:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
g?zel s?zlerr
milena
? BENS?Z DUDAKLARIN K?RAZ UYKULARIN BEYAZ MEVS?MLER?N HEP YAZ KALSIN B?R?C???M..
? BEN? ARAMA L?TFUNDA BULUNSAYDIN KONU?MA ZAHMET?NE G?RMENE GEREK YOKTU KONT?R?N B?TENE KADAR BEN KONU?URDUM A?KIM..
? SEN BANA TATMADI?IM ?OK DER?N HUZUR VERD?N ?LENE DEK BEN?MS?N HAYATIMA HO? GELD?N..
? SEN?NLE KONU?MADAN ?NCE EVLENMEY? D???N?YORDUM,KONU?TUKTAN SONRA EM?N OLDUM BEKARLIK SULTANLIKTIR..
? G?NE?? DO?DU?U G?B?,SABAHI GELD??? G?B?,SEVD???N ?NSANI OLDU?U G?B? KABUL ET…
? SEN? SONRA ARARIM DEM??T?N T?RK?EDEN SONRALARI KALDIRDIM YER?NE ??MD?LER? KOYDUM.HAD? ??MD? ARA
? KALB?MDE K?RACI OLDU?UNU B?L?YORUM BEN?M ??KAYET?M YOK SEN?NDE YOKSA S?ZLE?MEY? UZATALIMMI?
? ELLER?M? TUTMA YANARIM Y?Z?ME BAKMA UTANIRIM EN ?Y?S? ?STEMEYE GEL OLSUN B?TS?N..
? BANA A?KINI ?T?RAF ET ARTIK ?OCUKLARIMIZ GELMEK ???N BEKLEMEKTEN K?K SALDI…
? SEN?N BEN? SEVMED???N? KAFAMA TAKMAKTANSA KOLUMA BA?KASINI TAKARIM…OLUR B?TER
? E?E DOSTA BEN? UNUTTU?UNU S?YLEM??S?N PARDON ADIN NEYD? SANA B?R DAVET?YE VEREY?M EVLEN?YORUMDA
? BEN SEN?N PAMUK PRENSES?N?M SENDE BEN?M BEYAZ ATLI PRENS?M ?K? ODA B?R SALON ?ATOMUZA G?DEL?MM?
? DUYGULARIMLA ALAY ETME B?R ALAY DUYGUMUM TOPLAYIP ?ST?NE Y?R?R?M
? SENDEN ?D?N? B?R BUSE ?ST?YORUM A?KIM SONRA SANA FAZLASIYLA ?ADE EDER?M..
? KALB?M KIRIK D?K?K YAMALIDIR YEN? A?KLARA KAR?I B?R S?RE TAD?LAT DOLAYISIYLA KAPALIDIR
? G?TT???N G?NDEN BER? NE ARADIN NE SORDUN ?Y? B?L K? G?ZEL?M SEN KALB?MDE D?BE VURDUN
? BANA ?A?RI BIRAK DEM??S?N BIRAKACAK ?A?RI BULAMADIM BEN KEND?M GELSEM OLURMU?
? BEN SENDEN ?OK UZAKTA YA?ASAM B?LE ?OCUKSU Y?RE??N HEP MUTLU OLSUN YA?ADI?IN HERG?N UMUTLA DOLSUN T?M DO?UM G?NLER?N HEP KUTLU OLSUN..
? SEN BUG?N VE YARINDAN HEP UMUTLU OL KA? YA?INA G?RERSEN G?R HEP ?EKER G?B? TATLI OL DO?UM G?N?N KUTLU OLSUN
