:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Can?m benim Askimmmm..........
eRCi
Canım benim Askimmmm,

bugün biraz kırgınsın bana ...Yok deme biliyorum sarılamadım diye sana doya doya öpemedim diye..Basit şeyler bize göre olmamalı, basit kelimeler kurarak konuşmak, basit mutluluklar... Ben hiçbirşeyi hele ki hayatı ve sevgiyi basite alarak yaşamıyorum....ama bugün basittim..Ama neren bilirsin ki senin için öleceğimi,sanki gökyüzüm sen,yağmurlarım sensin,düşmeden içimdeki yalnızlığın kumsallarına.
Denizleri senin için renklendirdim ben,bulutları senin için yakaladım askimmmm...
Şimdi ise Bir sessizliği kaldı eve kapanan yüreklerimizin birde seni bana özleten hayalin. Kendi yüreğimi senin ellerine bırakırken.Basit gelecek belki tüm anlatamadıklarım. Bir şeyi çok iyi biliyorum sen anlayacaksın günü gelecek.öyle masum, öyle güzel ki seni yaşamak...Ben seni öyle yaşıyorum..

En ihtiyacım olan şey bu aralar mavi...

huzur...Yani sen..deli mavim..hem en yakınım, hem en uzağımsın..Bir akşam öncesi vakti... Ancak bu kadar yalnız olabilirim; daha fazlası tahammül edilmez olurdu. Şimdi bu rüzgarsın gecede beklentilerimin yitikliği, bu kaybolmuşların sebep verdiği arayışlarım; arayışların kilitlenmeleri; gölün deniz dalgalarına sahip oluşu ve yıllardır ilk defa derinden hissettiğim “özlemek” var seni.Bu gece uykum gelmiyor, çayla sevişmeliyim galiba..Yada hayalinle...

Yazmak ‘’Sen’’ demekmiş biraz..Senin için yazmak demekmiş,belki de daha yeni anlıyorum..Yazmak ‘’Sen ‘’ demekmiş çokça,senin için ‘’ölmek’’ demekmiş..Seni özlemek,özledikçe istemek,istedikçe daha da özlemek demekmiş..

Herşeyi anlatmadım sana..Fırtınalı günlerde sana dair olan rüzgarın dalgasını bulmayı..Ve canım benim yataklara düşmeye inat, kokunu duymak adına, rüzgardan çarpılmalarımı anlatmadım sana..Bilmem sensizken neler çektiğimi anlatmış mıydım..

Kimsenin sevmediği gibi seviyorum seni,

kimsenin özlemediği gibi özlüyorum seni. Öyle ki yüreğim sende mutlu, yüreğim sende uyuşmuş.Ne senden vazgeçeceğim ne de seni yaşamaktan.Bazen sesimizsiz kalırız da farkına bile varmayız; ama bazen susmak haykırmak olur ağız dolusu. İşte ben bugün öyle oldum

belki çok uzun konuşamadık bugün ama bana verdiğin, sihirli bir elle dokunmuşcasına yüreğimde açtığın o pencere, o gönüllerden gönüllere uzanan sevgi kıyıları gibi oldu..

Seni çok seviyorum canım benim

Yüreğine adı'mı astım.."

14a2540021.gif

gurbetci
cok güzel bir yazi bu arkadasim bi feci oluyo insan yawSad
yüregine saglik arkadasim....
Ara
ManyaX_GirL
gene döktürmüşün bea erci..
çok güsell...
yüreine sağlıkk..
paylaşım için tşkkrllrr...
Ara
eRCi
5de8936277.gif
eRCi
Te?ekk?rler............
*TATLI BELA*
biz sana tşk ederiz çok güzel ellerine sağlık....
eRCi
dawn_22 rica ederim saol.........Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benim Cehennemim Geceleri Başlar ÇiLeK 2 322 04-11-2022, Saat: 01:37 PM
Son Yorum: wildfang
  Suskun Yüreğim Benim .. ROSE 13 608 04-10-2022, Saat: 11:05 AM
  ::-sen Benİm-:: >As!_M€L€q< 25 873 04-08-2022, Saat: 02:45 AM
  Sen benim bir parçamsın.. murat1544 1 357 04-08-2022, Saat: 01:28 AM