:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
*TATLI BELA*
ARKADAŞIM NEREYE GİDİYORSUN KİM SANA NE SÖYÜYOR BİLMİYORUM AMA BAKMA SEN KİMSEYE GİTME BENCE....
EYVALLAH
bende Gİtme Derİmm Ne İstenmemesİ Yaaa ....
Ara
İLAYDA
GerÇekten İstenmİyorum ArkadaŞlar Benİm VarliĞim Rahatsiz EtmİŞ ArkadaŞlari
Ara
*TATLI BELA*
CANIM SEN KİMSEYE BAKMA İSTEDİKLERİNİ SÖYLESİNLER SALLA YA....
GİDEREK ONLARI SEVİNDİRCEN.....
İLAYDA
Canim GerÇekten Çok Sikkin Ben İnsanlara Ne Yaptim Kİ Anlamiyorum BoŞ Ver Sevİnsİnler;(
Ara
EYVALLAH
EFET YA NE YAPTILARSA BAŞARMIŞLARR BENCEDE FIRSA VERMEEE ONLARA KİMSE
Ara
YARGIÇ
Elbette kişiler arasında problemler olabilir anlaşamadığınız insanlar olabilir ama düşünüyorumda mutlaka sevdiğiniz ve sizi seven insanlarda vardır.Bu gidiyorum onlara haksızlık olmaz mı?
Ara
İLAYDA
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Elbette ki?iler aras?nda problemler olabilir anla?amad???n?z insanlar olabilir ama d???n?yorumda mutlaka sevdi?iniz ve sizi seven insanlarda vard?r.Bu gidiyorum onlara haks?zl?k olmaz m??

ELBETTE OLUR AMA BURASI B?R FORM ARKADA?LARIM VAR TAB?K? AMA SAYILI B?R ?NSANI AVATAR RES?M ?LE DE?ERLEND?REN VE YORUM YAPANLARIN OLMASI BEN? ?OK KIRDI HEP?N?ZE ?OK TE?EKK?R EDER?M BEN ?OK KIRILDIM ANLIYORMUSUN TAR?F EDEB?LMEM ???N KEL?MELER YETERS?Z KALIR
Ara
YARGIÇ
Yok bence tersini yapalım neye kırıldığını söyle önce burası bir aile ve sevgi bizler için herşeyin üstündedir bende size hayatta başarılar dilemiycem kalmanız için ısrar ediyorum...
Ara
İLAYDA
Şu An Bana Gelen Mesaji Buraya Yazarsam Form İhlalİ YapmiŞ Olurum Ancak En Son Kelİmesİ Bence Adini Telefonla Bİrlİkte Duvarlara Yaz Burada AradiĞini Bulamazsin....di
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 04:53 AM