:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
g?zel s?zlerrrrrr
milena
? Ne varsa arad???m bil ki sende bulmu?um, senden ?nce yoktum seninle var olmu?um, sende b?t?n ?mitler sende b?t?n hayaller, beni sende arama ben zaten sen ?lm???m..
? ?enim hayr?m var! Ama ayn?m yoq ! kayq?m var ama kay??m yoq Sana sayg?m var ama Tahamm?l?m yoq
? Gidrsm d?nmem, d?neceksem zaten gitmem! Sen gidiorsan e?er ?ok ?slesemde ‘d?n’ demem.A??r geliosa bunlr firar serbest, ?stelemem!
? ?enim damarlar?mdaki kimyasal etki sen a??k deilsin olum senin ki etkiye tepki...
? acemk?z? sev beni sokma m??k?le.. seninle kas?k atal?m iki tabak ke?k?le
? Uzun laf?n k?sas? : U.L.
? ?ingeneler Amerikay? nas?l okur? ABE DE..
? Very Happy In The ParK’ta Gezerken, Cigarettiyi Icerken. My Father G?rd? Suc ?st?,I am D?st? Ki? ?st? Very Happy
? % - YaLn?z?M ELmA ?ekeriM SensiN ?eniM TeK NefesiM..- %
? Love ?s NoThinG..
? K?r KaL?imi G?nL?n OLsun..AL Her?eyi G?z?n Doysun..?imdi Ba?ka Kollarday?m Bu da $na Kapak Olsun
? a$k ciddi 1ak?L hastaL???d?r..o y?zden ?en piskopat?mm=))
? Bu cekicilik, bu asalet,hele o b?y?l? g?zler. allah b?t?n g?zelligi bir kiside toplamis. neyse benden cok bahsettik.sen nas?ls?n
? Sen her gece yata??mda d???nd???m, ?iirlere konu die se?ti?im g?nl?mn tek yari. Haydi bekletme beni. Biraz olsn d???n senin i?in ?arpan kalbimi.
? Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin.
? * D??arda yagmur
Kalbimde r?zgar
Seviyorum seni
D?nyalar kadar
Y?regim yanar
G?zlerim aglar
??imde sadece
SENIN HASRETIN VAR !

? D???nmek bazen yan?nda olmaktan daha fazla zevk verir insana ?zlem duyars?n hasret ?ekersin deger bi?ersin k?sacas? SENI SEVIYORUM dersin sevdigin seni duymasada...
? Sen G?Ls?n ben B?LB?L sen MEMsin ben Z?N bu d?nya varolduk?a sen benim YAR?M ben senin YAR?N oyle olsun istermisin a?k?m ?
? LAYIKSIN
SEVILMEYE
LAYIKSIN
?V?LMEYE
SEN?
?Z?P AGLATAN
HASRET KALSIN G?LMEYE !!!

? * Sen yemegimin tuzu, y?regimin buzu . anas?n?n k?z?. sen kalb?mde en tatl? s?z?. sen b?t?n varl?g?m?n sevimli h?rs?z?, sen sevdik?e sevilesi, ?vd?k?e ?v?lesi, ?p?ld?k?e ?p?lesi, a??k olunajak a?k?ms?n (;
? ?єηι g?я?ρ кєη∂ιηι ѕ?ηαмα... ѕα∂є?є g?яєвιℓ∂ι?ιη кα∂αя?м..
нαуαт ?ιя кυмαя ιѕє zαяℓαя? ?єη αтαя?м ...

? SiLG?Z?N?n YaLn?zL?kLar?n?...
O An F?s?Lda DuvaLara Ad?M?.
Bin B??ak Var S?rT?mda,
BiNiyLe de Ada?S?n
HerBiri HayRan SaNa...

? Tutamayacag?m s?zler vermem Ad?mlar?mda 'kim ne der'diye d???nmem Basit kisilerle polemi?e girmem Baz? seyleri asla affedemem Cesaretsizli?i 'gurur'la ?rtmem Yalan ve taktiklerle u?ra?may?n yemem! Dostlar?ma laf ettirmem Tutkular?m var vazge?emem! Gidiyorsa e?er,?ok ?zlesem bile d?n demem,
G?venmedik?e sevemem Bazen ?ok severim ama s?ylemem Ag?r geliyorsa bunlar, firar serbest ?stelemem...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 04:13 PM