:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
happy yeliz
numaracılar eminim hepiniz benim gibi BENDE SENİ deyip boynuna atlarsınız sizi gidi sizi SmileSmileSmile: ehehe SmileSmileSmile:
Ara
Firari Fırtına
Eeee cadılar nerde peki ..????
bilgeis
yok daha neler SmileSmileSmile
Firari Fırtına
Konu geyik olmadığı için pek ilgide yok ...Smile

Can sağolsun ...
bilgeis
?lkemizde day? kavram? ?ok geni? alanlarda kullan?l?yor...day?n varsa derdin yok i?te...bana g?re torpil ve b?rokrasi bu ?lkenin anas?n? a?lat?yor...devletin en ?st mevkiilerinde bile kimler hangi g?revlerde bir bak?n....siyasetle alakas? yok s?ylemek istediklerimin.sade bir vatanda? olarak utan? duyuyorum bazen g?rd?klerimden.y?llarca okuyoruz, ne birikimlerle geliyoruz bu g?nlere... beyninden ku?ku duyduklar?m?z i? buluyor biz s?r?n?yoruz..ne diyim ba?ka...
bilgeis
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eeee cad?lar nerde peki ..????

burda yo?un tahrik var :yikildim: illaki cad?l?k yapt?racaks?n de?il mi f?rt?na g?n?l Confusedmiley25: sonra da bu tezi hakl? ??kar?can h?? Confusedmiley4: valla ben cad? de?ilim bir bayan olarak k?n?yorum seni Confusedmiley9:
kayıp_gölgeler
YA ARKADA?LAR YA BEN?M G?ZLER?M BOZULDUConfusedmiley23: YA DA S?TEDE S?YAH K???K B?R NOKTA DOLA?IYOR...Confusedmiley24:
Ara
CariSmaBoY
ablacım iyi misin sen bakimSmile
Leader
vah çeşmi vahh... sen en kısa zamanda bir göz doktoruna git ne dersin. Sakon sinek olmasın o monitöründeki Big Grin
Elanor
Evetya bende g?rd?m k???c?k bi?ey ciddi s?yl?yorum
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 04:01 PM