:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
>As!_M€L€q<
hehe Bİsde Beklerİkk Firtina
Firari Fırtına
Tşk.. inşallah hayırlısı olsun bakim .... sulo aşkımla belki geliriz SmileSmileSmileSmile
Firari Fırtına
Evet konumuz T?rkiye de Torpil ...

Gerek i?e girmek i?in , gerek m?mk?n olmayan i?leri ?evirmek i?in , gerek ?ss s?navlar?nda , gerek hastahanelerde vs.... gerek gerek diye diye sabah? bulmayal?m . torpil varm?d?r ( ki var oldu?u a?ikar ) de?eri ve kavram? nedir . Derecesi ve ?nemi hakk?nda d???ncelerinizi bekliyorum ...

Sevg ...
Dr.Love
Yaw dağıtmayın konuyu plüs Big Grin
Ara
NiGhTmArE
türkiyede torpil olmayan hiçbir resmi makam yoktur her mercide torpil yasanmaktadır en büyük örnegini ve yıkıcısını ben bu yıl yasadım anlatayım sizde görün torpilin boyut

geçen yıl iki arkadas ben ve bi arkadasım astsubaylık sınawlarına hazırlandık(onun babasıda astsubay benimki deil) arkadastan ben tam 20 puan fazla aldım neyse girdik mülakatlara spor,sözlü mulakat geçtik ikisinide sonuçlar açıklandı ikimizde yedekte kalmışız saglık raporu almamız gerekiyo ama neyse onuda aldım ben arkdasın gözünde bozukluk vardı ankara gata da onu anlamıslar neyse orada bir miktar para vede babasının meslegiyle pradan yırttı sonuçta ikimizde yedektik vede ben ondan 20 puan fazla almıstım biz yedekten çagrılmayı bekliyoruz bir gün babsı işte araya daha üstlerini sokaraktan onu çagırdılar beni çagırmadılar şuanda izmirde hava astsubay myo lunda okuyo ben ondan fazla puan almama ragmen bu yılda öss ye hazırlanıyom işte açıkca bir torpil kanıtı
Ara
Firari Fırtına
Çok güzel bir örnek ...Peki bu Allahdan revamıdır ..Yazık yahuuu ...

Teşekkürler...
gamzem_06
bizim ülkemizde torpilsiz iş
olsaydı şu an çok daha iyi
şartlarda yaşıyor olurduk..
Ara
Firari Fırtına
Evet haklısınız ama neden torpil var sizce ...??
gamzem_06
insanların kendi ve çevresindekilerin
egolarını tatmin etme isteğinden
olabilir..
Ara
Firari Fırtına
Tabi gücü var ise dimi ..??

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 10:46 PM