:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
>As!_M€L€q<
[ses]http://www.freewebtown.com/megaloman/kevser.mp3[/ses]

[SIZE=6][b]işTE BENM CANIM KUSENiMiN MüKEMMEL SESi.......[/b][/SIZE]
[SIZE=6][b]O GüZELLiğiN ARTI YüREğiN VE SESiNN SEni çOOOOOOOOOOOOOK SEViYORUM CANIM KUZENiMMMM

(((BAKIN NASIL AMA YORUMLARINIS BEKLoSSSS)))
[/b][/SIZE]
ceylan gözlü1
kuzen sesinin çok güzel olduğunu zaten biliyordum...ama yine söyleyeceğim SESİN ÇOK GÜZEL bana göre...sağol kusen asi...sağol kusen kevser
Ara
efe?aYaN
Gerçekten güzel sesi varmış.
kıskandım şimdi biz sölemeye kalksak çevremizde kimse kalmıyor..onlar güzel sesden anlamıyolar canımSmile
Ara
>As!_M€L€q<
ELA_G?ZL? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kuzen sesinin ?ok g?zel oldu?unu zaten biliyordum...ama yine s?yleyece?im SES?N ?OK G?ZEL bana g?re...sa?ol kusen asi...sa?ol kusen kevser
EFT EFT SENDE SAOL KUSENNNConfusedmiley17: Confusedmiley17:
>As!_M€L€q<
efe?aYaN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ger?ekten g?zel sesi varm??.
k?skand?m ?imdi biz s?lemeye kalksak ?evremizde kimse kalm?yor..onlar g?zel sesden anlam?yolar can?mSmile
B?S?M A?LEN?N GENEL?N? SES? G?SEL YAFF ...Confusedmiley17: Confusedmiley17:
EYVALLAH
biz bu güzel sesi janlı janlı da dinledikSmileSmile harika kevsoo...
tabi yayınlayanın güzelliğinide unutmamak gerekBig GrinBig Grin
Ara
>As!_M€L€q<
ayy kıs bajum seni çok sefiom ne güsel iltifat edion lem sen yirim seni canum bnm....eft canlı canlıda dinledik ehuehu ....
happy yeliz
of of of bu ses süper ya valla bravo çok güzel ses harcanma bacım sen buralarda SmileSmileSmileSmileSmileSmile
paylaştığınız ve bizi bu güzzel sesten mahrum etmediğiniz ve kulaklarımızın pasını temizlediğiniz için teşekkürlerrr SmileSmileSmileSmile
Ara
CariSmaBoY
?ok s?per yaa bi ses tonu var cidden.. Ama sanki arkadan kovalayan biri var dermi?im.. Smile ke?ke daha uzun s?leseydi ?u ?ark?y? da doya doya dinleseydik...
G?zel ses alk??lan?r..Confusedmiley32:Confusedmiley32:Confusedmiley32:Confusedmiley32:Confusedmiley32:
>As!_M€L€q<
yakında daha uzunuunu yapcas merak etmeyin bea ben menajeri olarak.....yapcam hehehehhehehe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 11:36 PM