostum. Yürektesin.. selamina, merhabasina muhtac bu yurek.merhaba dostum.yurektesin
  • Adını kurutulmuş bir gül gibi yüreğimde saklıyorum. Bu sevgiyi senden uzakta sensiz yaşıyorum. Ne sesin var ne kokun söyle hangi günahın bedeli bu dayanılmaz yokluğun ?
  • Ay ağlıyor bu gece sevipte kavuşamayanlar için yıldızlar şarkı söylüyor bu gece sevipte sevilmeyenler için bu gece bende ağlıyorum sevpte kavuşamadığım biri için
  • SÖYLE İSTANBULA KIYMETİNİ BİLSİN İSTANBUL GÜZELSE SEBEBİ SNSİN NİCE YAŞAM DOLU BU ŞEHRİ ALEMDE İSTANBUL SULTANSA TACIDA SENSİN!!!
  • )_Dünyayı verseler gözümde değil Sensiz cennet bana cehennemdir bil Yokluğun gönlüme yalnız dert verir Yokluğunu değil seni isterim
  • _2 tutkum var resmin ve sen 2 sırdaşım var geceler ve sen 2 çiçeğim var hasret ve sen 1 canım var YALNIZ SEN
  • Sen seni ozleyenin ozlemimden habersiz ozlenensin sen var ya sen ozlenenler arasinda en ( ozelsin )
  • biraz kül,biraz duman...o benim işte
    kerem misali yanan...o benim işte
    inanma gözlerine ben,ben degilim
    beni sevdigin zaman...o benim işte

• EzßerimDen SiLdigim ŞarkıLar Kadar Hatrın OLsa BeLLeğimde Yerin Yok..Hep ßurada DuranLardanım GeLip GeçenLe İşim Yok....
  • üмι∂ιмι ιѕмιηє göммєℓιуιм! gözℓєяιм вσşℓυğα вαкαякєη,нαƒιƒтєη вιя уαğмυя уαğмαℓι;ѕєνє¢єкѕєм вöуℓє ѕєνмєℓιуιм,öℓє¢єкѕєм вöуℓє...
  • DILIMDEN ELVEDA CIKIYOR YUREGIM KAL DIYOR BU DUNYAYA SENI BULMAYA GELMISTIM UYGUN ADIM VOLTALAR BIRBIRINI KOVALIYOR DILIM VARMIYOR YUZUM TUTMUYOR SENSIZ OLMUYOR…
  • topragin suyu sevdigi kadar sevebilirmisiniz?
    martinin denizi sevdigi kadar sevebilirmisiniz?
    mecnunun leylayi sevdigi kadar sevebilirmisiniz?
    birakin siz bunlari bir yana....
    benim sevdigim kadar sevebilirmisiniz...?allah sana,bana acı çektirdiğin kadar mutluluk,
    dökülen her damla gözyaşım kadar ömür versin...

• Dilerim tanrıdan kalbimin sesini duymanı
    Uzaklardan çok uzaktan yüregimin atışını hissetmeni
    çöllerde senin icin haykırışımı
    Seni sevdigimi sana taptıgımı sana haykırışımı
Ara
*TATLI BELA*
tşklr canımcım...
milena
ben teşekkür ederim yorumun için
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi