:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
....... nas?l olsa okuyan az olacak.....okuyan kazanacak ama okumayan kaybedecek.....
ozgur_yasarim
http://www.huzurislamda.com/?s=namaz_index

namaz hakkındaki tüm bilgiler mutlaka okuyun
maynax men
arkadaşım sen devam et az okuyan olsun sen burda yayınlada karşılığı nerden biliyorsun tşk ler devamını bekliyorummm
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
thank's Smile okuyan say?s?na tak?lma seeeeeeeeeeeeeeen alalala ya 1 ki?i 1 ki? sen 1 ki?inin kurtulmas?na vesile olursan ki in?. ne mutlu sana TAM YOL ?LER? Wink
Ara
blue_belial
ozgur yasarim yıne fırcalıyosun herkesi Smile
valla ben okuyorum bak, daha sımdı gırdım foruma, cayım demlenıyo kahvaltım hazır, dedım bı ıkı yazı okuyım
aradım aradım guzel bısey, baktım senın yazı ıkıncı sayfada garıp garıp duruyo
bı selamda verek dedık Smile
selamun aleykum
hadı hayırlısı, bakalım bugun nası gecıcek.
Stinq
cok guzel bir site ellerine saglık.okuyup bir seyler kazanmak isteyen için bire bir.
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
sayende eksiklerimizi tamamlıyoruz okuyan kazanır okumayan herzamanki gibi kaybeder paylaşım için teşekkürler
Ara
*TATLI BELA*
paylaşımın için tşklr arkadaşım....
ozgur_yasarim
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ozgur yasarim y?ne f?rcal?yosun herkesi Smile
valla ben okuyorum bak, daha s?md? g?rd?m foruma, cay?m demlen?yo kahvalt?m haz?r, ded?m b? ?k? yaz? okuy?m
arad?m arad?m guzel b?sey, bakt?m sen?n yaz? ?k?nc? sayfada gar?p gar?p duruyo
b? selamda verek ded?k Smile
selamun aleykum
had? hay?rl?s?, bakal?m bugun nas? gec?cek.

garda? mesajlar?m yerine gitti be bence haks?zm?y?m f?r?a atmakta s?le bana ya

arkada?lar ilginize te?ekk?rler

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kuran Ayetlerine Gore Kiyamet Gunu Neler Olacak? MaSaL 0 421 02-18-2011, Saat: 12:02 AM
Son Yorum: MaSaL
  İnananların Ahiretteki Sorgusu Nasıl Olacak? MaSaL 0 334 01-16-2011, Saat: 12:53 AM
Son Yorum: MaSaL
  Yasin Suresi Birinici Sayfa Okuyan Delikanli_yurek *Asİ-yÜrEk* 13 953 05-02-2008, Saat: 11:11 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Ezan Ve Ezan Duası Okuyan Hasan Hüseyin TUNÇ (Delikanli_yurek) Burda Beğenenler Çok: *Asİ-yÜrEk* 2 451 05-01-2008, Saat: 04:38 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 08:46 PM