:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
g?zel s?zlerrrrrrr
milena
? нєя ναzgє?єη кαувєтмι? ∂є?ιℓ∂ιя!αηℓα∂?м кι;кαzαηмαк ι?ιη вαzєη ?єкιρ gιтмєк gєяєкιя..!>
? Ne dil yeter seni anlatmaya,
Ne g?z k?yar sana bakmaya,
Ne ellerim dayan?r sana dokunmaya,
Ne kollar?m uzan?r seni sarmaya
Hi? ?m?r yeter mi?
Bir sen daha bulmaya bitanesi...

Bir nasihat: Kendine dikkat et.
Bir rica: Sak?n de?isme!
Bir Dilek : Beni unutma.
Bir Yalan : Seni hi? sevmiyorum.
Bir Gercek : Seni ?ok ?zl?yorum.

? S?k?lma a?k?m; Gecene y?ld?z olurum
Yorulma bitanem; derdine derman olurum
Korkma sevgilim ; korkuna ecel olurum
?z?lme hayat?m ; sonunda ya toprag?n ya senin olurum !

? 'YANIMDA' yada 'UZAGIMDA' nerde olursan ol 'SEN' hep 'KALBIMDE' 'SEN' hep 'G?NL?MDE' 'SEN' hep 'D?L?MDE'sin neden yada ni?in diye sorma ??nk? 'SEN' ' BIRTANESIN '
? hani baz? zamanlar vard?r,?zlemler kalbini s?zlat?r,?ok istersini?ok ?zlersin gidemezsin,Arars?n ama bulamazs?n,bilki herkes unutulsada,sen bu y?rekte kal?rs?n...
? ?lm?? karga g?z?m? oysun ki, bo? t?fek beni vursun ki,dolgun ?ukura d??eyim ki, bo? havuzda bo?ulay?mki, bozuk araba beni ?arps?n ki,?u an seni d???n?yorum....
? Herkesin sevdas? var
?i?e?in ya?muru var
denizin meltemi
insan?n umudu var
fakat ben hepsinden ?st?n?m
??nk? benim senin gibi bir bebi?im var...

? Hi? s?nmeyecek olan sevgimiz yava? yava? ba?lam??t?, Solmayacak bir g?l olarak hafif?e a??lm??t?, Gezdik,dola?t?k ?ocuk?a oyunlar oynad?k, Ama birbirimizden hi?bir zaman b?kmad?k, Hat?rlar m?s?n ilk ??k???m?z?,y?z?nde hep o tatl? g?l???n, Ke?ke dakikalar? ge?meseydi bitmesini istemedi?im o g?n?n
? Hayat?dediler,onunla olmak dedim...
Umut?dediler,onu d?$?nmek dedim...
?lmek?dediler,ondan ayrilmak dedim...
'O'? kim dediler, SENI s?yledim!!!

? Bir s?r? dostumun i?inde elbette bir tane d??man?m olacak ama nereden bilirdim ki onca d??man?m i?inde beni dostum s?rt?mdan vuracak!!!!
? Askin ates oldu kahrolmam i?in Hasret kursun oldu vurulmam icin Gunler asir oldu yikilmam icin Yine de ben senden vazgecemedim!!
? Seni seviyorum s?z?n? sana benden ba?kas? s?ylemesin,bana sakla dudaklar?n? seni benden ba?kas? ?pmesin,kollar?ma ?yle sar?lki kimsenin ??zmeye g?c? yetmesin....
? Ben Her Gece Sen Uyurken Dalga Olup Vuruyorum Sahillere
R?zgar Olup Esiyorum Sessizce Sen Uyurken Y?re?im Geliyor
?st?n? ?rtmeye Bensizken ???yorsun Diye..........

? U?RUNA ?LECE??M bir g?l seviyorum ad? bende sakl? o benim her?eyim bitanem u?runa ?lece?im tek a?k?m sevdi?im seni ?ok seviyorum geceler seni sevdi?im kadar uzun olsayd? g?ne? asla do?mazd? ben sana a????m ben sana tutsa??m u?runa ?lecek tek a?k?ms?n..
? Bir tatl? a?k g?l???yd? bekledi g?zlerim
Ve sen hangi alemde, hangi d??lerdeysen gel g?l???n? ?zledim...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 11:27 PM