? BAZEN FIRTINA BAZEN YA?MURSUN B?TS?N BU HASRET GEL NE OLURSUN SUSUZ ??L G?B? SANA SUSUZUM D?NYALAR BEN?M OLSADA B?LK? SENS?Z MUTSUZUM
? NE SENDEN VAZGE?ER?M NE D??LER?MDEN NE DE G?ZLER?M? KAPARIM HAYAL?NLE YA?ARKEN ?NAN HAYATI SEN? BANA VERD??? ???N SEN? ?SE HAYATIMA ANLAM VERD???N ???N SEV?YORUM..
? ?RK?YORUM GECEDEN SENDEN GELEN ACIDAN G?NL?ME SAPLANMI? BU GE?MEYEN SANCIDAN SEN? UNUTMAK ???N BA?KA KALBE DE?MED?M BEN ?MR?MDE K?MSEY? BU KADAR SEVMED?M..
? CAMA VURAN HER DAMLADA SEN VARSIN NE ?ST?YORUM B?L?YORMUSUN HERG?N YA?MUR YA?SIN..
? BEN? B?R KEZ ALDATIRSAN YAZIKLAR OLSUN SANA ?K?NC? KEZ ALDATIRSAN YAZIKLAR OLSUN BANA
? OzLuyorum.. Yagmurun Topraga DamLadigi An Gibi.. Kimi Zaman Ruzgarin Esdigi Serin ?ir SeheryeLi Gibi.. Yemyesil CimLere Dusen Kar Tanesi Gibi.. Hayat Gibi Sevdim Seni.. ?Lum Gibi ?zLedim Seni.. Sen Gibi oLmadi Hic Biri.. GuL Gibi Kipkirmizi ?ir YesiL DaL uStune DamLayan Yagmur Gibi Hayatin oLume Susadigi Gibi Seherin Serin YeLi Gibi.. Sevdim Seni ve Halada Seviorum Seni!! Gun geLicek.. Geceler Gunduze Donucek.. Gun geLicek.. ToprakLar DiLe GeLicek.. Gun geLicek.. Hayat ?L?me K?s?cek!!
Ara
d€n!z kısı
milena[b Adlı Kullanıcıdan Alıntı:,[/b]? SEN?N BEN? SEVMED???N? KAFAMA TAKMAKTANSA KOLUMA BA?KASINI TAKARIM…OLUR B?TER
s?per bi s?z Confusedmiley32:
speedy_girl
· GÜNEŞİ DOĞDUĞU GİBİ,SABAHI GELDİĞİ GİBİ,SEVDİĞİN İNSANI OLDUĞU GİBİ KABUL ET
TŞKLER ARKADAŞIM AYNENSS KATILIYORUM Smile
Ara
milena
ben teşekkür ederim yorumlarınız için
Ara
milena
  • SU DINMEYEN ARZUYA KARSI KOYSADA DAGLAR,UMITSIZCE GOZLERIM SANMAKI HERDEM AGLARVARSINDA HASRET ILE GECIVERSIN SENELER,BIZI AYIRAN YOLLAR BIRGUN YENIDEN BAGLAR...
  • Gözlerim gözlerine vurgun olduğundan beri artık her şey anlamını yitirdi. Artık her şeye senin gözlerinden bakıyorum.
    Sana öyle bir sevgim var ki, sana bu sevgiden zarar gelmesin diye bakmaktan korkuyorum.
    Bakışlarımın ölülüğünden sevgimin diriliği okunur

