:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
q?seL oLduumDan diiL sadEcE saqopa ?ok ?sRaR eTTii i??n KoyuYomm :D
ciciKIS
merwe kıza yanlışlıkla tşşkkr etmişim kusura bakma hayatım ya alıntı yapjaktım
tşşkkkr et e basmışım sorrySadömründe yüzün kadar güsel olsun arkadaşım çok tatlısın çok güselsin k.i.b çok sefiom seny benSmile
Ara
aKMeL
ya canım sende kısa teşekkür etmişsin haha yaa neyse olur böle yanlışlıklar arada kafana takmaBig Grin
juLia
?ok Sefimli Bir yarat?ks?n Smile ben sewdiklerime yarat?k derim yann?s anlama Smile
Ara
ciciKIS
gokhankgk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya can?m sende k?sa te?ekk?r etmi?sin haha yaa neyse olur b?le yanl??l?klar arada kafana takmaBig Grin
KANQ? ?OK ??T?M BUG?N AFFETS?N MERWEC?KH BEN? NABAIM G?ZLER?M G?RM?O :yikildim:
Ara
ManyaX_GirL
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya sen bi garipsin neden b?le yaz?osun ay?p ya bence ?ok g?sel bi k?zz allah sahibine ba???las?n ya merwe b?le ?ekemeyenler oluyo ya ifrit oluyorum ya kahretsin b?lelerini...allah her ki?iye ayr? bi g?sellik vermi?tir tmm?... bunu untma ve kimsenin ufakta olsa can?n? s?kmaya ne hakk?n var aman ya pfff

takma cnm yaa..
ben ?le yap?om ??nk? SmileSmileSmile
Ara
ManyaX_GirL
gokhankgk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaa ?ok zay?fs?n kilo al bencee bu arda ya??n ka?ki gen?tik mutluyduk yazm??s?n

ewt ya herkes ayn? ?ei s?l?o..
ben de ?ok istiom ama alam?om kiii..
b?le de bi sorunum waarrr..
napak kaderrrrr...
ya i?te 89'luyumm..
yane 17'im bitti a?ustosataa..
?le i?teee...
Ara
ManyaX_GirL
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:merwe k?za yanl??l?kla t??kkr etmi?im kusura bakma hayat?m ya al?nt? yapjakt?m
t??kkkr et e basm???m sorrySad?mr?nde y?z?n kadar g?sel olsun arkada??m ?ok tatl?s?n ?ok g?selsin k.i.b ?ok sefiom seny benSmile

?nemli diil cnm yaa..
?ok t?kkr ederm bu arada..
??mart?osunn benii...
Ara
ManyaX_GirL
juLia Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ok Sefimli Bir yarat?ks?n Smile ben sewdiklerime yarat?k derim yann?s anlama Smile

sana da ?ok t?kkr edermm cnmm..
saoll...
Ara
CReATuRE
RESİM OLMADIÄžI İÇİN KONU SİLİNMİŞTİR...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sonunda Sadece Ben YARGIÇ YARGIÇ 115 3,663 04-12-2022, Saat: 07:33 PM
Son Yorum: wildfang
  Bitanem( Kizim) Sadece Kisa Bi Süreligine) BiRiciGim 59 3,214 02-13-2008, Saat: 04:25 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  PrinceSs sadece Ben :D PrinceSs 39 1,427 03-26-2007, Saat: 04:57 PM
Son Yorum: dnTE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 09:13 AM