:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
İLAYDA
Benİm Şuaana Kadar HİÇ YanliŞimi GÖren Oldumu Bİr Üye Vea Bİr Üyeye Ters Lafim YanliŞ Bİr Mesajim Oldumu Ben Sanmiyorum Ben Bunlari Hak Edecek Ne Yaptim?
Ara
YARGIÇ
Şu anda sebebini bilmediğimiz bir konu söz konusu ve bizler burada sizlere yardımcı olmak için varız problemler nedir bilemiyorum bilmedende size yardımcı olamam ama her aile içinde tatsızlıklar olabilir eğer bir yanlış anlaşılma varsa bu düzeltilecektir.Sizi rahatsız eden kişi yada kişiler her kim ise bu konu ile ilgili bir şekilde şikayet dile getirebilirsiniz ancak kimseye saldırmadan ve yalansız olursa ve herkeste bu konuda aydınlanırsa bütün arkadaşlarımız için daha güzel olacaktır.Bizler sizlerin huzurunu sağlamak için buradayız lütfen bunu unutmayınız ve rahatsızlıklarınızı mutlaka bildiriniz.
Ara
İLAYDA
Hayatimda Belkİ Bİr KaÇ Ufak ÇocuĞun AĞlamasini Dİndİrmek İÇİn Veya Anneme Yalan SÖylemİŞ Olabİlİrİm Ama Onun Harİcİnde Yalan SÖyledİĞİm OlmAmıştır..........

Benİm Duygularim Gİtmek İstemİyor MntiĞim İse Gİt Dİyor Ben Duygularim Ve MantiĞim Arasindayim Şu An .......
Ara
YARGIÇ
Yok kimse bir yere gitmiyor sorun ne ise biz onu çözüyoruz hep birlikte ailemizin prensipleri gereği....
Ara
ak?n
İlayda Kaliyorsun Bİr Yere Gİtmek Yok Tamam Ben Kirdiysam Senİ ÖzÜr Dİlerİm
Ara
hulleci
İLAYDA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hayatimda Belkİ Bİr KaÇ Ufak ÇocuĞun AĞlamasini Dİndİrmek İÇİn Veya Anneme Yalan SÖylemİŞ Olabİlİrİm Ama Onun Harİcİnde Yalan SÖyledİĞİm OlmuŞtur ...........

Benİm Duygularim Gİtmek İstemİyor MntiĞim İse Gİt Dİyor Ben Duygularim Ve MantiĞim Arasindayim Şu An .......

Bence duygularını dinle.. böyle arkadaşları bir daha bulamazsın..
Ara
İLAYDA
Evet Belkİ Benİm Kalmama ÜzÜlenler Olacak Ama Kaliyorum ArkadaŞlarimi Birakip GİtmeyeceĞİm Duygularimi Dİnledİm Ve Kaliyorum Hepİnİzden ÖzÜr Dİlerİm ArkadaŞlar Kafanizi ŞİŞİrdİm İyİkİ Bu Formdayim Ve İyİkİ Sİzler Varsiniz
Ara
hulleci
tşkürler kimseyi dinleme bi daha emiSmile
Ara
İLAYDA
Olur ArkadaŞim Bu Arada Hepİnİze Ayri Ayri TeŞekkÜr Ederİm İyİkİ Varsiniz
Ara
*TATLI BELA*
SEVİNDİM TATLIM GİTMEDİĞİN DAHA İİ OLDU....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 16 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 01:03 AM