:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
PaPaTYa_PReNSeS
kay?p_g?lgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:antep gitmek istedi?im ?ehrlerden biri benim i?in de gez papatya prenses...

EVET ?ok g?zEL bir ?L Gezcem inan ki Smile ?ND?R?MLER BA?LAMI? Big Grin

AYIPPPSIN senin i?inde gezerim tabiki Wink bi bakt???m yere ?nce senin i?in bakcam Smile
Ara
kayıp_gölgeler
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: EVET ?ok g?zEL bir ?L Gezcem inan ki Smile ?ND?R?MLER BA?LAMI? Big Grin

AYIPPPSIN senin i?inde gezerim tabiki Wink bi bakt???m yere ?nce senin i?in bakcam Smile

saol ya bakm?? kadar olurumConfusedmiley2: ayr?ca gidip geldikten sonra be?endi?in yerleri yaz da yolumuz d??erse biz de gezeriz. Bir de yedi?i i?ti?in senin olsun demiyorum, ne yediysen be?eniysen hepsini de yaz gidersek biz de yeriz...Confusedmiley4:
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
kay?p_g?lgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol ya bakm?? kadar olurumConfusedmiley2: ayr?ca gidip geldikten sonra be?endi?in yerleri yaz da yolumuz d??erse biz de gezeriz. Bir de yedi?i i?ti?in senin olsun demiyorum, ne yediysen be?eniysen hepsini de yaz gidersek biz de yeriz...Confusedmiley4:

anla?t?k Smile Wink
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
evet anlayabiliyorum seni D?n bende ayn? sen gibiydim

G?er in?. yaaa arada oluyor bu gibi vaakalar Payla?mak istersen e?er dinlerim yapabilece?imbir?ey olursada elimden geleni yapar?m hi? ?ekinmeden...!
Ara
kayıp_gölgeler
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet anlayabiliyorum seni D?n bende ayn? sen gibiydim

G?er in?. yaaa arada oluyor bu gibi vaakalar Payla?mak istersen e?er dinlerim yapabilece?imbir?ey olursada elimden geleni yapar?m hi? ?ekinmeden...!

Te?ekk?r ederim in??allah b?yle ?eyler s?k olmaz ama olursa payla??r?m senin olursa (ki in?aallah olmaz)bende payla?mak, elimden geldi?ince yard?mc? olmak isterim ?ok te?ekk?r ederim...Smile
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
kay?p_g?lgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Te?ekk?r ederim in??allah b?yle ?eyler s?k olmaz ama olursa payla??r?m senin olursa (ki in?aallah olmaz)bende payla?mak, elimden geldi?ince yard?mc? olmak isterim ?ok te?ekk?r ederim...Smile

anla?t?k Wink
Ara
blue_belial
ben varken degıl, ben gıttıkden sora konusuyonuz hepınız
yogsa sız benı begenbimüymüsünüz¿ Big GrinBig GrinBig Grin
PaPaTYa_PReNSeS
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben varken deg?l, ben g?tt?kden sora konusuyonuz hep?n?z
yogsa s?z ben? begenbim?ym?s?n?z? Big GrinBig GrinBig Grin

ama ama sende hemencik gidiyorsun Sad
Ara
blue_belial
Smile oo baktım kımseden ses yok, gıttım bende napım
kaldırım saydım Big Grin
speedy_girl
GÜNAYDIN CANLARIM ...... GÜNÜNÜZ GÜZEL GEÇSİN SEWDİKLERİNİZLE BERABER MUTLU OLUN ...
DOSTLUKLARINIZ VE SAMİMİ İÇTENLİĞİNİZ ZATEN YETERİNCE MUTLU OLMAMIZI SAĞLIYOR.......
HEP!N!ZE YÜREKTEN SEWG!LER!M! GÖNDERİYORUM ARKADAŞLAR... ALLAH MUTLU ETSİN HUZUR VERSİN ........Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 20 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 01:46 AM