• Git rüzgar bu msji alana onu hic unutmayacagimi söyle,
    mutluysa usluca gel mutsuzsa ona o seni cok özlemis diye fisilda
    unutmasin yüregim hep onunla..

• Saatler dakikalar sensiz gecmiyor
    Sanki kalbim durdu sensiz atmiyor
    Yüreyim benliyim hep seni özlüyor
    Olmuyor birtanem sensiz olmuyor...

• hayat demek mücadele demektir,
    en güzel duygu yalansiz sevmektir,
    sevgine gözyaslarini feda etmektir,
    ama asil marifet görmesende sevdini yüreginde bilmektir...

• karar vermisdim sana dünyanin en güzel,en sirin ,en matrak,en nadide.en göz alici hediyesini gönderecekdim ama Postaci bana bagirdi \"cik o`paketin icinden dedi\
  • Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?
  • TENIMI SUREMEDIM BEN AL YANAKLARINA, BUSEMI KONDURAMADIM BAL DUDAKLARINA, GAMZELIM, GULUVER BANA, AL CANIM SANA FEDA, SEVDALIYIM BEN SANA SEVDALI...
  • rüzgar essede sen dallarını eğme,hasaret vursada sen sakın yıkılma,ayrılık nedir,acı nedir?sen sakn bilme,bu yürekten kim giderse gitsin sen sakın gitme
  • Hayatta üç arkadaş vardır,biri ekmek gibidir har zaman ararsın ,biri ilaç gibidir gerektiğinde ararsın,biride mikrop gibidir o gelir seni bulur.
  • Sayın abonemiz. Faturanızı zamanında ödemeğinizden dolayı hattınız kullanıma kapanmıştır. Telsim Müşteri Hizmetleri.
  • Canımdaki her nefes nefesine eklensin.İçimdeki her hefes hayalinle süslensin.Bırak yaralı gönlüm varlığınla renklensin.Sen benim kalbimde yaşayan BİTANEMSİN!!!
  • Kim demiş haram nedir bilmez Hayyam//ben haramı helali karıstırmam,seninle içilen şarap helaldir,sensiz içtiğim su bile haram
  • BuraSı kaStamonu güLüm geCesi gündüzünden kara Bir Sana haStayım Birde geLmeyen Bahara...!!!
  • Sevgi HatırLamaKsa AKLIMDASIN, YanmaKsa YÜREĞİMDESİN, AğLamaKsa GÖZLERİMDESİN, DokunmaKsa ELLERİMDESİN, ßir TEK Yanımda DEĞİLSİN, Ama Daima KALBİMDESİN..!
  • Hayat benim anlamı sensin, yıldız benim dilek sensin, bulut benim yağmur sensin, güneş benim ışığım sensin, kor benim alev sensin, ben sendeki benim, sen bendeki sensin : ömür denilen meçhul bizimle tükensin
  • Uzaklarda bir yerlerde atiyor kalbim,sensiz gecen hergün senin icin,aklinin alamayacagi en uzak kentte hayallerim,düslerinin gerceklesmesi icin,güllerin en kirmizi noktasinda dudaklarim,seninkilere erismek icin,okyanuslarin en derinlerinde bakislarim,sana bakabilmek icin,yüregim her an büyük acisi icinde sensizligin,ama dayaniyor sadece senin icin...
  • Böyle de sevilir!Damda yatıp,aşağıyı rüyada görmek gibidir.Oradayken seni burda sevmek....
  • KavuşMak öLümse HasRetin ZuLüm eLbet KavuŞuruz BekLe güLüm YaLnız sana aiTtir kaNayan şu gönLüm Ben yoLumu seÇtim Ya sen Ya öLüm
  • Ilk seferde kazamazsan, suçu amirlerine at, ikinci seferde kazamazsan hile yap, üçüncü seferde kazanamazsan vazgeç, salakligin alemi yok.
  • Iki adam muhabbet yapiyormus. Ne muhabbeti demisler, geyik muhabbeti demisler. Ne geyigi demisler, Ren geyigi demisler. Ne reni demisler, el fRENi demisler. Ne eli demisler, hanimeli demisler. Ne hanimi demisler, ev hanimi demisler. Ne evi demisler, dag evi demisler. Ne dagi demisler, Agri Dagi demisler. Ne agrisi demisler, bas agrisi demisler. Ne basi demisler, kusbasi demisler. Ne kusu demisler, muhabbet kusu demisler. Ne muhabbeti demisler GEYIK muhabbeti demisler. Ne geyigi demisler...
  • Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin!
  • Hayal ettiğin zaman seninle olur, inandığın zaman gerçek olur.Düşündüğün zaman onda olursun..Sevdiğin zaman onun olursun.Zaman geçtikçe "o" olursun .....
  • Bakma öyle Sessiz durduguma,
    Icimde firtinalar kopuyor, Sebebi ne senin
    Varligin nede Yoklugun,
    Sebebi benim SANA duydugum, Adini bile unuttugum ASK!!!

• Sevmek ellerini tutuğumda dertlerimi unutmaksa Dizlerini yattığımda mutlu olmaksa Seni öptüğümde heyecan duymaksa o zaman seni seviyorum bi tanem...
  • nefes gibi içimdesin,dua gibi dilimdesin,vaz geçemem asla senden sen her zaman kalbimdesi
  • Gözlerim gözlerini görmesede ellerim ellerini tutmasada yokluğun hergece kalbimden vursada sana aşığım ya oda yeter bana... canimmmmm
  • Beni yaz bir kenara.Kaybetmemiş olmak adına,
    Aradığında bulamayacağından emin olduğun
    Hayatın en kuytu çıkmazlarının olduğu
    İlk kez adımladığım ve bir daha asla uğramayacağım
    Hayal mayal bir şehrin En derin,en karanlık ßir KenaRına...
bunlarda yeni umarım beğenirsiniz
Ara
milena
  • yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  G?zelm? G?zeel S?zlerr tIlsIm 0 574 11-17-2006, Saat: 07:47 PM
Son Yorum: tIlsIm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 08:06 PM